Týždenný horoskop 19. – 25.9.2022

Každý deň je iný. A nie inak tomu bude aj v nasledujúcom týždni. Vodnári budú v pondelok a utorok žiariť šťastím. Niekto iný – Barani – musí začiatok týždňa prežiť, v závere týždňa však dosiahnu vrchol blaha! A čo čaká vás?

Baran  
Momentálne sa vo svojom živote cítite skvele. Máte okolo seba skvelých ľudí, ktorí sa vedia baviť a vás samozrejme strhnú svojou dobrou náladou a pozitívnou energiou. Presne to teraz v živote potrebujete – poriadnu vzpruhu, ktorá vám vleje elán do žíl. Len tak ďalej!

Býk      
K istému kolegovi vás ťahajú sympatie. Obaja ste ale zadaní, a tak si bližší kontakt nepripúšťate. Iskrenie medzi vami je evidentné a máte pocit, že vás to k sebe ťahá čoraz viac. Teraz stojíte na životnom rozhraní, ale budúce kroky sú len na vás.

Blíženci          
Vždy ste sa pýšili tým, že máte na dobré investície jednoducho skvelý čuch. Veľa vašich kamarátov si k vám ohľadom svojich peňazí chodilo pre radu a nestalo sa, že by ste poradili zle. Nezaspite ale na vavrínoch a nepúšťajte sa do riskantných obchodov.

Rak      
S vaším miláčikom momentálne ani nemáte chuť nijako komunikovať. Viazne akýkoľvek pokus o rozhovor, a tak sa radšej navzájom vyhýbate a robíte si každý to svoje. Nejde to však takto robiť donekonečna. Začínajúcu krízu budete raz a navždy musieť nejako vyriešiť.

Lev     
Máte vedľa seba skvelého človeka, ktorý vám dokáže za akýchkoľvek okolností vykúzliť úsmev na tvári. Môžete byť skutočne spokojní, že máte okolo seba také inšpiratívne a pozitívne prostredie, ktoré vám pomáha zvládať všetky starosti všedného dňa.

Panna
Nová známosť vás už začala pomerne nudiť. Zo začiatku vám prišla tá pohoda a flegmatický prístup k životu pomerne zaujímavý a v mnohých ohľadoch ste si povedali, že vám upokojenie neuškodí a naopak by ste ho potrebovali. Teraz ale už všetko vidíte práve naopak.

Váhy  
Razantne zmeníte svoj prístup k životu. Snažíte sa viac oddychovať a relaxovať a menej času venovať práci. Je to tak lepšie a uvedomíte si, že život nie je len o povinnostiach. Pre svoju myseľ a pevné duševné zdravie potrebujete aj nejaký čas len pre seba.

Škorpión
Snažíte sa zachrániť nepriaznivú situáciu, ktorá v práci nastala. Veľa ľudí v okolí vám hovorí, že by ste radšej mali zmeniť zamestnanie a v mnohých ohľadoch by ste mali pokoj. Aj keď nie ste spokojní, tak si hovoríte, že v dnešnej dobe nechcete prísť o prácu.

Strelec
Vďaka tomu, že je teraz Merkúr v priaznivom sextilu s vašim znamením, môžete napraviť množstvo chýb, ktoré ste možno aj neúmyselne napáchali. V mnohých ohľadoch sa poučíte a zistíte, že nič nie je nemožné. Je potrebné sa len postaviť na nohy a otrepať sa.

Kozorožec       
Púšťate sa do riešenia sporov vo finančnej sfére. V mnohých ohľadoch ste mali isté záležitosti nevyriešené a teraz to chcete zmeniť. Nebude to ale také ľahké, ako ste si predstavovali, ale ak si vezmete na pomoc nejakého odborníka, tak to pôjde hladko.

Vodnár          
Pozor si tento týždeň dávajte najmä na svoje zdravie. Vášmu telu už chýba prísun vitamínu D, na ktoré si teraz vo veľkom zvyklo a je teda náchylné na prechladnutie a choroby respiračného rázu. Nepodceňujte teplé oblečenie a dostatočný prísun vitamínu C.

Ryby   
V práci vás niekto veľmi naštve. Najradšej by ste so všetkým rovno sekli, alebo dokonca vyvolali ostrejší konflikt. Potom si ale poviete, že vám to za tie nervy nestojí a radšej nad tým mávnete rukou. Veríte, že sa to danému človeku niekoľkonásobne vráti.