Týždenný horoskop 18. – 24.04.2022

Horoskopy nám síce ukazujú, čo sa stane v budúcnosti, ale sú tu aj preto, aby sme si čo najlepšie užili prítomnosť! Užite si ju práve teraz s novým týždenným horoskopom!

Baran  
V poslednom čase na vás doľahol smútok. Dúfali ste, že rok 2022 sa bude uberať novým smerom, ale vyzerá to, že budúcnosť nevyzerá úplne ružovo. Východiskom je pre vás pozitívna myseľ, ale aj prechádzky do prírody, ktoré vás privedú na iné myšlienky.

Býk      
Máte pred sebou náročné obdobie plné vzdelávania, ale aj náročných úloh, ktoré budete musieť splniť. Obzvlášť v práci v niektorých záležitostiach tápete a nemáte úplné preškolenie. Najhoršie je, že za to nemôžete vy, ale vedenie, ktoré vám nedodalo podklady.

Blíženci          
Príde vám, že nič nestíhate a máte množstvo plánov, ktoré by ste radi splnili, ale potrebovali by ste, aby váš deň mal viac ako 24 hodín. Najmä v pracovnej oblasti vám príde, že vedenie po vás chce stále viac a vy už nemáte na to splniť všetky požiadavky.

Rak      
Stretli ste zaujímavého jedinca, ktorý má na vás vo všetkých smeroch pozitívny účinok. Snažia sa vás motivovať a ukázať vám v živote nový smer. To sa nedá povedať o vašom partnerovi, ktorý je stále viac lenivý, hľadí si len seba a nič viac ho nezaujíma.

Lev       
Chodíte teraz stále častejšie do prírody a snažíte sa myslieť na príjemné veci. Veľmi vám to pomáha a snažíte sa podobne motivovať aj svojich kamarátov. Musíte si priznať, že je to očarujúce, že teraz máte s priateľmi tento spoločný záujem s pozitívnym nádychom.

Panna
Nie je vám teraz veľmi do smiechu! Stále častejšie sa stretávate s chorobou niekoho z rodiny a už vás to nebaví. Dookola je to isté a žiadne lieky nezaberajú. Nejedná sa o nič vážne, ale napriek tomu vám to v mnohom komplikuje život. Už chcete konečne niekam vyraziť.

Váhy   
Vaša peňaženka nezažíva svoje najlepšie časy. Snažili ste sa niečo nasporiť, ale momentálne sa čo najviac snažíte myslieť na budúcnosť a investujete do vecí, ktoré vám dávajú zmysel. Nezostáva vám potom na drobnosti, ktorými ste sa chceli trochu rozmaznávať.

Škorpión          
Nálada vám kolísa stále častejšie a doma kvôli tomu vládne dosť negatívna atmosféra. Vaše deti nevedia, čo sa deje a partner je na vás stále viac naštvaný. Nie je to veľmi príjemné a radšej by ste sa, pre váš vlastný pokoj, mali vyvarovať zbytočných hádok.

Strelec
Jar na vás pôsobí pozitívne a vy si tak užívate slnečných dní, ale aj optimistickej nálady, ktorá sála aj zo všetkých ľudí okolo. Príde vám, že veľa ľudí z vášho okolia je zrazu milších a správajú sa k sebe lepšie. I vy tak zabúdate na všetky problémy.

Kozorožec       
Spoločenské udalosti beriete momentálne útokom a snažíte sa dohnať všetko, čo ste zmeškali. Navštevujete galérie, s deťmi si užívate ZOO, planetária, ale aj najrôznejšie výstavy. Máte totiž radi, keď je okolo rušno. Nudiť sa totiž ani v najmenšom neviete.

Vodnár          
Poslednou dobou sa cítite dosť unavení a dokonca sa vám zdá, že váš povestný elán už je dávno preč. Aj keď sa snažíte udržiavať sa vo forme, tak máte stále častejšie chuť sa zababušiť pod deku a stráviť deň doma leňošením. To vám ale veľa energie nepridá.

Ryby  
Finančne ste tak trochu vyprahli a začínajú vám chodiť aj nejaké upomienky. Rozhodne ste zažili aj horšie časy, ale aj tak sa necítite veľmi príjemne a premýšľate, kde nejaké peniažky ešte viac ušetriť, alebo by možno bolo fajn pozrieť sa po nejakej brigáde.