Týždenný horoskop 2. – 8.8.2021

“Bude to jazda,” môžu si s úsmevom povedať Škorpióny. Čaká ich týždeň, kedy dokážu aj nemožné! Naopak Kozorožce by sa mali držať viac skrátka. Zistite aj vy, čo vás čaká! Prečítajte si svoj týždenný horoskop od profesionálnej astrologičky.

Baran 

Poslednou dobou sa veľmi upínate na tú nesprávnu osobu. Tento jedinec vás veľmi využíva a všetko čo kedy vykoná, tak robí len pre svoj osobný prospech. Až príliš neskoro prídete na to, ako veľmi je to zlý človek a koľko toho vo vašom živote napáchal.

Býk      
Nov v Levovi výrazne zasiahne do vášho života. Luna má na vás všeobecne veľmi výrazný vplyv a vy jej silu podvedome cítite. V Levovi sa jej energia ešte zvýši a vy môžete očakávať zmeny najmä v pracovnej sfére, ktorá zaznamená obrovský vzostup.

Blíženci
Na nože ste so svojim nadriadeným, ktorý netoleruje niektoré vaše pripomienky. Takýto prístup ste si od neho nepredstavovali a úprimne máte chuť hľadať si niečo nové, kde by ste našli viac porozumenia. Záleží len na vás, či sa rozhodnete pre zmenu.

Rak      
Tento týždeň budete naozaj veľa vznetliví, a najmä v domácnosti to bude poznať. S niektorými členmi domácnosti sa budete stále hádať. Radi by ste mali už konečne pokoj, ale príliš sa vám nechce ustupovať, a tak radšej mlčíte a situáciu vôbec neriešite.

Lev       
V nedeľu vstupuje Nov do znamenia Leva. Je načase využiť energiu a úsilie k niečomu zásadnému. Zároveň je Luna v Levovi predzvesťou naozaj veľkých zmien, ktoré sú vám tento rok súdené. Nebojte sa neznámeho a budúcnosť privítajte s otvorenou náručou.

Panna
Tí z vás, ktorí si momentálne hľadajú prácu, tak sa v tomto týždni sklamú. Pohovor, ktorý vyzeral dobre a vy ste si od neho veľa sľubovali, dopadne katastrofálne. Prijímacie konanie neprebiehalo podľa vašich predstáv a správanie ostatných sa vám nepáčilo.

Váhy   
Máte chuť míňať, ale chýbajú vám peniažky. Vy si však nutne potrebujete dovybaviť domácnosť. Rozhodne sa neuchyľujte k nejakým pôžičkám. Skôr popremýšľajte nad tým, že by ste si našli nejakú brigádu, alebo sa zbavili zbytočností, čo už nepotrebujete.

Škorpión          
Tento týždeň budete mať skvelý, a hlavne zábavný spoločenský život. Väčšinu času strávite s kamarátmi a s tými, ktoré máte najradšej. To vám hneď zdvihne náladu. Je vidieť, že sa obklopujete báječnými ľuďmi, ktorí za to naozaj stojí. To máte veľké šťastie.

Strelec
Niečo starého vo vašom živote končí, ale niečo nové zase začína. Máte pred sebou naozaj veľmi dôležité rozhodnutia a je len na vás, ako sa k istým záležitostiam vo vašom živote postavíte. Túžite po pokoji a harmónii a toho sa tento týždeň veľmi nedočkáte.

Kozorožec      
Aj keď to tak možno nevyzerá, tak vo vás zabuble obrovská zloba. Niečo vo vašom živote vás naozaj štve a možno, že vám to zatiaľ ani nepríde, ale je to ukryté niekde hlboko vo vás. Ak nebudete situáciu riešiť, tak by vás to mohlo po čase dosť mrzieť.

Vodnár          
V auguste máte veľkú chuť sa akokoľvek vzdelávať. Nie je nič jednoduchšie, než si nájsť niečo, čo by vás mohlo baviť a dať sa na to naplno. Máte veľa neobvyklých nápadov a ste akčný jedinec. Iste vymyslíte niečo, čo sa dá skĺbiť aj s prácou, ale aj s rodinou.

Ryby   
Nevyzerá to, že by ste sa v novom vzťahu nejako extra dobre bavili. Skôr naopak. Dosť vás mrzí, že sa váš partner zo začiatku tváril ako veľmi akčný človek a teraz sa stále vyhovára a najradšej sedí pred televíziou. To ale predsa nie je nič pre vás.