Týždenný horoskop 16. – 22. októbra

Október vstupuje do svojej druhej dekády a jeseň sa už rozbehol naplno. Budete mať tento týždeň otvorené dvere do sveta ako Barani, budete spokojní ako Rybky, alebo vás prekvapí šíp Amorov ako zrodenca Vodnára? V nasledujúcich riadkoch to zistíte!

Baran       
Tento týždeň budete plní energie a vašej povestnej odvahy. Máte v sebe potenciál dosiahnuť významné úspechy, takže neváhajte a pustite sa momentálne do nových projektov. Ale buďte opatrní, aby ste zbytočne nedrvili svoje okolie svojou prílišnou energiou.

Býk 
Sústreďte sa na svoju finančnú stránku. Je čas urobiť kontrolný zoznam svojich výdavkov a zvážiť, ako môžete šetriť. Poslednou dobou totiž riešite len a stále svoju finančnú situáciu. Mohli by ste tiež objaviť nejaké spôsoby, ako zlepšiť svoju finančnú situáciu.

Blíženci    
Venuša je v kvadratúre s vašim znamením a príliš nepraje trvalým zväzkom. Zistíte totiž, že osoba, ktorá je momentálne vedľa vás, vám veľmi nesedí a že sa k sebe vôbec nehodíte. Najlepšie by bolo známosť opustiť a začať s niekým úplne od začiatku a inak.

Rak 
Tento týždeň sa zamerajte na svoje osobné ciele a ambície. Je čas urobiť plán, ako dosiahnuť všetko, čo ste si už niekedy v minulosti vytýčili. Nebojte sa požiadať o odbornú pomoc, pokiaľ to bude potrebné! Máte vo svojom okolí obrovskú podporu rodiny aj priateľov.

Lev 
Momentálne budete musieť byť značne trpezliví. Môže sa objaviť niekoľko komplikácií, ktoré vás budú brzdiť v dosiahnutí cieľov. Ale nestrácajte vieru, všetko sa postupne vyrieši. Len sa musíte pozerať tým správnym smerom a riadiť sa srdcom, to vám pomôže nájsť smer.

Panna     
Poslednou dobou cítite veľké vnútorné pnutie, ktoré u vás nie je zas tak obvyklé. Proste sa momentálne necítite úplne v pohode. Urobte si preto čas na cvičenie a stravovanie. Zdravý životný štýl vám pomôže zvládnuť stres a zostať v harmónii po celý deň.

Váhy       
Napokon budete mať možnosť vyriešiť nejaké vzťahové otázky, tak buďte otvorení a úprimní vo svojich komunikáciách s daným partnerom. Môžete nájsť riešenie, ktoré obom stranám bude vyhovovať. Nebude to vôbec jednoduché, ale nejaké riešenie už spolu musíte nájsť.

Škorpión 
Venuša je v zaujímavej kvadratúre s vašim znamením. Možno momentálne túžite po trvalom vzťahu, ale Venuša vám predpovedá skôr nezáväzný flirt, ktorý ale budete mať v hlave ešte pekne dlho. K objektu vášho záujmu totiž možno cítite aj niečo viac.

Strelec    
Tento týždeň budete potrebovať viac času pre seba, pretože ste mali pomerne hektický týždeň, či už po pracovnej alebo osobnej stránke. Urobte si čas na odpočinok či pokojnú a harmonickú meditáciu. To vám pomôže získať jasnosť a upokojiť svoje myšlienky.

Kozorožec          
Môžete sa teraz dostať do situácií, ktoré vám pomôžu posunúť sa vyššie v pracovnej sfére. Buďte preto ambiciózny a nebojte sa ponúkať svoje nápady a kreatívne prevedenie tým správnym ľuďom v okolí! S dostatočnou odvahou a progresivitou dosiahnete mnohé.

Vodnár     
Ste momentálne zamilovaní až po uši a už ste sa dokonca odhodlali k ďalšiemu kroku a objektu svojho záujmu dávate svoje emócie najavo. Teraz je len na danej osobe, ako s informáciami naloží. Je ale evidentné, že aj ona má veľký záujem, len sa bojí nového.

Ryby          
Tento týždeň budete mať výraznú príležitosť rozšíriť si svoje obzory. Môžete sa stretnúť s ľuďmi, ktorí vám prinesú nové perspektívy, a tiež zaujímavú inšpiráciu. Buďte otvorení novým skúsenostiam a vyjdite zo svojej komfortnej zóny, aby ste zažili niečo inak.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png