Týždenný horoskop 2. – 8. októbra

Október bude patriť Škorpiónom, na ktorých čaká kariérny rast a ocenenie v práci a aj Býky budú poriadne draví a zadarí sa im finančne. Naopak Panny by sa mali zamerať na svoje zdravie. Čítajte týždenný horoskop Astrohledu a dozviete sa, aký vás čaká týždeň!

Baran       
Tento týždeň pre vás bude plný energie a odhodlania. Máte šancu dokončiť niečo dôležité, čo ste dlho odkladali. Buďte vo svojich rozhodnutiach odvážni a postupujte vpred! Jedine tak dosiahnete vytúžené výsledky. Počúvajte tiež dobré rady okolia.

Býk  
Zamerajte sa momentálne na svoje financie, a tiež plány do budúcnosti. Mohlo by prísť nejaké neočakávané finančné prekvapenie, tak buďte obozretní, aby vás vôbec nič neprekvapilo. Rovnako sa pozerajte vpred a všetko si plánujte, budete mať potom všetko jednoduchšie.

Blíženci       
Príliš času trávite tým, že premýšľate o tom, čo si o vás myslia ostatní. Nie je síce na škodu ísť niektorým ľuďom na ruku, ale veľa ľudí to o vás vie a len vás využívajú. Naučte sa hovoriť nie a nepremýšľajte nad tým, čo to pre vaše okolie bude znamenať.

Rak  
Budete chcieť objavovať hlbšie významy a tajomstvo života. Môžete sa tiež dostať k nejakým fascinujúcim poznatkom, tak buďte otvorení novým zážitkom. Nič ale nie je zadarmo, musíte tomu niečo obetovať. Vy ale viete, že sa vám to mnohonásobne vráti.

Lev   
Máte veľmi dobrodružnú a aktívnu povahu, preto sa tento týždeň budete snažiť vymyslieť čo najviac aktivít pre seba, svoju rodinu i kamarátov. Zaujímajte sa, čo sa deje vo vašom okolí a nechajte sa strhnúť zaujímavými akciami, ktoré mesto, či obec ponúkajú.

Panna        
Tento týždeň sa sústreďte na svoje zdravie a pohodu! Mohli by ste napríklad zmeniť niektoré stravovacie návyky alebo začať cvičiť. Aj malé zmeny môžu mať veľký vplyv. Hviezdy vášho osudu sú vám navyše naklonené, takže sa na nový životný štýl vrhnite s poriadnou vervou.

Váhy
Tento týždeň budete komunikatívni a spoločenskí. Je ideálny čas na stretávanie sa s priateľmi a zdieľanie myšlienok. Môžete tiež dostať zaujímavú ponuku, tak ju starostlivo zvážte. Voľba je samozrejme na vás, ale vaša planéta Venuša radí ísť do nových možností naplno.

Škorpión    
Vaša tvrdá práca môže byť tento týždeň odmenená. Vedenie si začína všímať, s akou vervou pracujete a snažíte sa dosiahnuť atraktívne výsledky pre firmu. Buďte stále aktívni a ukážte kolegom aj šéfovi, čo vo vás v skutočnosti väzí. Všetci budú nadšení.

Strelec        
Tento týždeň sa výraznejšie zamerajte na svoje ciele a ambície. Máte veľký potenciál konečne dosiahnuť veci, ktoré ste si dlho priali. Buďte odhodlaní a pracujte na svojich snoch! Váš cieľ je totiž na dosah, stačí sa len viac zamerať na svoje vnútro a veriť si.

Kozorožec  
Poslednou dobou ste nemali veľa času na seba a venovali ste sa rodine, prípadne práci. Teraz je ale čas na zmenu a mali by ste si preto nájsť čas na seba, svoje záujmy a taktiež dôležitú regeneráciu tela i mysle. V takom tempe už nemôžete ďalej pokračovať.

Vodnár       
Tento týždeň budete mať kreatívne a inovatívne myšlienky. Môžete prísť s nápadom, ktorý má potenciál zmeniť váš život. Buďte odvážni a choďte za ním! Občas sa vám stáva, že vaša kreativita je síce veľká, ale nemáte odvahu na to, aby ste to zrealizovali.

Ryby
Môžete mať nejaké zvláštne sny alebo intuície, ktoré vás navedú na správnu cestu. Buďte pozorní k signálom univerza a nahliadnite do svojho vnútra. Obzvlášť citliví jedinci budú mať tento týždeň skoro až magické schopnosti a veľkú empatiu k okoliu.