Týždenný horoskop 15. – 21.11.2021

Komunikácia, komunikácia a ešte raz komunikácia! Myslite na to, Váhy, a získate celú rada výhod. Levy budú opäť dravé šelmy, ale Úpnok si po nich žiada pokoj. A čo čaká vás? Pravidelný týždenný horoskop od Astrohledu práve prichádza!

Baran 
Vo vašom okolí sa objaví niekto, o koho javíte obrovský záujem a daná osoba vám príde úplne dokonalá. Samozrejme, že to tento človek tuší a vášmu okoliu príde, že je vďaka tomu dosť náročný. Vy ale máte ružové okuliare a nechcete si to priznať.

Býk      
Očakávajte tento týždeň obrovský príval energie a jej sila bude naozaj výnimočná. Sčasti za to môže napätie medzi splnom v Býkovi a Slnkom v Škorpiónovi. Ich protichodné energie zapôsobia na veľké množstvo ľudí a budú nás poctivo sprevádzať celý týždeň.

Blíženci          
Šance na úspech v zamestnaní sú pre vás teraz dosť vysoké. Konečne si šéf všimol vašich kvalít a oceňuje vašu pevnú pozíciu medzi zamestnancami, ale aj klientami. Možno vás čaká povýšenie, alebo zdvihnutie platu. Oboje je pre vás ale značne priaznivé. Len tak ďalej!

Rak     
V práci ste tak trochu nervózny a napätí, a okolo vás sa šíria vlny negatívnej energie. Môže za to jeden kolega, ktorý má veľmi netaktné poznámky a v práci potom vládne nepriateľské dusno aj medzi ostatnými. Nevšímajte si toho a nenechajte sa strhnúť!

Lev       
Spln v tomto týždni bude mať výrazný vplyv na váš metabolizmus a aj zatmenie moc Mesiaca znásobí. Vyhýbajte sa preto tučným a vyprážaným jedlám a venujte pozor ľahšiemu stravovaniu sa, ale aj zdravému pohybu. Všetkého samozrejme s mierou – Spln si žiada pokoj.

Panna
Problémy tento týždeň nastanú najmä v dlhodobých zväzkoch. Vaše milostné spojenie výrazne naruší žiarlivosť, ktorá bude netradične obojstranná. Nakoniec si medzi sebou všetko pozitívne vyriešite, ale máte pred sebou pomerne perné a nepríjemné chvíle.

Váhy   
Máte vleklé spory s niekým v rodine. Tento človek má tendencie vás stále nejakým spôsobom ovplyvňovať a vy sa mu nechtiac stále podriaďujete. Vaši najbližší to ale dobre vidia – sami vás v tejto záležitosti dokonca oslovia a povedia vám na to svoj pevný názor.

Škorpión          
Slnko v Škorpiónovi si na vás posvieti a bude nastavovať situácie tak, aby ste mali sebadisciplínu v maličkostiach a poriadok v materiálnych záležitostiach. Z toho vyplýva, že sa celý týždeň budete len hrabať v papieroch a dávať dokopy to, na čo ste doteraz nemali odvahu.

Strelec
Máte pocit, že sa vám v poslednom čase nič nedarí. V práci prechádzate stresujúcim obdobím, doma nič nestíhate a nemáte čas na rodinu, ale ani na seba. Podpisuje sa to na vašej psychike, ale aj na vzhľade. Aj okolie si začína všímať, že vyzeráte unavene.

Kozorožec       
Konečne sa vám podarí presvedčiť niekoho z rodiny o tom, aby sa isté záležitosti v domácnosti pohli dopredu. Doteraz sa daný človek celkom dosť vyhýbal zodpovednosti i konverzácii na túto naliehavú tému. Teraz je rozsiahlejším zmenám ďaleko viac naklonený.

Vodnár
Spln spojený so zatmením Mesiaca prepožičiava celému dňu, a najmä potom noci, úplne ohromujúcu moc. Ak správne zapracujete na sebe a svojom sebavedomí, tak sa vám môžu podariť nevídané veci. Nenechajte nič na náhodu a využite mágiu úplného zatmenia Mesiaca!

Ryby  
Milé Rybky, ste nadšené z toho, že máte vedľa seba človeka, na ktorého je spoľahnutie. Poslednou dobou totiž prichádzate na to, že takých ľudí je ako šafranu a mali by ste si ceniť aj drobných maličkostí, ktoré pre vás robia. Tento týždeň na to konečne prídete.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!