Týždenný horoskop 18. – 24. septembra

Prichádza ďalší septembrový týždeň a s ním množstvo príležitostí, ako si spríjemniť jeseň. Hlavne Barani sa majú na čo tešiť, stačí neprehliadnuť šancu! Prečítajte si týždenný horoskop od profesionálnej astrologičky a zistite, čo vás čaká!

Baran       
Váš milostný život je momentálne na pomyselnom vrchole. Veľmi vás ovplyvňuje túžba a vy si tak užívate novo nabité erotické energie. Neviete, či z tohto okúzlenia vznikne aj láska, ale ste teraz v tejto fáze života sami so sebou veľmi spokojní.

Býk 
Máte pred sebou obdobie plné pracovných úspechov. Možno sa vám podarí získať vhodné kontakty alebo vás povýši v práci. S povýšením idú samozrejme ruka v ruke aj lepšie platové podmienky, a to sa vám momentálne veľmi hodí. Stojíte totiž pred veľkými plánmi.

Blíženci    
Dajte si tento týždeň pozor na zdravie, rána už bývajú chladné, ale vy ste stále naladení na leto. Radšej sa dobre oblečte, mohli by ste inak koniec týždňa stráviť v horúčkach as nepríjemným kašľom či nádchou. Potom budete musieť v práci zbytočne doháňať.

Rak
Tento týždeň budete ako rojko ponorení do svojich vlastných myšlienok. Možno nájdete inšpiráciu v krásnom umení, hudbe alebo zaujímavých príbehoch. Len sa uistite, že nestratíte kontakt so svetom okolo seba. To by vás nakoniec mohlo naviesť zlým smerom.

Lev  
Vaša charizma bude oslnivejšia ako slnko samotné. Ľudia sa budú hrnúť okolo vás ako motýle. Môžete si dovoliť zažiariť na tanečnom parkete, ale nezabudnite, že prehnaná sebaistota môže spôsobiť, že vás budú vnímať skôr ako klauna než ako kráľa.

Panna        
Tento týždeň budete cítiť potrebu spojiť sa s prírodou. Je to teda ideálna doba na prácu na záhrade alebo na rodinné pikniky v prírode. Vaša trpezlivosť vám tiež pomôže zvládnuť zložité hádanky, takže sa nebojte skúsiť si rozšíriť svoje mozgové závity.

Váhy          
Poslednou dobou cítite silné puto k svojim emóciám. Buďte opatrní, aby ste sa nie príliš ponorili do nostalgických spomienok, inak by ste mohli stráviť celý večer rozprávaním o svojich prvých láskach. Radšej sa preto držte pri zemi, než v ružových oblakoch.

Škorpión 
Tento týždeň budete mať tendenciu hľadať dokonalosť vo všetkom, čo robíte. Než sa však rozhodnete rozobrať a skontrolovať každú vec vo svojom okolí, skúste si uvedomiť, že niekedy stačí prijať veci také, aké sú a vaša starostlivosť je skôr na škodu.

Strelec    
Vaše komunikačné schopnosti budú v nasledujúci čas doslova žiariť. Budete schopní presvedčiť aj mačku, že je vhodné sa stať vegetariánom. Dajte si ale pozor, aby ste sa neprepadli do vlastného sveta rečí, inak by ste mohli stratiť kontakt so zemou.

Kozorožec          
Do práce vám príde nový kolega, ktorý vám do kancelárie vnesie nový vietor a množstvo energie aj nápadov. Pre vás, aj mnoho ďalších, bude inšpiráciou a máte sa od neho čo naučiť. Presne to ste momentálne potrebovali, inak by ste už premýšľali nad zmenou práce.

Vodnár     
Buďte tento týždeň opatrní! Hviezdy osudu varujú pred úrazmi, stratami a ďalšími nepríjemnosťami. Vyhnete sa im, ak budete dôkladne dbať na seba, svoje okolie a osobné veci. Ak sa napriek tomu niečo úplne nepodarí, dajte rozum do hrsti a zostaňte pokojní.

Ryby          
Môžete sa momentálne ocitnúť v strede nejakého sporu, ale pokúsite sa ho vyriešiť svojim diplomatickým spôsobom. Len sa uistite, že sa pri hľadaní kompromisu nesnažíte o to, aby všetci boli spokojní, inak by ste mohli skončiť s dosť nemožnou úlohou.