Týždenný horoskop 17.-23.4.2023

Ako na tom budete tento týždeň s vašou vnútornou energiou? Budete mať šťastné obdobie alebo sa vám má smola lepiť na päty? Čakajú vás významné životné zmeny alebo sa váš život bude upierať v zabehnutých koľajniciach? Chcete prezradiť, čo vás v nasledujúcom týždni čaká? My to vieme!

Baran 

V živote sa začínate pozerať tým správnym smerom. Možno vám to trvalo trochu dlhšie, než ste si uvedomili, čo by pre vás malo byť dôležité a že by ste sa nemali nechávať tak ovplyvniť niektorými ľuďmi, ktorí na vás neustále vrhajú svoju zlú energiu.

Býk      
Pohybuje sa okolo vás osoba, o ktorú už dlhší čas javíte záujem. Má na vás pozitívny účinok a vy sami si uvedomujete, ako veľmi tento jedinec mení váš pohľad na svet. Dúfate, že sa z tohto zatiaľ krehkého priateľstva vyvinie v budúcnosti niečo viac.

Blíženci          
Občas na seba radi upútate pozornosť a chcete byť stredobodom pozornosti. Nijako sa preto tento týždeň nestránite spoločenským akciám, ba naopak ich veľmi radi vyhľadávate a samozrejme ste na každom večierku za hviezdu. Očarujete svojou výrečnosťou.

Rak      
Ste naladení na ambicióznu vlnu, takže sa v práci veľmi snažíte a chcete ukázať, čo vo vás je. Vedenie si vašu snahu všíma, a tiež vám zveruje ťažšie úlohy. Je teda len na vás, ako s prejavenou dôverou teraz naložíte. Pracovné výzvy zvládate bravúrne.

Lev     
Merkúr je v pomerne nepriaznivej kvadratúre s vašim znamením. Ak sa teda momentálne chystáte na nejaké finančné transakcie, tak pokiaľ je to možné, tak by ste ich mali odložiť na príhodnejšiu dobu. Tá nastane pomerne skoro, stačí dostatočne dlho vydržať.

Panna
Chcete si užívať v každom veku a presne tak váš život aj vyzerá. O zábavu u vás doma nie je núdza a nikto sa nenudí. Pokiaľ máte možnosť aj príležitosť, tak dávate prednosť najrôznejším spoločenským akciám. Cez víkend sa s rodinou aktívne venujete športu.

Váhy  
Venuša je v priaznivom trigóne s vašim znamením. Vďaka tomu sa vám bude dariť doslova všetko, na čo siahnete. V práci si stojíte za tým, že by ste mali dostať lepšie podmienky a vedenie vás vypočuje. V súkromnom živote sa môžete tešiť na romantické prekvapenie.

Škorpión          
V práci sa vám momentálne výborne darí. Mars stojí v priaznivom trigóne s vašim znamením, a dokonca sa môže stať, že vám nadriadený zverí aj nejaké náročnejšie úlohy. Ukáže sa, že táto voľba bola viac ako skvelá, pretože preverí vaše vodcovské schopnosti.

Strelec
Pozor si v tomto týždni dajte najmä na svoje zdravie. Nie vždy sa prílišná snaha o detoxikáciu organizmu, prípadne chudnutie, oplatí. Poslednou dobou sa cítite veľmi unavení a bojujete aj s nevoľnosťou a závratmi. Možno by to chcelo návrat k starým návykom.

Kozorožec       
Stretli ste doslova osobu svojich snov. Nikdy ste si nemysleli, že vás ešte môže stretnúť taká silná emócia, akú cítite k danému jedincovi. A najlepšie na tom je, že pocity sú to vzájomné. Momentálne žijete na ružovom obláčiku a ste veľmi zamilovaní.

Vodnár          
Snažíte sa teraz žiť svoj život viac akčne a chcete ho viac prežiť. Venujete sa sami sebe, svojim koníčkom, zábave, ale aj priateľom, pred ktorými ste sa kedysi tak trochu schovávali, alebo sa vyhovárali na nedostatok voľného času. S tým je ale teraz koniec.

Ryby   
Dávate momentálne do pozadia niektoré sféry vášho života a rozhodli ste sa, že výraznú časť chcete venovať svojej rodine, pretože tá pre vás vždy bola a je najdôležitejšia. Nechcete sa preto naháňať za nezmyslami a chcete byť spokojní s tým, čo teraz máte.