Týždenný horoskop 16. – 25.12.2022

Vianočný týždeň silne ovplyvní Novolunie v Kozorožcovi. Je to čas, kedy môžeme veci ukončiť alebo treba začať nanovo. Skúste to, pretože práve teraz je tá najvhodnejšia chvíľa!

Baran  
V práci už vás veľmi rozčuľuje jeden kolega, ktorý sa neustále stará o to, o čo nemá. V práci vytvára negatívnu atmosféru, ktorá ovplyvňuje náladu vás všetkých a samozrejme má svoj nepopierateľný podiel na váš výkon. Snáď sa to v zamestnaní čoskoro vyrieši.

Býk      
Sviatky sa blížia míľovými krokmi, ale vy nemáte hotovo všetko, čo ste si naplánovali. Nie je to pre vás príjemné, pretože nemáte radi, keď ste na niečo nepripravení. Nakoniec sa ukáže, že ste si robili zbytočné starosti. Máte veľa ochotných pomocníkov.

Blíženci
S Vianocami na dohľad sa pripravte na úbytok energie. Zrazu na vás všetko padne a vy budete musieť hľadať spôsoby, ako byť opäť vitálni. Možno prídete na to, že sa nedostatočne staráte o svoje telo a mali by ste v tomto ohľade pridať. Nie je to nič jednoduché.

Rak     
Citové záležitosti, láska a vzťahy všeobecne, prechádzajú tento týždeň pomerne náročným obdobím, kedy si hovoríte, či vám niektoré priateľstvá, alebo vzťahy vôbec stoja za toto trápenie. Je adventný čas, tak nechcete príliš čeriť vodu, ale dobrú náladu nemáte.

Lev       
Už sa nemôžete dočkať, pretože tento predvianočný čas plný nádeje a tešenia sa skutočne milujete. Užívate si čakanie na Ježiška a už len dorábate potrebné. Z veľkej časti máte hotovo a venujete sa len pečeniu. To už sú pre vás také malé vianočné radosti.

Panna
Stretnete sa s niekým zo svojej minulosti, s kým ste sa prestali baviť z pochopiteľných dôvodov. Teraz sa vám daný človek snaží celú situáciu znova vysvetliť, ale už po prvých vetách viete, že opäť klame a skúša na vás nejaké triky. Rýchlo sa s ním rozlúčite.

Váhy  
V zamestnaní sa momentálne necítite úplne príjemne. Celková atmosféra je dosť dusná a na vás to pomerne padá. Nemáte radi vyhrotené situácie a musíte si priznať, že vianočný nápor zákazníkov bol pre každého vo firme dosť náročný a vy nie ste výnimkou.

Škorpión          
Domáca atmosféra sa celkovo nesie v duchu ústretovosti, pohody a skvelej vianočnej nálady. Ani ste si nemysleli, že to doma bude takto harmonické. Už nejaký čas s partnerom prechádzate dlhou krízou, ktorá ovplyvňuje celkové dianie doma. Teraz je všetko inak.

Strelec
Vaše intelektuálne schopnosti sú v tomto období značne zistené. V práci naozaj váľate a máte pocit, že to, čo bežne robíte napríklad týždeň, tak vám teraz trvá o polovicu menej času. Možno vás tak nabudilo blížiace sa voľno, alebo dobrá konštelácia hviezd?

Kozorožec      
Vianočný zhon vám tento rok absolútne nič nehovorí a máte recht. Rozhodli ste sa, že si tohtoročné sviatky užijete naplno a nebudete sa stresovať s upratovaním, pečením a zložitým vyberaním darčekov. Tento rok to máte minimalistické, spokojné a hlavne šťastne vianočné.

Vodnár          
Ste plne zaneprázdnení chystaním všetkého možného na Vianoce, že ste ani nezaznamenali zmenu v správaní vášho miláčika. Ten je deň odo dňa viac protivný a nič mu nie je dosť dobré. Všimnete si to, až keď bude príliš neskoro, a to na vianočnej nálade nepridá.

Ryby
Ste plní vianočnej nálady, ktorú nechávate voľne prúdiť do svojho okolia a dokonale tým nakazíte kolegov, rodinu i kamarátov. Radi navštevujete vianočné trhy a nenecháte si ujsť zábavu s vianočnou tematikou. Nie je sa čomu diviť, na Vianoce sa tešíte celý rok.