Týždenný horoskop 15. – 21. januára

Január je v plnom prúde a vám nezostáva, než si poriadne užívať a brať v novom roku veci s humorom. Rozčuľovanie totiž stojí energiu a pripravuje vás o dobrú náladu. Prečítajte si nový týždenný horoskop a buďte pozitívny!

Baran       
Tento týždeň bude vaša energia na vrchole! Je čas vyraziť do nových dobrodružstiev a preskúmať neznáme teritórium. Vaše odhodlanie bude kľúčovým prvkom úspechu. Nebojte sa preto postaviť výzvam a vyjadriť svoje názory, aj keď sa ostatným príliš nepáči.

Býk 
Objavíte v tomto novoročnom čase skvelé príležitosti, ktoré vás posunú vpred. Uvedomíte si, koľko úsilia vás vlastne stojí, keď chcete ľuďom neustále ustupovať a byť s nimi zadobre. Radšej sa zamerajte na svoju osobu a to, aby ste boli šťastní hlavne vy.

Blíženci    
Je ideálny čas pre relaxáciu a sebalásku, tak si nájdite čas na odpočinok a rozmaznávanie. Možno by ste mohli vyskúšať novú relaxačnú techniku ​​alebo si dopriať niečo, čo vás teší. Spomeňte si aj na svojich kamarátov a staré koníčky, ktoré vám vrátia energiu do života.

Rak 
Tento týždeň dajte najmä prednosť svojim emóciám, aby ste sami sebe i okoliu ukázali, že na tom nie je nič zlé, aj keď sa človek necíti práve najlepšie. Dokonca sa môže zdať, že tým aj niekoho veľmi blízkeho inšpirujete a pôjdete mu pevným príkladom.

Lev  
Komunikácia bude momentálne vašim najlepším priateľom. Buďte otvorení novým myšlienkam, a ak máte nejaký nápad, zdieľajte ho so svojim okolím. Rovnako sa stretávajte s ľuďmi, ktorí vás do značnej miery inšpirujú, a možno nájdete úplne nové príležitosti.

Panna     
Tento týždeň budete plní vhodných slov a nápadov. Vaše umenie komunikácie vám zlepší nielen tie milostné a osobné vzťahy, ale aj tie pracovné. Vedenie bude z vášho prístupu doslova nadšené a vy si tak užijete chvíľku slávy na výslní kancelárie aj medzi kolegami.

Váhy       
Prevažne sa teraz zamerajte na svoje emocionálne blaho. Môžete si urobiť čas pre hlboké sebareflexie a ujasnenie svojich jasne daných cieľov. Buďte vnímaví k najhlbšiemu potrebám svojho vnútra a možno nájdete nové spôsoby, ako posilniť svoju citlivosť a súcitnosť.

Škorpión 
Budujte mať v tomto týždni, a vlastne celom nasledujúcom mesiaci, pekné vzťahy s ľuďmi a okolím vo všeobecnosti. Zamerajte sa na komunikáciu a pozitívne vibes. Venuša je v peknom sextile s vašim znamením, takže to pôjde ako po masle. Vaši príbuzní budú doslova nadšení.

Strelec    
Budete čeliť nejakým zásadným rozhodnutiam. Je dôležité nájsť harmóniu medzi svojimi záujmami a povinnosťami. Hviezdy osudu radia – byť diplomatický vo svojich vzťahoch, a tiež máte hľadať spoločných menovateľov, ktorí vám zaručia úspech, šťastie a osobnú spokojnosť.

Kozorožec          
Detaily budú hrať kľúčovú úlohu. Venujte pozornosť každému kroku na ceste a buďte starostliví v plánovaní! Tento týždeň je ideálny pre organizáciu a riešenie úloh, ktoré ste nejaký čas odkladali. Nájdete radosť v dokonalosti a efektivite, a to vám svedčí.

Vodnár     
Merkúr je v pomerne priaznivom trigóne s vašim znamením. Aj vo chvíli, keď toho máte od vedenia naložených naozaj dosť, tak si môžete byť istí, že to zvládnete ľavou zadnou. Šéf síce bude trochu nerudný, ale časom ocenia váš prínos a jeho správanie sa zmení.

Ryby       
Vaša energia a charizma budú momentálne v popredí, čo vám môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele. Buďte vedúca postava vo svojom vlastnom živote a vytvorte si priestor pre svoju vášnivú kreativitu. Môžete byť úžasnou inšpiráciou pre ostatných okolo vás.