Týždenný horoskop 15.5-21.5.2023

Polovica mája je za nami a jar pomaly dosahuje vrchol. Bolo k vám toto ročné obdobie prívetivé, alebo by ste ešte radi, aby vám máj doprial trochu radosti? Zistite, ako na tom budete tento týždeň a či vám bude pridelená hviezdna Šťastena!

Baran 
Rozhodli ste sa, že vo svojom živote urobíte razantný krok. Potrebujete reštart, aby ste mohli pokračovať ďalej a niekam sa posunúť. Musíte vykročiť zo svojej komfortnej zóny a vyskúšať niečo nové, aby ste prerušili stereotypný kruh, v ktorom teraz ste.

Býk      
V práci sa teraz tak trochu nudíte. Máte pred sebou síce plodné obdobie, kedy máte stále čo robiť. Bohužiaľ sa jedná o nekreatívnu prácu, ktorá vás ubíja a robíte ju veľmi neradi. Práve preto začínate premýšľať nad zmenou, ktorá je skutočne nevyhnutná.

Blíženci          
V mnohých ohľadoch svojmu idolu nedôverujete. Venuša nie je v práve najpriaznivejšej kvadratúre s vašim znamením a možno aj preto je oblasť vášho milostného života pokrivená. Skúste sa zamerať len na seba a svoje potreby a zistite, kde je zakopaný pes.

Rak      
Milé znamenie Raka, Venuša je v priaznivom sextile s vašim znamením a vaše vzťahy len prekvitajú. Ak ste na začiatku nového vzťahu, môžete si byť istí, že vás čakajú romantické chvíle plné lásky, ale aj vzájomného harmonického súzvuku. Vedie sa vám skvele.

Lev       
Pomaly ale iste prichádzate k znepokojujúcemu zisteniu, že možno žijete v toxickom vzťahu. Veľmi vám k tomuto poznaniu pomohli najrôznejšie semináre, či ste využili služby terapeuta, ktorý vám bol odporúčaný. Zisťujete, že takto žiť rozhodne nechcete.

Panna 
Konečne ste našli svoju hodnotu a zisťujete, koľko ľudí v okolí vám vašu sebaúctu poškodzujú, využívajú vás, či sa jedná o tzv. energetických upírov. Pokiaľ sa vám podarí zo života odstrániť tieto negatívne vplyvy, tak uvidíte, ako bude váš život bohatší.

Váhy   
S kolegom to medzi vami veľmi iskrí. Obaja ste ale zadaní, ale možno nie ste vo vzťahu príliš spokojní. To je potom impulz, že s tým treba niečo robiť a zbytočne nemárniť svojou životnou energiou niekde, kde už je všetko dávno mŕtve. Musíte sa posunúť.

Škorpión          
Dávajte si momentálne pozor najmä na zvýšené výdavky, ktoré sú tak trochu zbytočné. Uvedomte si, že nie všetko, čo sa vám páči, teraz nutne potrebujete. Radšej si šetrite peniažky na veci, ktoré sú trvalejšieho rázu, alebo o nich snívate už dlhšiu dobu.

Strelec
V pracovnej oblasti ste momentálne veľmi spokojní. Mars je v peknom trigóne s vašim znamením a prináša vám momentálne skvelé príležitosti, kde konečne môžete naplno prejaviť svoje kvality. Niet divu, že vedenie firmy premýšľa nad vaším skorým povýšením.

Kozorožec      
V práci sa vám práca kopí a kopí a vy už nikde nevidíte koniec. Za chvíľku sa budete cítiť veľmi unavení, a hlavne budete vo veľkom strese. Najviac to samozrejme odnesú vaši najbližší. Naučte sa v práci hovoriť nie a nechajte si aj nejakú energiu na doma.

Vodnár          
Medzi vami a vašim novým idolom to neskutočne iskrí a máte medzi sebou veľkú a až skoro hmatateľnú energiu. Časom však zistíte, že vášeň je medzi vami obrovská, ale ste každý úplne iný a môže dochádzať k občasnej skutočne hlasnej výmene názorov.

Ryby  
Až veľmi veľa času trávite nad tým, že sa snažíte zavďačiť svojmu okoliu a riešite, čo kto o vás hovorí. Už sa konečne vykašlite na ostatných ľudí, tiež ich prestaňte hodnotiť a zamerajte sa len na seba, svoje potreby, koníčky a najmä seba a vlastné presvedčenie.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!