Týždenný horoskop 17. – 23.1.2022

Prebuďte sa! Už je tu nový rok, tak využite nový začiatok a choďte do vecí naplno. Nebojte sa plánovať a plniť si svoje sny. Nahoďte úsmev na tvár a vydajte sa smelo v ústrety životu!

Baran 
Niekedy sa vám zdá, že ľudia okolo vás sú až príliš otvorení nejakým rýpavým poznámkam, čoho vy nie ste úplne fanúšikom. Radšej hovoríte veci na rovinu a nenechávate sa strhnúť nejakými narážkami. To vôbec nie je váš štýl. A preto si vás veľa ľudí cení.

Býk      
Slnko, ktoré sa dostáva do nebeskej nadvlády Vodnára, prináša do života celého zvieratníka chvíle plné šťastia i radosti. Možno sa vás jeho lúče nedotknú hneď, ale isté je, že jeho priazeň výrazne pocítite najmä v pracovných a finančných záležitostiach.

Blíženci          
Spln v Rakovi vám prináša do života nespočet nových možností. Pokiaľ v niektorej sfére svojho života chcete začať odznova, tak teraz na to máte ideálnu príležitosť. Neobvyklá sila Mesiaca vás bude sprevádzať na každom kroku a dodá vám toľko potrebnú energiu.

Rak      
Bojíte si to priznať, ale v osobnom živote sa vám veľmi nedarí. Ste z toho sklamaní, pretože ste dúfali, že so svojim miláčikom budete až do konca svojich dní. Teraz to tak ale nevyzerá, pretože každý si idete svojou cestou a myslíte len na seba a svoje blaho.

Lev       
Stretnete niekoho z dávnej minulosti. Aj keď sa vaše cesty predtým nerozdelili práve v dobrom, tak teraz máte nie jednu spoločnú tému. Nakoniec sa aj zasmejete a zaspomínate na neľahkú dobu mladosti. Momentálne ste už ale každý úplne niekde inde.

Panna 
Veľmi blízko vás sa pohybuje osoba, ktorá je vami úplne okúzlená. Svoje city veľmi najavo nedáva, ale verte, že ste hlboko zapísaní v jej srdci. Nie je vylúčené, že si tento týždeň dodá odvahu a osloví vás, alebo vás dokonca pozve na super rande.

Váhy  
Konečne si nájdete čas na seba, svoje koníčky a najmä kamarátov, ktorých ste v poslednom čase tak trochu zanedbávali. Nemusíte mať žiadne výčitky svedomia, vaši priatelia chápu, že toho máte teraz veľa a dobre vedia, že im všetok čas nakoniec skvele vynahradíte.

Škorpión        
Máte vedľa seba človeka, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Až teraz si uvedomíte, aké máte v skutočnosti šťastie. Stretnete známu, ktorá sa vám rozhodne rozprávať svoje životné peripetie a vy budete zrazu za svoj život neskutočne vďační. A to je dobre.

Strelec
V práci máte negatívneho kolegu, ktorý okolo seba rozviruje hádky, ale aj pesimistickú atmosféru. Na každú poznámku reaguje podráždene a ku všetkému má pripomienku, ktorá rozhodne nie je optimistická. Dajte mu najavo, že by nemal ostatným kaziť náladu.

Kozorožec      
Ste až príliš zaneprázdnení pracovnými povinnosťami, že ste si ani nevšimli, ako veľmi skomiera váš milostný život. Úprimne vám príde, že tam z pôvodnej lásky nič nezostalo a radšej sa jeden druhému vyhýbate, než aby ste museli urobiť zásadné rozhodnutie.

Vodnár          
Slnko vstupuje do vášho znamenia, milí Vodnári, a to znamená, že sa vám bude dariť vo všetkých sférach života. Najradšej by ste samozrejme pozdvihli finančnú sféru. Nie je to teraz jednoduché, ale vždy si musíte povedať, že by mohlo byť horšie a vy sa máte dobre.

Ryby  
Chladné rána sú pre vás v mnohých ohľadoch veľkou výzvou. Snažíte sa síce do svojho života zaradiť prirodzený pohyb, ale ranné obliekanie ste možno trochu podcenili. Prechladnutie, kašeľ aj horúčka vás zo športového nadšenia na nejakú dobu bohužiaľ vyradia.