Týždenný horoskop 17. – 23.10.2022

Býky sa nad sebou tento týždeň zamyslia a urobia niečo so svojim životným štýlom. To Váhy sa už tak radovať nebudú a v ich rodine bude panovať dusná atmosféra. A čo prinesie tretí októbrový týždeň práve vám?

Baran
V práci vás veľmi naštve nadriadený. Nie je s ním vôbec žiadna reč a už vôbec nechce pristupovať na nejaké inovácie a zmeny. Jeho prístup je veľmi konzervatívny, a to vám ani trochu nehrá do kariet. Ste úplne iný typ človeka – kreatívny a plný nápadov.

Býk    
Rozhodnete sa, že je na čase urobiť niečo radikálne so svojím životom a najmä životným štýlom. Začnete sa venovať športu, koníčkom, zdravému jedálničku, ale aj starostlivosti o svoje duševné zdravie. Zrazu akoby sa vo vašom živote všetko obrátilo k lepšiemu.

Blíženci        
Čaká vás obdobie plné lásky a romantických očakávaní. Iste si toto obdobie užívate, ale mali by ste si aj uvedomiť, že nie vždy je dobré mať tak dlho nasadené ružové okuliare. Potom totiž môžete prehliadnuť aj veci, ktoré by ste inokedy nemohli prehryznúť.

Rak    
O nápadníkov nemáte tento týždeň núdzi a užívate si pozornosť opačného pohlavia ako nikdy predtým. Niet divu! Ste veľmi atraktívny jedinec, ktorý má pre veľa ľudí veľmi charizmatické kúzlo. Momentálne neviete, kam skôr skočiť. A to je dobre.

Lev    
Máte teraz veľa energie a hravo zvládate aj náročnejšie úlohy. Veľká výzva vás nezastaví a skôr naopak – čím viac práce máte, tak tým viac vás to nakopáva k tomu, že chcete dokázať viac. Aj vedenie si všíma vaše nasadenie a samozrejme si to cení.

Panna           
Finančne na tom nie ste úplne zle, ale samozrejme si uvedomujete, že môže byť horšie, preto príliš neutrácate a snažíte sa šetriť každú korunu. Však ono sa vám to vráti a navyše zistíte, že ušetrené peniaze môžete následne ďaleko múdrejšie investovať.

Váhy 
Momentálna rodinná kríza je pre vás veľmi nepríjemná. Dokonca sa môže zdať, že už ju ani nikto nechce riešiť a všetci sa tak nejako vyhýbajú horúcim témam, čo rozhodne vzájomným vzťahom neprospieva. Zrejme budete musieť byť prvý, kto prehovorí.

Škorpión      
O vzťahoch máte veľmi vysoké nároky takmer na všetko. Máte za to, že stále musíte byť v pozore a byť jednoducho najlepší. Občas sa ale môže zdať, že svojho partnera až príliš zväzujete a nenechávate ho voľne dýchať, čo pre váš vzťah nie je príliš zdravé.

Strelec         
Riešenie povinností vám ide momentálne vskutku skvele. Ste skvelí majstri kompromisu a zvládate aj náročnejšie situácie, z čoho máte následne radosť. Dokážete upokojiť rozjatrené osobné vzťahy, ale tiež sa vrháte do riešenia konfliktov medzi svojimi kolegami.

Kozorožec   
Máte radosť sami zo seba, pretože ste si už začiatkom mesiaca dali za úlohu stihnúť množstvo záležitostí týkajúcich sa vašej práce, domácnosti, ale napríklad aj vašich detí, či koníčkov. Zatiaľ sa vám darí plniť všetky vaše predsavzatia a na to ste pyšní.

Vodnár         
Na opačné pohlavie viete urobiť naozaj perfektný dojem. Ste plní elánu, dobrej nálady a charizma, čím k sebe opačné pohlavie doslova magicky priťahujete. Navyše vám lichotí, keď sa o vás ostatní viac zaujímajú, a tak sa zo seba vydáte ešte oveľa viac.

Ryby 
Momentálne trávite veľmi intenzívne čas so svojimi deťmi. Venujete im svoj čas a učíte ich všetko možné. Uvedomíte si, aký je tento čas strávený s deťmi dôležitý, a ako ste ho predtým zanedbávali. Teraz sa pokúsite si v tomto ohľade prerobiť priority.