Týždenný horoskop 14. – 20.2.2022

Nový týždeň prinesie nové výzvy! Sedem dní nie je tak málo, ako sa môže zdať. Nečakajte, kým bude niekto konať za vás a choďte šťastiu sami naproti! A pretože šťastie praje pripraveným, ste vo výhode. Máte totiž k dispozícii nový týždenný horoskop, s ktorým sa spoľahlivo nachystáte na celý týždeň.

Baran
Nepríjemná atmosféra naberá v práci na intenzite a vy to už psychicky nezvládate. Ste naladení tak, že si neberiete niektoré záležitosti k srdcu, napriek tomu vás hlúpe poznámky od kolegov mrzia a doma sa trápite. Veľa ľudí vám hovorí, nech radšej odídete.

Býk     
Máte zo seba dobrý pocit, pretože ste začali niečo robiť so svojim životným štýlom. Dokonca si začínate všímať pozitívnej reakcie zo svojho okolia. Obzvlášť opačné pohlavie o vás začína prejavovať veľký záujem a z toho máte naozaj veľké potešenie.

Blíženci
Doma vás čakajú skutočne veľké zmeny. Možno ste sa rozhodli pre nejakú rekonštrukciu, či akúkoľvek inú obmenu interiéru, a teraz sa s vervou začínate vrhať do práce. Máte radosť už iba z toho, že sa celá rodina zapojila do kreatívnej činnosti.

Rak     
Pri domácom krbe zavládne tento týždeň pokojná atmosféra plná harmónie a vzájomného súzvuku. Veľa vecí ste si za poslednú dobu utriedili a teraz je len na vás, ako sa k niektorým záležitostiam postavíte. Váš partner je s vami veľmi spokojný a na rukách by vás nosil.

Lev    
Pre istého človeka vo svojom okolí ste veľkou inšpiráciou. Vy ste sa nikdy neprofilovali do role nejakého radcu, napriek tomu za vami veľa kamarátov chodí a cení si vaše pripomienky, ale aj životný postoj. Nie každý vie preplávať životom tak ako vy.

Panna           
Odolávajte negatívnym myšlienkam a emóciám, ktoré nie sú úplne na mieste. Veľa ľudí vo vašom okolí sa nemá najlepšie, ale vy máte tendencie ľutovať len seba. Pritom sa stačí len rozhliadnuť a radovať sa z maličkostí, pretože tých máte okolo seba veľa.

Váhy  
Od začiatku roka ste na sebe veľmi zapracovali. Výrazne ste pohli so svojim životným štýlom a nebojíte sa ani aktívnejších výziev. Dokonca vám príde, že máte lepšiu náladu a celkovo sa cítite úplne skvele. Aj okolie si všíma vašu pozitívnu energiu.

Škorpión        
Niekto vo vašom okolí vás milo prekvapí krásnym darčekom. V žiadnom prípade ste to nečakali a trochu vás to vykoľají, že zo začiatku nebudete vedieť, ako na to zareagovať. Na druhú stranu vás to veľmi poteší, pretože je vidieť, že si vás daný človek váži.

Strelec         
Máte šťastie, že máte okolo seba množstvo dobrých kamarátov, ktorí vám pomôžu, aj keď vám v živote niekedy nie je úplne do spevu. Prechádzate teraz náročným obdobím a niekedy si niektoré veci beriete až veľmi osobne. Nebojte sa niekomu zveriť a poprosiť ho o pomoc.

Kozorožec    
Pracovnými výkonmi si tento týždeň hanbu neurobíte. Máte dokonca aj niečo nadrobené, ale vo svojom úsilí ani trochu nepovolíte. Máte totiž radosť z dobre odvedenej práce a aj vedenie si začína všímať, že vo vás má veľkú oporu. Môžete sa tešiť na povýšenie!

Vodnár         
Očakávajte romantické chvíle plné pohody a najmä krásnych zážitkov. Môžete byť radi, že máte vedľa seba jedinca, ktorý by vám zniesol modré z neba. Aj vy sa cítite sebaistejšie a tiež sa táto vaša pozitívna nálada prejaví vo všetkých sférach vášho života.

Ryby 
Máte vo svojom okolí falošného človeka, ktorý sa na prvý pohľad tvári ako niekto, kto je váš kamarát, ale za vašim chrbtom sa vám dejú nepekné veci. Mali by ste spozornieť hlavne na pracovnom poli, ale samozrejme môže ísť aj o niekoho z vašich kamarátov.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!