Týždenný horoskop 15. – 21.8.2022

Po krátkom víkendovom odpočinku prichádza opäť návrat do reality! Pre koho prichystali hviezdy týždeň plný radosti a kto sa naopak bude musieť prať so svojím osudom! Zistite viac v našom týždennom horoskope.

Baran
Už na vás padá smútok, pretože si začínate uvedomovať, že sa leto blíži ku koncu. Máte pocit, že ste toho chceli ešte veľa stihnúť, ale leto bolo krátke. Vážte si aj maličkostí, užili ste si zábavné leto, tak buďte radi a tešte sa na budúce dni.

Býk    
Máte vedľa seba jedinca, ktorý sa nebojí povedať naplno svoj názor. Niekedy to je ale skôr na škodu a mnoho vašich spoločných známych svojou úprimnosťou zarazil, či snáď dokonca urazil. Občas sa dokonca musíte držať, aby ste nevyskočili ako čertík z krabičky.

Blíženci        
Aj keď k tomu letné obdobie aj situácia nabáda, tak vy sa teraz nechcete družiť a stretávať sa s niekým. Viete si prechádzku užiť aj osamote a to je skvelé. Raz sa vo vašom živote objaví niekto, s kým toto budete chcieť zdieľať, a tak nič neláme cez koleno.

Rak    
Momentálne veľmi neprekypujete kreatívnymi nápadmi a prácu vykonávate skôr automaticky. Máte toho veľa a ponáhľate sa skoro vo všetkom, takže vás vaše povinnosti skôr obťažujú, než aby ste si na nich našli aspoň niečo pozitívne. Nebojte, zlepší sa to!

Lev    
Poslednou dobou máte tendencie naletieť na reklamné ťahy a zľavové akcie pochybných obchodníkov. Nenechajte sa ale zlákať len atraktívnou cenou. Daný výrobok či služba za to vôbec nemusia stáť, pretože kvalita bude úplne inde, než ste si predstavovali.

Panna           
Teraz ste veľmi pozitívne nastavenia, a to je len dobre. Uvedomujete si totiž, že vaša myseľ dokáže mnohé, a pokiaľ sa budete držať optimizmu, tak všetko pre vás bude oveľa jednoduchšie. To je skvelé a dúfate, že vám táto nálada vydrží ešte veľmi dlho.

Váhy 
Niekto z vášho blízkeho okolia vás tento týždeň skutočne sklame. Mysleli ste si o danom jedincovi, že je úplne iný, ale jeho správanie vás nemilo prekvapilo a úprimne vy sa s takýmto človekom ani nechcete baviť, nieto ešte viac stýkať. A máte recht.

Škorpión      
Tento týždeň ste naozaj veľmi vyťažení a dokonca musíte pracovať aj mimo svojej pracovnej doby. To sa vám ani trochu nepáči, keď navyše vidíte, ako sa vaši kolegovia stále nejako ulievajú. Leto ešte nekončí a vy si ho chcete poriadne užiť so všetkým.

Strelec         
Rodinné akcie a stretnutia s priateľmi si v lete užívate. Grilovanie na záhrade či balkóne je presne pre vás a vaše recepty sú doslova vyhlásené. Máte radosť, že sa u vás ľudia cítia dobre a radi vás navštevujú. Vznáša sa okolo vás totiž pozitívna aura.

Kozorožec   
Pozvánkam na rande sa rozhodne nebránite, ale v poslednej dobe máte pocit, že máte smolu len na samé čudáky. Už si z vás dokonca aj kamaráti robia srandu, že ich k sebe snáď niečím priťahujete. Musíte dúfať, že nejaké dokonalé rande tento týždeň vyjde.

Vodnár         
Práca vám nejde od ruky tak, ako by ste si predstavovali. Vaše myšlienky sú úplne niekde inde a tak trochu si musíte priznať, že ste nabehli na dovolenkový režim a v práci sa veľmi nepretrhnete. Šéf si to ale začína všímať a dáva si na vás pozor.

Ryby 
Niekto z rodiny potrebuje pomocnú ruku a aj keď toho sami máte teraz veľa, tak neodmietnete. Nakoniec toho ale budete ľutovať! To je tak, keď ponúknete prst a niekto vám doslova odhryzne celú ruku. Nabudúce si veľmi dobre rozmyslíte, než na niečo kývnete.