Týždenný horoskop 16. – 22.8.2021

Zistite, aké nástrahy na vás čakajú a vyvarujte sa všetkým komplikáciám. Predovšetkým Strelci majú tendenciu ukázať, že vedia všetko najlepšie. Pravda však nie je len jedna, tak buďte opatrní! A čo čaká vás?


Baran
Veľmi výrazne môžete pohnúť s istými záležitosťami ohľadom obchodov, ktoré máte momentálne rozrobené. Cítite, že by ste konečne mohli niektoré veci dotiahnuť do konca. Hviezdy sú vám v tomto smere naklonené, takže vôbec nie je nad čím váhať.

Býk  
Slnko vstupuje do znamenia Panny a prináša so sebou aj nové výzvy. Nastáva veľké obdobie zmien, ktoré však nie sú nevyhnutne negatívne. Naopak sa môže jednať o záležitosti, ktoré vám do života prinesú harmóniu a pokoj. Záleží na tom, ako tieto zmeny budete vnímať.

Blíženci      
Vaše emócie budú vďaka augustovému Splnu vo Vodnárovi vybudené na maximum. Vládnu vám teraz city a vy budete v tomto týždni ďaleko viac vnímať svoje okolie a prírodné sily. Skvele urobíte, keď pôjdete relaxovať niekam do prírody a oprostíte sa od problémov.

Rak  
V tomto týždni budete musieť vyriešiť nejaký úradný problém, ktorý sa vyskytol. Už dlhšiu dobu niečo riešite, ale až teraz sa isté záležitosti dali do pohybu. Nakoniec to ale vôbec nedopadne podľa vašich predstáv a bude to ešte beh na dlhú trať.

Lev   
Máte pred sebou obdobie zmätku a nečakaných zmien. Možno sa budete musieť vysporiadať hneď s niekoľkými emočne i psychicky vypätými situáciami, ktoré vás ale ako človeka do budúcnosti posilnia. Ste silný človek, ktorý dokáže prekonať mnohé, na to pamätajte!

Panna         
Slnko vstupuje do vášho znamenia, milé Panny. Je potrebné myslieť na praktické záležitosti – možno sa vrhnete na zveľaďovanie bytu či záhrady, alebo sa konečne donútite k štúdiu cudzieho jazyka. Niekto zase urobí hrubú a radikálnu čiaru za svojou minulosťou.

Váhy 
Kedykoľvek si spomeniete na istého človeka, tak sa vám varí krv v žilách. Táto osoba sa voči vám zachovala dosť nepekne. Nemáte chuť sa s ňou baviť a najradšej by ste popretŕhali všetky kontakty. Tento manipulátor sa vás ale nechce tak ľahko vzdať.

Škorpión    
V práci sa vám nepáči, ako s vami váš nadriadený komunikuje. Stále sa opakuje ten istý scenár a ani ostatní kolegovia nie sú vôbec spokojní. Predsa so sebou nenecháte takto zametať. Verte, že na vás čaká ešte veľa skvelých pracovných príležitostí.

Strelec        
Chcete konečne žiť podľa seba a nijako sa nepozerať na ľudí okolo. Celý život ste žili tak, ako vám niekto nakázal alebo odporučil a do života vám daná osoba stále hovorila. Teraz chcete ukázať, že máte svoje názory a rozhodnete sa pre veľký životný reštart.

Kozorožec  
Máte okolo seba ľudí, ktorí vás veľmi ľúbia a s rodinou máte perfektný vzťahy. Vy však stále nie ste spokojní a niečo vám vadí. Možno by ste sa mali zamyslieť a začať uvažovať nad tým, že keby ste sa svetu viac prispôsobili, tak budete naozaj šťastní.

Vodnár       
Získate veľmi dobrú pracovnú ponuku, ktorá vás zo začiatku doslova nadchne. Hlavne sa vám páči, že ste stále medzi ľuďmi, a tak zúročíte svoju skvelú schopnosť komunikácie a umenia kompromisu. Postupom času vám ale začne vadiť trochu namyslený kolektív.

Ryby 
Rozhodli ste sa, že niečo zásadné urobíte so svojimi financiami a chceli by ste žiť trošku skromnejšie. Nie, že by ste doteraz úplne holdovali konzumnému spôsobu života, ale veríte, že máte ešte čo zlepšovať. Navyše si chcete ušetriť nejaké peniažky navyše.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ I DETSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!