Týždenný horoskop 2. – 8.1.2023

Krok do budúcnosti nemusí byť krokom do neznáma! Nechajte sa viesť hviezdnou energiou a v novom roku 2023 určite nebudete stratení!

Baran 
Nový rok očakávate s nádejou a nadšením. Stopercentne veríte, že bude oveľa lepší ako rok minulý. Ste pozitívne naladení a svojou dobrou náladou a optimizmom strhnete aj ďalších ľudí vo vašom okolí. Je to poznať aj na tom, že ostatní s vami radi trávia čas.

Býk      
Do nového roku nevstupujete šťastnou nohou. Pocítite to najmä v pracovnej oblasti, kde sa vám nebude príliš dariť. Máte toho momentálne veľa a nasledujúce dni pre vás budú veľmi stresujúce. Nejako je pre vás nástup do pracovného stereotypu náročný.

Blíženci          
Vo finančnej sfére sa vám tento týždeň darí. Možno sa vám podarí získať si brigádu, vďaka ktorej sa vám podarí ušetriť si nejaké peniažky navyše a celkovo si po finančnej stránke polepšíte. Presne to sa vám hodí a ste radi, že si môžete viac dovoliť.

Rak     
Mars nie je v príliš blahodarnom trigóne s vašim znamením. Odrazí sa to najmä v milostných vzťahoch, ktoré nebudú príliš harmonické. Možno sa objavia aj hádky a nejaké tie slzičky. Musíte si povedať, že ide len o prechodnú záležitosť a bude lepšie.

Lev       
Tento týždeň budete mať veľmi spoločenskú náladu, ktorá sa odrazí na vašom jednoduchom zoznamovaní sa s neznámymi osobami. Samozrejme, že vaše komunikačné schopnosti sú teraz na vrchole a samozrejme s tým súvisí aj vaša charizma. To bude doslova oslnivé.

Panna
V minulom roku ste urobili veľa chýb a teraz ste si dali predsavzatie, že ich chcete napraviť. Máte k tomu veľmi dobre nakročené a samozrejme nezaspávate na vavrínoch a hneď na začiatku roka ste urobili pár zásadných krokov, ktoré boli najnutnejšie.

Váhy   
Už máte dosť toho, akými ľuďmi sa v živote obklopujete. Naopak by ste radi, aby ste mali vedľa seba ľudí, ktorým dôverujete a viete, že vás za vašim chrbtom škaredo neohovárajú. Ste charizmatický človek, ktorý má na oveľa viac. Tak smelo do toho!

Škorpión          
Začiatkom roka trpíte veľkými bolesťami hlavy. Máte za to, že stres v práci sa určite podpísal nielen na vašom duševnom zdraví, ale aj na tom fyzickom. Cítite sa unavení a celkovo bez energie, budete dúfať, že sa vám vaša povestná vitalita čoskoro vráti.

Strelec
Medzi vami a jedným kolegom to v poslednom čase iskrí. Samozrejme sa snažíte myslieť racionálne a nechcete sa zbytočne nechať premôcť emóciami. Naopak to vidíte len na chvíľkové vzplanutie, ktoré by nemalo dlhé trvanie. Navyše je práca pre vás dôležitá.

Kozorožec       
Stretnete veľmi zaujímavého človeka, ktorý vám v mnohom zmenil pohľad na to, ako sa pozerať na svet okolo vás. Nie je nič príjemné, keď sa pomýlite v priateľovi, ale vy ste vďaka tejto novej osobe vo svojom živote zistili, koľko ľudí vám vo vašom okolí klame.

Vodnár          
Ste človek, ktorý nikdy nepremárni žiadnu príležitosť, aby sa dobre pobavil. Máte radi, keď je okolo vás živo a viete si život užívať plnými dúškami, čo je skvelé, pretože raz budete mať na čo spomínať a vaši priatelia aj rodina samozrejme tiež.

Ryby
Na predsavzatia si väčšinou veľmi nepotrpíte, ale zistili ste, že predsa len niečo musíte zmeniť. Najmä ste sa rozhodli, že si nič nebudete robiť z rečí ostatných ľudí a zmeníte svoje správanie voči niektorým jedincom. A svoje slovo tiež samozrejme dodržíte.