Týždenný horoskop 14. – 20.3.2022

Ak túžite vedieť, čo vás čaká v nasledujúcom týždni, ste na správnom mieste! Jar a jarná rovnodennosť nastane už túto nedeľu a spolu s ňou môžete tiež očakávať mnoho zmien súvisiacich s premenou prírodných cyklov. To všetko sa odrazí aj v našich životoch. Ako presne? To zistíte v novom týždennom horoskope!

Baran 
Pozor si dajte na prípadné sklony k nadváhe. Poslednou dobou ste sa veľmi dobre postavili k svojmu životnému štýlu, pokiaľ ale začnete pomaly poľavovať, tak sa vám to v budúcnosti nemusí vyplatiť. Spozornite a dávajte si na váš štýl zvýšený pozor.

Býk      
Napokon sa vám podarilo získať si pozornosť niekoho vo svojom okolí, na kom vám naozaj záleží. Nebolo to úplne ľahké, pretože daný človek si o vás predtým nemyslel nič pekné, ale ako vás lepšie spoznal, tak radikálne zmenil názor. A to je dobre.

Blíženci          
Máte teraz veľa pozitívnej energie a dokonca ste aj vo skvelej fyzickej kondícii. Vďaka tomu lepšie znášate stres aj všetko okolo neho, v práci aj doma ste pokojnejší a veľa ľudí sú zmenou vášho správania príjemne prekvapení. Vy sami máte tiež radosť.

Rak      
Tento týždeň ste doslova stredobodom pozornosti, máte v sebe plno elánu a radi sa držíte v spoločnosti ľudí, kde úplne excelujete a ohromujete svojim šarmom. Niet divu, že opačné pohlavie na vás môže oči nechať. Vy si samozrejme pozornosť iba užívate.

Lev       
Ľahko sa tento týždeň urazíte. Niekto vám povie svoj názor, ale vy ho nedokážete prijať. Nechápete, že ľudia jednoducho majú odlišný vkus a niečo sa im nemusí páčiť. Beriete si to veľmi osobne a potom medzi ľuďmi vyzeráte trápne, a to predsa nechcete.

Panna
Ste až príliš zaneprázdnení svojou prácou a mnohými inými záujmami, že si vôbec neuvedomujete, že niektorí členovia rodiny trochu trpia. Najmä deťom chýba vaša prítomnosť, ale aj celková zábava a pohoda, ktorú ste doma predtým veľmi radi vytvárali.

Váhy   
Občas vám príde, že ste s nervami nadranc a nie je sa čomu diviť. Máte toho naozaj veľa a správanie sa detí vám k tomu veľmi nepridá. Vy sa týmto samozrejme aj upokojujete, ale potom vás veľa štve, keď doma nie je pohoda a ste naštvaní. Neviete, čo s tým.

Škorpión          
Vaše bleskové a originálne myslenie vás posunie veľmi vpred. Máte pred sebou veľmi plodné obdobie, ktoré pre vašu budúcnosť bude mať nedozerný význam. Nesmiete ho len tak premárniť, ale naopak sa poriadne pripraviť na všetko, čo vám život prináša.

Strelec
V práci tento týždeň doslova excelujete, máte plnú hlavu kreatívnych nápadov, ktoré majú svoje opodstatnenie a hlavne sú ľahko uskutočniteľné. Nebojte sa preto ukázať svoju tvorivú osobnosť naplno. Vedenie to iba ocení a kolegovia nech si pokojne závidia.

Kozorožec       
Presvedčte vedenie, že na to máte. Už dlhšiu dobu pokukujete po povýšení, alebo inom poste vo firme. Teraz konečne prišla vaša chvíľa, ale musíte nadriadenému ukázať, že ste to práve vy, kto by miesto mal dostať. Ukážte, čo vo vás v skutočnosti drieme.

Vodnár          
Momentálne sa veľmi zameriavate na materiálnu stránku života. Všímate si pekné veci okolo seba a radi by ste si tiež niečo zaobstarali. Stále vám príde, že ľudia okolo vás toho majú oveľa viac ako vy a to vám vadí. Skúste sa od tohto myslenia odpútať!

Ryby  
Tento týždeň si dávajte pozor na unáhlené rozhodnutia, ktoré by vás potom mohli mrzieť. V práci sa radšej držte trošku v pozadí, nezabúdajte na to, kto je najviac počuť, tak je aj najviac videný. Niektoré povinnosti by mohli spadnúť na vašu hlavu.