Týždenný horoskop 20. – 26.12.2021

Vianočný týždeň si pre vás pripravil zopár náročných momentov. Keď ich ale pojmete ako výzvu, hravo ich prekonáte a získate sebavedomie do ďalšieho života! Myslite pozitívne a vesmír vám to vráti! Čítajte nový týždenný horoskop!

Baran  
Váš obľúbený čas je tu! Už dlho sa na vianočné chvíle tešíte a užívate si aj čas strávený v rodinnom kruhu. Nie ste síce úplní blázni do Vianoc a možno to ani nedávate tak najavo, ale svojim vlastným tichým spôsobom si užívate ničím nerušenú atmosféru.

Býk      
Posledný týždeň bol pre vás náročný. Museli ste skĺbiť lock down, pracovné záležitosti, ale aj tie osobné. Celá rodina sa na vás spolieha, že všetko zariadite, ale na pomáhanie krútia hlavou. To vám vadí a celkom rázne dáte najavo svoju nespokojnosť. Hneď je oheň na streche.

Blíženci          
Tešíte sa, až sa ako rodina zídete pri vianočnom stole. Viac, než na darčeky, sa tešíte práve na tú symboliku Vianoc a celkovú atmosféru. Dokonca vám urobil radosť jeden člen rodiny, ktorý vždy Vianoce bojkotuje, ale teraz sa k vašej veľkej pocte pridal.

Rak     
Nakoniec je tu čas, na ktorý ste čakali. Jeseň bola v mnohých ohľadoch psychicky náročná a pokiaľ ste neriešili choroby, tak do toho prišli pracovné či finančné problémy. Vianoce sú pre vás príjemným osviežením a dobitím bateriek po náročnom období.

Lev       
Máte pred sebou plno plánov a túžite stráviť čas v prírode s ľuďmi, čo máte radi. V poslednom čase ste veľa času trávili v práci, alebo ste boli chorí, alebo bol chorý niekto v okolí a vy ste sa nikam nedostali. Teraz si to chcete všetko vynahradiť.

Panna
Doma nebolo všetko tak ideálne, ako sa teraz môže zdať. Občas to iskrilo a dohady nebrali konca. Nie je sa čomu diviť, ste puntičkár a máte radi, keď všetko šliape ako má. Vianoce u vás doma musia byť dokonalé a neznesiete kompromis. To vadí vášmu miláčikovi.

Váhy   
V dnešnej dobe je náročné stráviť Vianoce v psychickej pohode. Všetci sú situáciou posledných týždňov rozmrzení a nezostáva nič iné, len dúfať, že sa všetko spraví. Napriek tomu vaše Vianoce vyzerajú skvele a všetko sa podarilo na jedničku. Váš zemiakový šalát tiež nemá konkurenciu.

Škorpión          
Štedrý deň strávite vo veľmi pokojnej atmosfére, ktorá bude hriať rodinným šťastím aj dobrým jedlom v kruhu najbližších. Dokonca sa vám bude zdať, že aj počasie sa umúdrilo a praje vám. Večera sa vám tiež skvele podarila a darčeky rozjasnili všetky tváre.

Strelec
Nenechajte sa pri štedrovečernej večeri rozhodiť rýpavými poznámkami istého člena rodiny. Síce vás to štve, ako tento jedinec kazí atmosféru, ale nabudúce budete vedieť, že Vianoce už strávite len v najužšom kruhu rodiny a ostatní nech si robia čo chcú.

Kozorožec       
Máte pocit, že ste tohtoročné sviatky trochu posunuli na vedľajšiu koľaj. Možno ste začali pracovať v novom zamestnaní a všetko je pre vás momentálne náročnejšie. Snažíte sa zo všetkých síl, ale nie je ľahké byť v práci za hviezdu a zároveň mať doma všetko upratané a napečené.

Vodnár          
Hoci sú Vianoce sviatky, ktoré by mali byť rodinnou záležitosťou, momentálne sa nachádzate v nie úplne bežnej pozícii. V práci prebiehajú personálne zmeny, a tak sa vaša pozornosť zameriava aj na povýšenie. Veríte, že dokážete skĺbiť rodinný a pracovný život.

Ryby
Máte vedľa seba osobu, ktorá nie je veľmi nadšená z Vianoc a všetkého toho šialenstva okolo. Vôbec nezdieľa vaše nadšenie a len rozmrzelo znáša chystanie dekorácií a rozsvecovanie svetielok. Úprimne vás to trochu mrzí, pretože by ste radi svoju radosť s niekým zdieľali.