Týždenný horoskop 16. – 22.1.2023

Zhlboka sa nadýchnite a vykročte radostne s novým týždňom v ústrety lepšej budúcnosti! Čo na to budete potrebovať? Postačí odhodlanie, úsmev na tvári a náš nový týždenný horoskop!

Baran 

Vaše znamenie bude tento týždeň v pomerne nepriaznivej nadvláde Jupitera a v pracovnej sfére sa vám celkovo veľmi dariť nebude. Budete robiť chyby, ale tiež sa nepohodnete s vedením. Dokonca budete chvíľu uvažovať nad tým, že by ste prácu definitívne zmenili.

Býk      
V posledných pár týždňoch ste urobili veľa chýb, ktoré vás síce na jednu stranu mrzia, na druhú stranu si musíte priznať, že ste sa z nich výrazne poučili. Nie nadarmo sa hovorí, že každá chyba nás posunie ďalej. U vás to momentálne platí dvojnásobne.

Blíženci          
Venuša je tento týždeň v peknom trigóne s Marsom, ale aj s vašim vzdušným znamením. Pocítite to najmä v osobných vzťahoch, kde budete excelovať v spoločenských rozhovoroch, ale dariť sa vám bude celkovo aj v oblasti lásky. Je potrebné toho momentálne využiť.

Rak     
Tento týždeň na vás padne únava. Nebudete sa cítiť vo svojej koži a budete nutne potrebovať nejaký zdroj energie. Skúste napríklad výlety do prírody, pobyt na čerstvom vzduchu vám v mnohom pomôže. Vyrazte cez víkend s priateľmi na hory za dobrodružstvom!

Lev     
Dajte si tento týždeň pozor najmä na svoje financie. Hviezdy vám radia, aby ste upustili od neuváženého podpisovania zmlúv, aj keď sa týkajú čohokoľvek. Radšej sa zamerajte na iné sféry vášho života a dôležité kroky nechajte na lepší čas.

Panna
Rozhodnete sa radikálne zmeniť váš život. Už máte dosť toho, ako sa obzeráte na ostatných a absolútne nemyslíte na seba, svoje potreby a najmä svoje šťastie. Ste veľmi ochotný a nesebecký človek, ale pozor, niektorí ľudia to vedia pomerne nepekne využiť.

Váhy  
Investícia do luxusnejších a drahších vecí sa vám momentálne vyplatila. Nie ste človek, ktorý by vedľa seba nutne potreboval nejaký luxus, ale občas si radi doprajete niečo, čo sa vám podľa vášho uváženia môže vyplatiť – a to sa momentálne i stalo.

Škorpión          
Pomaly ale iste prestávate byť spokojní vo vašom osobnom živote. Vo vašom momentálnom vzťahu vám chýba všetko. Už dávno ste mali urobiť isté rozhodnutie a nie stále čakať na to, že sa niečo zmení. Osobnosť toho druhého nedokážete totiž zmeniť nikdy.

Strelec
Užívate si spoločenského života a máte veľa času na kamarátov. Rodinné aj pracovné záležitosti nechávate bokom a rovnako ste sa rozhodli hodiť za hlavu akékoľvek problémy. Máte pravdu! Život je príliš krátky na to, aby sme sa stále s niečím trápili.

Kozorožec       
V osobnom živote stretnete veľmi zaujímavú osobu a okamžite vás uhranie svojou charizmou aj svojím postojom k životu. Stále ale nemáte vyriešenú minulosť, ste veľmi na vážkach a celkovo si s momentálnou situáciou neviete rady. Nechávate tomu voľný priebeh.

Vodnár          
V pracovnej sfére ste momentálne na vrchole. Máte veľa nápadov, ste kreatívni a plní vášho povestného elánu. Nie je teda žiadnym prekvapením, že vám vedenie dáva ťažšie úlohy a v mnohom sa na vás spoliehajú. Finančné ohodnotenie tomu ale príliš nezodpovedá.

Ryby   
Veľký pretras vás čaká najmä v milostných vzťahoch, kde sa budú doslova otriasať základy. Čakajú vás veľké zmeny a samozrejme nie všetky budú príjemné. Jedno je ale isté, jednoznačne vás všetko, čo teraz prežijete, posunie o veľký kus ďalej.