Týždenný horoskop 18. – 24. decembra

Práca, zhon, rodina alebo finančné problémy? Radi by ste si oddýchli od vianočného stresu? Poraďte sa s hviezdami! Veľký týždenný horoskop vám uľahčí rozhodovanie a ukáže, na čo si dávať na Vianoce pozor. Keď viete, do čoho idete, zvládnete všetko! Krásne Vianoce!

Baran       
Vianoce sú pre vás synonymom pre harmonické a šťastné chvíle s vašou rodinou, ale aj kamarátmi. Viete si ich užiť a už sa nemôžete dočkať, kedy to vypukne. Tentokrát nenechávate nič na náhodu a ste do detailu pripravení. Aj vďaka tomu nebudete počas sviatkov toľko v strese.

Býk   
Nie je čas strácať čas, a to ani cez Vianoce. Je čas zamerať sa na svoje ciele, hviezdy sú vám teraz naklonené. Aj keď to môže vyžadovať tvrdú prácu, vaša odhodlanosť vás dovedie ďalej. Nebojte sa výzvy, pretože každý krok, ktorý urobíte, vás približuje k vašim snom.

Blíženci       
Milí Blíženci, v tejto chvíli je vaša kreativita na vrchole. Či už sa jedná o umelecký projekt, alebo len nový spôsob, ako riešiť každodenné problémy, pustite sa do toho s plnou parou. Vaša invencia môže prekvapiť nielen vás, ale aj vašich kamarátov a rodinu.

Rak  
Náhodné stretnutie môže tento týždeň priniesť niečo, čo váš život doslova obráti hore nohami. Privítajte preto s radosťou všetky nové príležitosti a nebojte sa ísť mimo svojej komfortnej zóny. Možno nájdete niečo nečakane pozitívne. Vianočné zázraky sa dejú!

Lev   
Vaša energia a charizma sú nákazlivé, milí Levíčkovia. Využite ju najmä na to, aby ste inšpirovali ľudí okolo seba. Možno sa stanete centrom pozornosti, ale nezabudnite, že vaša pozitívna energia môže byť motorom pre ostatných okolo vás. Len tak ďalej!

Panna          
Vianočný čas je pre vás tak trochu hektický a plný najrôznejších príprav. Nie je načase trochu viac zvoľniť? Rozhodne vám nič neutečie a naopak by ste mohli prísť o krásne a nežné chvíle s vašou rodinou. Nemusí byť predsa vždy všetko dokonalé a najlepšie.

Váhy
Vianočné zázraky sú tak trochu omieľaným slovným spojením posledných rokov. Vy ale na vianočný zázrak stále veríte a teraz na to budete mať aj dôvod. Stane sa vám tento týždeň veľmi zaujímavá až skoro transcendentálna záležitosť, ktorá vás nenechá v pokoji.

Škorpión    
Milé Škorpióny, tento týždeň je pre vás ideálny čas na hlbokú sebareflexiu. Zamyslite sa nad svojimi cieľmi a prioritami a urobte si čas na to, aby ste pochopili svoje vlastné motivácie. Táto introspekcia vám môže pomôcť postaviť sa veciam s jasnejším pohľadom a úvahami.

Strelec        
Máte trochu zajačie úmysly. Len čo skončí vianočný čas, už premýšľate, kam by ste vyrazili na dovolenku a samozrejme, ako inak, vás to tiahne na hory a za dobrodružstvom. Viete si život užívať a neviete len tak pasívne odpočívať a radšej ste v teréne.

Kozorožec  
V tejto chvíli je dôležité sa sústrediť na svoje profesijné ciele. Vianoce síce prinášajú povyrazenie si, ale vy myslíte na kariéru. Vaša tvrdá práca a odhodlanie teraz môžu priniesť výsledky. Buďte strategickí a nebojte sa využiť príležitosti, ktoré sa ponúkajú.

Vodnár       
Vianočné prípravy vrcholia a vy sa už nemôžete dočkať, ako si s rodinou sadnete pri štedrovečernom stole a užijete si spoločné chvíle. Máte to tento rok naplánované dokonale, a jednoducho chcete mať všetko do bodky perfektné. Celá rodina vám s tým našťastie pomáha.

Ryby
Teraz je čas konečne sledovať svoje sny a intuíciu, milé Rybky. Buďte kreatívni a nebojte sa počúvať svoj vnútorný hlas! Možno vás to dovedie k úplne novým príležitostiam a objavom, ktoré vám otvoria dvere do magického sveta nečakaných možností.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!