Týždenný horoskop 17. – 23.5.2021

Prečítajte si, čo vám hviezdy nachystal na nasledujúci týždeň. Ryby, rovnako ako Škorpióni, majú za sebou veľmi náročný mesiac, a tak prichádza čas na zaslúžený odpočinok. Vodnári sa naopak môžu tešiť najlepšie májové dni! A čo čaká vás?

Baran       
Ste plní inšpirácie a kreatívnej energie, ktorá vám do života vnesie zase nové a zaujímavé situácie. Tiež sa pokúsite vylepšiť si svoj domov, do ktorého vdýchnete novú, a tak trochu umeleckú atmosféru. Nie každému členovi domácnosti to ale bude po chuti.

Býk           
S financiami si poslednou dobou robíte veľké starosti. Vôbec s peniazmi nevychádzate a keď si chcete zaobstarať niečo nad svoj rámec, tak musíte veľmi šetriť a počítať. To sa vám vadí a tak začnete premýšľať, ako túto situáciu natrvalo a nenávratne zmeniť.

Blíženci   
Čakajú vás veľké zmeny, ktoré budú častejšie premenlivé, ale mnohé z týchto zmien budú mať aj trvalý ráz. Z veľkej časti za to môže Slnko, ktoré tento týždeň vstupuje do vášho znamenia a bude na vás mať v mnohom veľmi pozitívny aj blahodarný vplyv.

Rak           
Nezhody v práci sú konečne na ústupe. Nakoniec ste zistili, že zlo robil najmä jeden človek a ohováral všetkých okolo seba. Rozhodli ste sa, že si na neho v tomto ohľade došliapnete a upozorníte ho, že v kolektíve žiadne hlúpe ohovárania nestrpíte.

Lev            
Snažíte sa trochu si usporiadať život, ktorý nie je úplne podľa vašich ideálnych predstáv. Túžite po tom, aby ste si našli niečo, čo vás skutočne bude baviť. Možno, že nemáte dosť odvahy skúsiť niečo nové, ale práve teraz je na to ideálna príležitosť.

Panna      
Istý člen rodiny má neskutočné výkyvy nálad, ktoré ani ostatní v okolí nechcú tolerovať. Obzvlášť v zlom svetle sa ukáže na rodinnej oslave, kde urobí hanbu a všetkým skazí náladu. Pritom ste sa všetci tak dlho nevideli a tešili sa na seba.

Váhy        
Finančná sféra hlási pokroky. Máte pocit, že ste najhoršie obdobie preklenuli a teraz sa začína všetko zlepšovať. Dokonca sa začínate obzerať po veciach, ktoré dlho túžite mať, ale nikdy na to nebol dostatok financií. Možno práve teraz si to konečne zaobstaráte.

Škorpión
Konečne sa vám po pracovnej stránke začalo dariť. Ste opäť na vrchole svojich síl a užívate si, ako vám všetko ide krásne od ruky. Dokonca začnete uvažovať i nad tým, že by ste sa prihlásili na výberové konanie na lepšiu pozíciu, na ktorú máte už dlho zálusk.

Strelec    
Sklame vás váš dobrý priateľ a ukáže sa, že vás len využíva. Keď doma griluje, tak radšej pozve niekoho iného. Ale k vám by najradšej chodil každú chvíľku a nechal sa od vás pozývať a obsluhovať. Keď mu to vytmavíte, tak ešte k tomu začne klamať.

Kozorožec                 
Tento týždeň sa vám náhle vráti stratené sebavedomie. Aj v práci si začínajú všímať zmien, ktoré u vás prebehli. Šéf vám opäť zadáva úlohy nad rámec vašej práce a dokazuje tak, že si vás ako zamestnanca stále viac váži a ste vo firme kľúčovou osobou.

Vodnár    
Slnko, ktoré vstupuje do Blížencov, bude mať v mnohom vplyv na všetky znamenia zvierokruhu. A je nutné priznať, že to bude vplyv prevažne pozitívny. Budete mať komunikatívnejšiu náladu, v práci sa vám bude dariť a tiež si utriedite váš osobný život.

Ryby         
Stretnete niekoho zo svojej minulosti, kým ste boli dlhú dobu ovplyvnení a tiež vás tento človek veľmi posunul do budúcnosti. Bude to veľmi milé stretnutie plné emócií a spomínania na spoločne strávené chvíle. Celý týždeň potom vďaka tomu bude rozžiarený.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ ALEBO DETSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!