Týždenný horoskop 16. – 22.5.2022

Nový týždeň, nové zážitky, noví ľudia a nové lásky. A tiež nové radosti aj nové sklamania. Prevážajú sa vo vašom prípade váhy na stranu šťasteny? Prečítajte si horoskop a zistite, aká je vaša najbližšia budúcnosť!

Baran 

Máte vedľa seba jedinca, ktorý si vás váži, ale nevie vám to dať najavo. Celkom vás to mrzí, že sa musíte neustále doprošovať nejakých láskyplných prejavov. Skúste sa o tom s partnerom porozprávať a uvidíte, či si z vašej komunikácie niečo odnesie.

Býk     
Do práce sa každý deň pomerne tešíte. Ste totiž v zamestnaní skvelá partia, ktorá sa spolu rada vidí aj mimo pracovného času. Práca vám potom ide ľahko od ruky a ani vám nepríde, že by ste boli extrémne zaneprázdnení, čo vám zvyšuje pracovné tempo.

Blíženci          
Máte možnosť ísť do nejakej finančnej investície, ale momentálne na to nie je práve najvhodnejšia doba. Na druhej strane si viete priznať, že situácia možno už lepšia nebude, a preto by ste v niektorých finančných záležitostiach mali byť asertívnejší.

Rak     
Stretli ste zaujímavého jedinca, ktorý vám do života dáva veľa. Je to veľmi charizmatická osoba s jedinečným pohľadom na svet, ktorá učí aj vás. Máte pocit, že s touto osobou zažívate úplne nové veci, ktoré vás po mentálnej stránke uspokojujú.

Lev       
Záleží vám na zisku a snažíte sa investovať do správnych vecí. Niekedy samozrejme prerobíte, ale väčšinou má váš zisk zvyšujúcu sa tendenciu. Máte jednoducho na dobré obchody čuch a tiež sa dokážete v mnohých smeroch orientovať. Len tak ďalej a úspech čoskoro príde.

Panna
Zakaždým, keď niekto z vašich priateľov prosí o pomoc, tak nemáte problém mu vyhovieť. Poslednou dobou vám ale príde, že jeden z vašich priateľov trochu využíva vašu dobrotivosť, robí si z vás doslova spovednú vŕbu a volá vám aj neskoro v noci. Všetko s mierou.

Váhy   
Ste momentálne veľmi kreatívni a tiež si viete dobre rozvrhnúť prácu. Navyše, ak sa vám podarí získať si pozornosť vedenia firmy, tak už máte napoly vyhrané a povýšenie, a s ním aj sľúbená finančná odmena, na seba nenechá dlho čakať. Len tak ďalej!

Škorpión          
Poslednou dobou sa okolo vás pohybujú pochybné indivíduá, ktoré vám stále robia návrhy, či už sa to týka osobného života alebo financií. Nemáte radi nejaké vyhrotené situácie a snažíte sa za každú cenu konať slušne, ale teraz už nemáte inú možnosť.

Strelec
V osobnom živote vám to príliš neklape. S partnerom sa stále hádate a mnohokrát už vám príde, že na takýto vzťah nemáte silu. Už sa s takým človekom úprimne ani nechcete baviť, nie to ešte sa hádať. To by pre vás mal byť prvý ukazovateľ, že je čas ísť ďalej.

Kozorožec       
V práci ste veľmi iniciatívni a nič nenechávate náhode. Radi by ste v pracovnej sfére dosiahli na nejakú vyššiu métu, tak sa nebojte ukázať, čo vo vás je. Kolegovia možno budú žiarliť a stanete sa terčom ohovárania, ale pracovný výsledok bude stáť za to.

Vodnár          
V práci ste stretli niekoho, kto vás zaujal. Občas si spolu zaflirtujete, ale nič vážnejšieho v tom nehľadáte. Postupom času sa vám ale zdá, že na daného kolegu myslíte trochu viac, ako je zdravé, ale aj tak sa držíte hesla – prácu do súkromia neťahaj!

Ryby  
Nepohodnete sa s istým členom rodiny a pôvodne drobná hádka prerastie do doslova obrovských rozmerov. Vzájomné city postupom času navyše dosť ochladnú a vy zistíte, že nie vždy sa dá s rodinou vychádzať. Narušené vzťahy už ani nemáte chuť príliš urovnávať.