Týždenný horoskop 18. – 24.10.2021

Narodení v znamení Škorpióna v zamestnaní zažiaria a pôjdu všetkým príkladom a Raky vstúpia do nového týždňa pravou nohou a prežijú ho v pokoji a pohode. Všetko a o všetkých znameniach nájdete v novom týždennom horoskope!

Baran        
Veľmi sa vám poslednou dobou nedarí odpočinúť si, pritom relaxáciu potrebujete ako soľ. Veľa ľudí vo vašom okolí vás upozorňuje, že s nedostatkom odpočinku to na vás čoskoro doľahne, ale vy si nedáte povedať. Istá udalosť vás ale donúti k zmene rozhodnutia.

Býk  
Ste plní očakávania z toho, čo vám prinesie vaša nová práca alebo pozícia. Na jednej strane sa stretávate so strachom, či to všetko zvládnete, ale na druhú stranu máte niekde hlboko v sebe pocit, že ste v správny čas na správnom mieste.

Blíženci      
Okolo vás sa pohybuje osoba, ktorá nie je veľmi úprimná. Dokonca sa zdá, že sa vás v mnohých smeroch snaží znemožniť. Možno sa jedná o žiarlivého kolegu, alebo o rádoby priateľa, ktorý vám závidí. Rozhodne sa teraz na svoje okolie viac zamerajte a dajte si pozor.

Rak  
Máte vedľa seba obrovskú oporu. Váš partner si vás váži a vie vám dať najavo svoje pocity. Toho by ste si naozaj mali vážiť, nie každý má také možnosti. Však sami viete, že len vo svojom okolí máte kamarátov, ktorí v tomto ohľade značne trpia.

Lev   
V mnohých ohľadoch vás v poslednej dobe stretlo veľa nie práve príjemných záležitostí. Vy ste však odolný jedinec, ktorý dokázal nepriazeň osudu ustáť a dokonca viete byť aj značne pozitívny. Vaše okolie sa neprestáva čudovať a mnohí vás obdivujú.

Panna        
Finančné záležitosti musíte tento týždeň riešiť okamžite, pretože inak by sa vám to mohlo vypomstiť. Často sa vám stáva, že niektoré veci jednoducho vypúšťate a nechávate si ich až na poslednú chvíľu. Tento týždeň vám ale Mars radí, aby ste si peniaze dali do poriadku.

Váhy
Stretnete osobu zo svojej minulosti, ktorá nevie dobre skrývať svoje emócie. Z nejakého dôvodu je na vás daný jedinec dosť naštvaný a stretnutie teda nebude príjemné. Vy sami nemáte tušenie, čo ste danému človeku urobili, ale nemáte tú trúfalosť sa ho opýtať.

Škorpión   
V práci sa vám momentálne darí báječne. Vedenie je nadšené z vášho pozitívneho prístupu a aj toho, že ste usilovní a svoje záležitosti robíte včas. To sa však nedá povedať o vašom kolegovi, ktorý svoju prácu nerobí dobre a vy už si na to budete musieť posvietiť.

Strelec        
Rodina je pre vás na prvom mieste, ale teraz ju tak trochu zanedbávate, pretože máte veľa pracovných záležitostí. Je vám to ľúto, pretože ste doteraz boli zvyknutí rodine urobiť to, čo ste im na očiach videli. Oni si ale zvyknú a naučia sa byť samostatnejší.

Kozorožec 
S niekým z vašej rodiny vám to momentálne veľmi nesúznie. Pokúsili ste sa dokonca o tom hovoriť, ale došlo len k ďalšej zbytočnej hádke. Úprimne ste z toho rozhodení. Nie ste totiž zvyknutí na to, aby ste v niečom stagnovali a nič sa nakoniec nevyriešilo.

Vodnár      
Ste príliš zaneprázdnení novým vzťahom a veľkou láskou, než aby ste si všímali niektorých okolitých náznakov, ktoré ale zase vníma vaše okolie. Tomu sa váš nový vzťah nepáči a hlavne nie sú spokojní, kam to všetko vedie. Možno by ste ich mali počúvať o trošku viac.

Ryby
Dúfate, že sa vám vaša finančná situácia zlepší. Momentálne ste na tom dosť bledo a stále musíte niečo riešiť a prepočítavať. Už ste ale pre zlepšenie urobili veľa. Možno ste si našli novú a lepšie platenú prácu, tak teraz už len čakajte na výsledok.