Týždenný horoskop 14. – 20.6.2021

Aj v júni hraje veľkú úlohu práce. Hoci nie je práca ako práca. Trebárs Býci sú v práci šťastní, a navyše na nich niečo čaká – povýšenie alebo nečakaný finančný zisk. Máte sa na čo tešiť. Zistite, čo čaká vás v nasledujúcom týždni!

Baran       
Čaká vás veľa zaujímavých a nečakaných ponúk, a to ako po profesionálnej, tak i milostnej stránke. Máte tento týždeň úplne očarujúcu auru, vďaka ktorej sa vám darí všetko, na čo siahnete. Dokonca sa vám podarí presvedčiť niekoho veľmi zarytého o svojej pravde.

Býk           
Tento týždeň si urobíte radosť. Pôjdete na nákupy a zaobstaráte si do domácnosti pár nevyhnutných maličkostí a ešte si zaobstaráte pár fakt super kúskov na seba. Pôvodne ste vôbec nechceli utrácať, ale nakoniec ste radi, že ste tak výhodný nákup urobili.

Blíženci   
V práci sa úplne necítite vo svojej koži a vnímate nepríjemnú atmosféru, ktorá tam momentálne vzniká. Už dlhší čas premýšľate, že sa pozriete po nejakej lepšej ponuke, ale uvedomujete si, že momentálna situácia s pracovným trhom nie je teraz veľmi priaznivá.

Rak           
Idete si zodpovedne za svojimi cieľmi. V práci ste vždy za skvelého pracanta, ktorý všetkým okolo nastavuje latku pekne vysoko. Bohužiaľ na vás ale šéf kladie až veľmi vysoké nároky, mnohí kolegovia vám závidia a ani za svoju prácu nie ste dostatočne ohodnotení.

Lev            
Stále bojujete s finančnou situáciou. Keď sa chvíľu zdá, že už je všetko ako má byť, tak opäť dôjde k nejakému nečakanému výdavku a ste zas tam, kde predtým. Už vás to nebaví a vážne premýšľate nad nejakými svojimi projektmi, ktoré by vám niečo zarobili.

Panna      
Máte okolo seba veľa dobrých priateľov, s ktorými radi trávite svoj čas. Všetkého veľa ale škodí. Občas si radi užijete voľno, tiež je vám cenný čas strávený s rodinou, a tiež by ste radi mali voľný večer len pre seba. Veľa akčných večerov vám teraz nie je po chuti.

Váhy        
Váš pohár trpezlivosti s istou osobou pretiekol. Daný jedinec stále len klame, tvári sa ako váš kamarát, ale len vás využíva. Ozýva sa hlavne vtedy, keď niečo potrebuje, ale jeho manipulatívne techniky sú pre vás už dosť priehľadné a neplatia na vás.

Škorpión
V zamestnaní očakávajte prudkú výmenu názorov s istým kolegom. Ten sa stále práci tak nejako úspešne vyhýba a stále ho vidíte, ako prehadzuje prácu na mladších kolegov. To sa vám ani trochu nepáči, ozvete sa a nakoniec vás podporia aj ostatní kolegovia.

Strelec    
Mars je v negatívnej kvadratúre s vaším znamením. Nebudete mať vôbec náladu tvoriť niečo nové a pokračovať v aktívnom spôsobe života. Dokonca sa pohádate so svojimi najbližšími a to vám na dobrej nálade tiež nepridá. Počkajte si na priaznivejšiu situáciu.

Kozorožec                 
V práci ste absolútna jednotka. Ak vás nevie vedenie oceniť, tak smelo môžete začať premýšľať nad zmenou. Všade vás budú brať všetkými desiatimi, pretože ste skvelý pracant, ktorý vie svoje charizma využiť na tom správnom mieste. Viete byť ale aj veľmi kreatívny.

Vodnár    
Máte chuť urobiť so sebou niečo dramatického – chcete výrazne zmeniť účes, alebo si zaobstarať pár nezvyklých kúskov do svojho šatníka. Poslednou dobou ste neskutočne omladli, pozitívne zmýšľate, možno ste zmenili životosprávu a na vašom výzoru je to poznať.

Ryby         
Sklame vás niekto blízky. Už skôr ste mali o jeho charaktere určité pochybnosti, teraz sa vám všetko potvrdí. Bude vám tvrdiť úplné nezmysly a myslí si, že tomu uveríte. Vy ste však jeho falošnú náturu odkryli a nemáte záujem ho v tom podporovať.

Originálny darček!
ROČNÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!