Týždenný horoskop 14. – 20. augusta

Niekto si bude tento týždeň užívať pozornosť okolia, iný zase bude radšej sám. Čo vám prichystal tento týždeň? Čo hviezdy prisudzujú práve vám? To vám prinášame v novom týždennom horoskope.

Baran        
Leto vám ubieha doslova míľovými krokmi a ani ste sa nenazdali a pomaly sa blíži aj jeho koniec. Musíte ale uznať, že ste si ho užili plnými dúškami a máte naozaj veľa zážitkov. Tiež ste stretli veľa zaujímavých ľudí, s ktorými doteraz udržujete známosti.

Býk  
Máte vedľa seba jedinca, o ktorého sa môžete v pokoji oprieť. Je pre vás veľmi povzbudzujúce vedieť, že sa máte vždy komu zveriť, či viete, že kedykoľvek vám niekto pomôže. Ste skrátka šťastný jedinec a ďakujte osudu za to, akými ľuďmi sa obklopujete.

Blíženci     
Momentálne výrazne budujete svoju kariéru a treba priznať, že sa vám veľmi darí. Ste plní elánu, nadšenej kreativity a v práci platíte za veľkého a učenlivého pracanta. Buďte však opatrní, aby ste si udržali rovnováhu medzi prácou a osobným životom!

Rak   
Milé Raky, tento týždeň sa zamerajte na seba, starostlivosť o duševné zdravie a osobný rozvoj. Môžete sa cítiť silne emocionálne naladení na okolie a máte potrebu byť v blízkosti s rodinou a kamarátmi. Dbajte na svoje emocionálne zdravie a nájdite si čas na odpočinok.

Lev   
Ste veľmi pozitívni jedinci, ktorí okolo seba vyžarujú optimistickú a ladnú energiu, vďaka ktorej si vás ľudí veľmi rýchlo obľúbi. Nemáte problém s nadväzovaním nových priateľstiev, ale aj milostných vzťahov. A leto ste si užili doslova plnými dúškami.

Panna       
Už máte dosť, ako sa k vám niektorí jedinci správajú a nenechajte si to páčiť! Nie nadarmo sa hovorí, že ľudia sa k vám správajú tak, ako im dovolíte sa správať. Urobte veľmi razantné kroky k tomu, aby ste si sami seba začali vážiť a naučili to aj ľudí okolo.

Váhy
V rámci sebarozvoja by ste sa tento týždeň mali zamerať iba na seba. Príliš času totiž venujete ľuďom vo vašom okolí a možno sa zbytočne zameriavate na ich problémy. Môžete mať ale momentálne príležitosť na učenie, cestovanie alebo duchovný rozvoj.

Škorpión  
Napokon sa vám podarilo nájsť vo svojom živote istú rovnováhu a pokoj, ktorú ste teraz potrebovali. Je dosť možné, že ste využili aj služby nejakého terapeuta či liečiteľa, a to je veľmi dobre. Cítite sa momentálne ľahkí ako pierko a vidíte všetko ružovo.

Strelec      
Tento týždeň sa zamerajte na komunikáciu a vzťahy. Buďte otvorení novým nápadom a vyjadrite svoje myšlienky s istotou a pevnosťou, aby ste boli celkovo spokojní. Môžete sa tiež stretnúť s najrôznejšími prekážkami, ale buďte trpezliví a hľadajte kreatívne riešenie.

Kozorožec
Na letnú romantiku nemáte ani pomyslenie, aby ste si pravdu priznali, a momentálne vám tento stav aj veľmi vyhovuje. Užívate si leto, cestujete a celkovo ste veľmi aktívny ao dobrodružstve a novej známosti nemáte núdzu. Presne takto to máte radi a ste spokojní.

Vodnár      
Už dlhú dobu vám pije krv váš nadriadený, ktorý sa absolútne nevie správať. Tento týždeň mu pekne od pľúc poviete, čo si o ňom myslíte. Veľa vás prekvapí, že namiesto hádky stiahne hneď chvost a neprejaví žiadny vzdor. Čakali ste úplne niečo iné.

Ryby
V treťom augustovom týždni sa sústreďte na finančné záležitosti a stabilitu. Je dosť pravdepodobné, že sa vám naskytne zaujímavá príležitosť k finančnému rastu, ale buďte opatrní pri rozhodovaní o investíciách. Keď stretnete zlého človeka, tak to bude mať opačný efekt.