Týždenný horoskop 19. – 25.7.2021

Júl vstupuje do svojej druhej dekády a doba prázdnin a dovoleniek sa už rozbehla naplno. Budete mať tento týždeň otvorené dvere do sveta ako Strelci, budete spokojní ako Ryby, alebo vás prekvapí šíp Amorov ako zrodenca Barana? V nasledujúcich riadkoch to zistíte!

Baran 

Luna v znamení Vodnára nabáda k tým najrôznejším magickým, ale aj posilňujúcim rituálom. V tejto dobe má Mesiac významnú moc, ktorá vám môže byť v mnohých veciach výrazne nápomocná. Najmä by ste mohli posilniť vaše priateľstvo, či dokonca milostný vzťah.

Býk      
Máte v tomto týždni obrovskú príležitosť zbaviť sa tieňov minulosti a dostať sa zo zaužívaných vzorcov správania, ktoré vás v živote toľko ubíjajú. Stále sa točíte v kruhu, a to vám vôbec nevyhovuje. Radšej by ste totiž niečo vo svojom živote radikálne zmenili.

Blíženci
Ľahko sa tento týždeň unavíte! Máte toho teraz naplánované naozaj veľa a večer zaspávate vyčerpaním v stoji. Aj keď si stále hovoríte, že všetko čo robíte, tak robíte pre seba a rodinu, tak rovnako si na konci týždňa poviete, či vám to za to stojí.

Rak      
Vyskytla sa vám úžasná pracovná príležitosť, akurát prišla v nevhodnú dobu. Stále teda uvažujete, či opustiť všetko isté a ísť do absolútneho risku. Pozícia je vám priamo ušitá na mieru, ale bojíte sa opustiť všetko známe. Toto rozhodnutie je len na vás.

Lev       
Levy stoja pod priamym požehnaním Slnka. Mužská energia, sila a odhodlanie, to sú vaše poznávacie znamenia. V týždni navyše Slnko astrologicky vstúpi do vášho znamenia a všetky vaše skvelé vlastnosti sa len znásobia. Sebaistota rastie a viete sa prejaviť.

Panna 
V sobotu, s príchodom Splnu, vás môže postihnúť prazvláštny stav mysle. Práve v túto dobu sa môže prepájať vaše vedomie s nevedomím a vy budete napojení na duchovný vlnu a svet okolo vás budete vnímať úplne novým pohľadom. To vás posunie vpred.

Váhy  
Vo vzťahoch sa pohybujete na veľmi tenkom ľade, máte totiž okolo seba obrovské množstvo obdivovateľov. Potom si nemôžete vybrať, ale ten, o koho máte záujem najviac, zas až taký záujem neprejavuje a navyše ho pozornosť ostatných môže ľahko odradiť.

Škorpión        
S financiami je to deň odo dňa horšie. Máte stále viac výdavkov, ktoré už nie ste schopní nejako riešiť. Musíte začať premýšľať nad nejakým privyrábaním alebo zmenou zamestnania, ktoré by vám prinieslo viac peňazí. Takto živoriť do konca života rozhodne nechcete.

Strelec
Máte pred sebou tento týždeň veľmi významné rozhodnutie, ktoré však nebude vôbec jednoduché. Veľmi sa u toho zapotíte, pretože momentálne musíte vziať do úvahy oveľa viac faktorov, ako napríklad ostatných ľudí vo vašom postavení. Bude to ešte ťažké premýšľanie.

Kozorožec       
Dlhodobé zväzky už dlhšiu dobu prechádzajú krízou, ktorá má ale oveľa hlbšie korene a nie je vôbec jednoduché tento stav len tak preklenúť. Každý už si žijete svojím vlastným životom a láska už možno tiež dávno vyprchala niekam veľmi ďaleko do neznáma.

Vodnár             
Tento týždeň nie je vôbec vhodné uzatvárať akejkoľvek zmluvy, či sa púšťať do dôležitých finančných rozhodnutí. Konštalácia hviezd vám v tomto smere nie je vôbec naklonená a vy sa tak môžete nechať ľahko napáliť, alebo sa proste len zle informovať.

Ryby  
Spln vo Vodnárovi má v túto dobu naozaj veľkú silu. Svoju moc ukáže najmä v osobných vzťahoch, na ktoré priamo magicky pôsobia. Tak neváhajte tejto priaznivej konštelácie využiť a nebojte sa osloviť niekoho, kto vás veľmi zaujíma a vy zrejme zaujímate jeho.