Týždenný horoskop 2. – 8.05.2022

Pripadá vám, že nemáte osud vo svojich rukách? Tak to urýchlene zmeňte! Nič nie je tak ťažké, ako to vyzerá a je to ešte ľahšie, keď máte k dispozícii skúseného radcu. Vaším verným radcom je samozrejme nový týždenný horoskop od Astrohledu. Pekné čítanie!

Baran
Poslednou dobou sa správate trochu povýšene. Najmä k svojim kolegom, ale dokonca aj k vedeniu. Ostatní si to začínajú všímať a postupne sa stávate najmenej obľúbeným členom tímu. Mali by ste s tým niečo urobiť, než stratíte aj svojich posledných priaznivcov.

Býk
Dajte si pozor na to, čo hovoríte niektorým ľuďom, pretože tí sa síce tvária ako vaši kamaráti, ale nakoniec všetko, čo sa k nim dostane, môžu obrátiť proti vám, a to predsa nechcete. Nie je ale také jednoduché vytriediť zo svojho okruhu známych falošných jedincov.

Blíženci        
V láske vás teraz čaká pomerne zložité obdobie. So svojím partnerom čelíte už nejaký čas dlhotrvajúcim problémom, ktoré nemajú riešenie. Možno by bolo najlepšie, keby ste každý šli svojou vlastnou cestou. Samozrejme to pre nikoho nebude nič radostné a ľahké.

Rak    
Veľmi vám záleží na dobrých výsledkoch, ktoré máte v práci. Ste trochu frustrovaní, že vedenie vám nedáva spätnú väzbu, ale iba kritiku. Pritom máte oveľa lepšie výsledky ako kolegovia. Nezúfajte, možno vo vás vidí vedenie oveľa väčší potenciál.

Lev    
Chcete si momentálne čo najviac rozširovať svoje obzory a baví vás, že sa dozviete niečo nové. Máte za to, že vzdelanie vám nikto nevezme. Chodíte na rôzne prednášky, zapisujete sa do vzdelávacích kurzov a v neposlednom rade sa venujete len sami sebe.

Panna           
Doma vládne negatívna atmosféra a úprimne možno už ani nestojíte o nejakom zmierenie. Váš partner len citovo vysáva ľudí okolo a svoj pesimizmus prenáša aj na kamarátov a rodinu. Momentálne s ním nikto nerád trávi čas a vás to mrzí už len kvôli priateľom.

Váhy 
V práci sa stále viac a viac zlepšujete. Máte totiž okolo seba ľudí, ktorí vás podporujú a nemajú problém vás v čomkoľvek zaučiť alebo vám dovysvetliť nejaké zložitejšie pracovné postupy. Vidíte na sebe výrazný vývoj a tým pádom zo seba máte lepší pocit.

Škorpión      
Konečne máte čas na seba a svoje koníčky, ale ste z toho trochu nesvoji. Doteraz ste totiž všetok svoj čas venovali skôr rodine a ich záľubám. Nakoniec sa do toho ale pustíte s vervou, nájdete si nové koníčky aj nový okruh známych a budete si život užívať.

Strelec         
V práci na seba máte príliš vysoké nároky, ktoré nie vždy viete splniť. Skúste byť na seba miernejší! Kolegovia aj šéf sú s vašou prácou spokojní a tak sa nemusíte báť, že by ste odvádzali nekvalitnú prácu. Možno keď zvoľníte, tak vám to profesne pomôže.

Kozorožec   
Na prvom mieste by malo byť najmä vaše zdravie, s ktorým momentálne veľmi bojujete. Nie je vám úplne dobre a napriek tomu stále preceňujete svoje sily. Keby ste viac odpočívali a venovali sa len sami sebe, tak uvidíte, že by sa vaše zdravie výrazne zlepšilo.

Vodnár         
V práci ste stretli niekoho, kto je vám naozaj veľmi blízko. Aj keby ste v zamestnaní niekedy skončili, tak si môžete byť istí, že daný človek vám už zostane. Ste jednoducho naladení na rovnakú vlnu, máte rovnaké záujmy a vaše povahy k sebe krásne pasujú.

Ryby 
Na investície nie je práve najvhodnejšia doba, ale vy momentálne potrebujete nové bývanie ako soľ. Zvažujete rôzne možnosti, ale nakoniec sa rozhodnete, že kúpa nehnuteľnosti možno predsa len bude najlepšie riešenie. Obzvlášť kvôli možnému budúcemu zdraženiu.