Týždenný horoskop 17. – 23. júla

Júl vstupuje do svojej druhej dekády a doba prázdnin a dovoleniek sa už rozbehla naplno. Budete mať tento týždeň otvorené dvere do sveta ako Strelci, budete spokojní ako Barani, alebo vás prekvapí smútok ako Panny? V našom týždennom horoskope to zistíte!

Baran
Letné radovánky sú v plnom prúde a musíte si priznať, že tohtoročné prázdniny si užívate plnými dúškami. Máte veľmi akčné leto plné nových zážitkov, poznávania ľudí i dobrodružstiev, a presne to vám vyhovuje. Navyše na vás Slnko v Rakovi pôsobí veľmi pozitívne.

Býk     
Nov v Rakovi vám dá do vienka tak trochu pocit neomylnosti. Budete si pevne stáť za svojím rozhodnutím a nebudete prijímať kompromisy. Nie vždy ale máte pravdu a je zbytočné, aby ste sa kvôli tomuto pocitu pohádali s niekým, na kom vám záleží.

Blíženci        
Zdravie a blaho si budú tento týždeň vyžadovať zvýšenú pozornosť. Majte na pamäti svoje emocionálne potreby a vyhýbajte sa prílišnému stresu. Snažte sa nájsť čas na odpočinok. Zdravý životný štýl, pravidelný pohyb a zdravá strava vás udržia v rovnováhe.

Rak     
Tento týždeň budete cítiť silné puto so svojimi blízkymi a uvedomíte si dôležitosť domova a rodiny. Upresníte si svoje priority a leto budete chcieť stráviť naplno obklopení svojou rodinou a dobrými priateľmi. Možno vymyslíte akčný plán na nadchádzajúci víkend.

Lev      
Milí Levi, Slnko vstupuje túto nedeľu do vášho znamenia a prináša vám do života veľa pozitivity, príjemnej energie aj vitality. Budete sa cítiť skvele a taktiež budete svojim optimizmom inšpirovať ľudí vo vašom okolí. Máte okolo seba skvelú auru.

Panna           
Novolunie v Rakovi vám do života vnesie melanchóliu a sebaľútosť. Po psychickej stránke sa nebudete cítiť veľmi príjemne a radšej budete tráviť večery osamote ako v spoločnosti. Neberte to ale negatívne, občas si každý musí prejsť trochu inou energiou.

Váhy 
Tento týždeň vám, milé Váhy, prináša vzrušenie a nové výzvy. Vaša energia a odhodlanie budú na vrchole, čo vám pomôže dosiahnuť vysnívané ciele. Majte ale na pamäti, že by ste nemali zabúdať na kompromisy a rešpektovať aj názory ostatných ľudí v okolí.

Škorpión        
Milé Škorpióny, Luna vstupujúca do Leva má veľmi silný vplyv na vašu sexualitu a partnerské vzťahy. Ale pozor, zadaní budú mať sklony k pasívnej promiskuite a ani nezadaní to nebudú mať ľahké. Budú očarení doslova každým a nie vždy sa zoznámia s vhodným partnerom.

Strelec         
Pokiaľ ide o prácu a kariéru, čakávajú vás nové príležitosti. Vaša odvaha a sebaistota vám pomôžu prekonať prekážky a dosiahnuť úspech. Buďte otvorení novým nápadom a pripravení sa prispôsobiť zmenám. Vaša tvrdá drina a nasadenie budú odmenené.

Kozorožec    
Vo vzťahoch budete tento týždeň prejavovať väčšiu vášeň a romantiku. Môžete sa tešiť na vzrušujúce dobrodružstvo a nové začiatky. Buďte však opatrní, aby ste nezranili tých, ktorých máte radi. Komunikácia a porozumenie budú kľúčom k harmonickým vzťahom.

Vodnár         
Luna v Levovi značne rozhojdá vodnárske emocionálne schopnosti. Budete teraz viac podliehať stresovým situáciám aj niektorým negatívnym emóciám. Na druhú stranu budete veľmi empatickí voči svojim priateľom i rodine a vždy pre nich budete mať dobrú radu na zamyslenie.

Ryby  
Dovolenka je pred vami, ale vy už dostávate cestovnú horúčku. Prázdniny aj dovolenku doslova milujete, ale balenie nie je nič pre vás. Skúste sa vykašľať na svoj perfekcionizmus a buďte spontánni! Exotická dovolenka na poslednú chvíľu nie je nič zlé.