Týždenný horoskop 18. – 24.7.2022

Tento týždeň vám hviezdy pripravili nové životné výzvy aj radosti. Budete sa cítiť plní vitality, alebo by ste radšej prespali celú noc a ako sa to bude vyvíjať v zamestnaní? Čakajú vás nezhody s kolegami, alebo sa pracovná atmosféra podarí v pokojnom duchu? Prečítajte si váš týždenný horoskop!

Baran
Budete mať hlavu plnú nápadov a na rozdiel od predchádzajúcich dní aj dostatok energie na to, aby ste svoje plány uskutočnili. Dobré však bude preverovať si ľudí, ktorých prizvete k spolupráci. Nie že by sa z nich práve mali vykľubať nejakí ničomovia v prestrojení, ale mohli by ste zistiť, že si príliš nesedíte.

Býk    
Nebudete si tak úplne istí, akým smerom by ste sa mali ďalej uberať. Lákať vás bude hneď niekoľko činností a všetky budú nadmieru zaujímavé, takže budete sedieť zároveň na niekoľkých stoličkách. Zatiaľ čo okolie z toho bude mať divoké sny, vy v pohode zvládnete všetky svoje aktivity, ktoré potrebujete.

Blíženci        
Trochu sa vám zdá, že nestíhate. Dovolenky a voľno vašich kolegov zapríčinia, že nič nejde presne podľa plánu. Musíte veľa doháňať a pomaly ale iste sa to na vás nabaľuje a ste aj veľmi pod stresom. V takom rozpoložení sa vám veľmi zle pracuje.

Rak    
Rozhodli ste sa, že urobíte niečo radikálne so svojim zdravím. Či už sa rozhodnete schudnúť, prestať fajčiť alebo začať športovať, tak ani v jednom prípade nešliapnete vedľa. Nielen, že si začnete všímať fyzickú premenu, ale celkovo sa začnete cítiť lepšie.

Lev    
Slnko, prázdniny a dovolenka u vás vždy evokujú príjemné pocity, ktoré vám vydržia ešte do jesene. Viete si leto užiť plnými dúškami a nebojíte sa, že by ste niečo nestíhali, pretože ste natoľko nabití pozitívnou energiou, že aj vaša výkonnosť sa zvyšuje.

Panna           
Máte okolo seba tých správnych hodných ľudí, ktorí vedia pomôcť vo chvíli, keď sa necítite úplne dobre. To je skvelé, pretože keď má okolo seba človek viac podpory, tak už sa mu oveľa lepšie pracuje, ale aj relaxuje. Mať veľa kamarátov nikdy nie je na škodu.

Váhy 
Vo svojom živote ste momentálne veľmi spokojní. Venuša je v priaznivom trigóne s vašim znamením a najmä osobná sféra je na vzostupe. Vediete teraz bohatý spoločenský život, ale aj doma vládne pokoj a harmónia, ktorú viete využiť vo svoj prospech.

Škorpión      
Milostný život stále nie je tam, kde by ste si priali, a aj keď ste pre to urobili maximum, tak váš vzťah skomiera. Ani jeden z vás si to ale nechcete priznať. Máte veľa spoločných záväzkov, ktoré nie je jednoduché opustiť. Ako dlho to ale chcete vydržať?

Strelec         
Finančná sféra dostáva v poslednom čase zabrať. Niet divu, dovolenka pred vami, nákupy, inflácia, blížiaci sa september a školský rok, a vy si začínate uvedomovať, že vaša peňaženka nie je bezodná. Aj keď sa chcete trochu uskromniť, tak na druhú stranu si leto chcete aj užiť.

Kozorožec   
Ste plní elánu a energie a veríte, že všetko, čo nestíhate, alebo kde máte resty, sa jednoducho poddá, ale nie je tomu tak. Vaša bezstarostnosť občas nahráva zlým jazykom a skôr alebo neskôr si z týchto ohováraní začnete robiť ťažkú hlavu a nebudete v pohode.

Vodnár         
Momentálne si dosť užívate. Vediete bohatý spoločenský život plný zábavy, nezáväzného flirtu, ale aj bezsenných nocí. Trochu sa to na vás začne podpisovať, pretože nie všetko sa dá zvládať ako predtým a neskôr vás tiež môžu dohnať vaše nesplnené záväzky.

Ryby 
Váš život vás nudí a zdá sa vám stereotypný – potrebujete poriadny reštart. Leto je najlepšie na to, začať so sebou niečo robiť, a navodiť vo svojom živote pozitivitu, ktorá tam tak nejako chýba. Máte pred sebou ale veľký kus práce, tak nestrácajte čas!