Týždenný horoskop 14. – 20.11.2022

Vykročte do nového pracovného týždňa pravou nohou! S týždenným horoskopom zostaveným profesionálnou astrologičkou vás nič nezaskočí! Raky by mali radšej zvoľniť, zatiaľ čo Škorpióny sa vydajú na cestu za úspechom! A čo čaká vás?

Baran 

Momentálne nie je veľmi vhodná investícia na obchodné rokovania a akékoľvek finančné transakcie! Pokiaľ vás teda niečo podobné v najbližšej dobe čaká, tak sa tomu možno vyhnite oblúkom a počkajte si radšej na nejakú vhodnejšiu dobu. Určite sa vám to oplatí.

Býk      
Máte tento týždeň tendenciu trochu preháňať, pretože sa necítite práve vo svojej koži. Pocíti to najmä vaša rodina, kedy budete veľmi zveličovať aj drobné nezhody a tým pádom bude doma vládnuť ponurá a dosť negatívna atmosféra. Nikomu to nebude príjemné.

Blíženci          
Rozhodnete sa obmeniť časť svojho šatníka. Cítite totiž, že ste si už dlho na seba nič nekúpili a váš šatník je všeobecne dosť zastaraný, a  radi by ste vyzerali dobre v práci, ale aj vo voľnom čase. Dobre urobíte a hneď omladnete o niekoľko rokov.

Rak      
V mnohých ohľadoch potrebujete trochu viac času na to, aby ste vo svojom živote urobili také zmeny, aké by vás posunuli ďalej. Zistíte, že ste dávali prednosť úplne iným sféram vášho života, než by ste reálne mali. Rozhodli ste sa pre reštart.

Lev       
Tento týždeň ste trochu zmätení z niektorých úloh v práci, ktoré vám vedúci zadá. Nikdy ste nič podobné nerobili a tak vás zarazí, že teraz musíte robiť prácu, ktorá je pre vás veľkou neznámou. Ste zvedaví, či za to budete finančne ohodnotení.

Panna
V práci sa vám nedarí získať si meno a dosiahnuť ciele, ktoré ste si zadali. Pritom ste vytrvalí a pracovití, bohužiaľ vám ale chýba niekto, kto by vás ocenil. Vedenie firmy si príliš zvyká na to, že zamestnanci robia nad rámec, ale odmena žiadna.

Váhy  
Príliš tento týždeň neriešite financie a utrácate skoro až za zbytočnosti, ktoré vám k ničomu nie sú. Dokonca sa stane, že si ani neuvedomíte, koľko ste toho minuli a v niektorých ohľadoch sa budete musieť uskromniť. Nabudúce si dáte lepší pozor.

Škorpión          
Prihlásili ste sa do zaujímavého kurzu, ktorý vám ukazuje, ako sa v niektorej oblasti vášho života zlepšiť. Celkovo teraz máte lepšiu náladu a ste plní pozitivity, pretože konečne niektoré veci v živote chápete, a hlavne chápete konanie niekoho blízkeho.

Strelec
Máte za sebou pomerne náročné obdobie a vzťahy v práci sú momentálne na bode mrazu. Obzvlášť za jedného kolegu ste museli dorábať veľa jeho práce, pretože je daný človek naozaj neschopný. Namiesto vďaky ste sa ale dočkali škaredého ohovárania.

Kozorožec       
Mars je teraz v kvadratúre s Jupiterom a bude ovplyvňovať najmä medziľudské vzťahy. Skôr, než na tie osobné, by ste si ale mali dať pozor na tie pracovné. Hlavne pozor na to, čo tento týždeň vypustíte z úst, môže sa ľahko stať, že to bude použité proti vám.

Vodnár          
Financie tento týždeň veľmi riešiť nemusíte. Nie, že by ste si samozrejme mohli nejako vyskakovať, ale veríte, že už ste si konečne vyriešili to najdôležitejšie a ešte vám zostalo treba na nejaké pekné darčeky pre vašich najbližších. Urobíte radosť sebe i iným.

Ryby   
Napokon sa vám podarilo si život utriediť podľa svojich predstáv. Teraz to ale vyzerá, že jeden člen rodiny vám to zase rozhádzal. Celkovo sa vám zdá, že vám to daná osoba robí naschvál a nechce sa vôbec prispôsobiť vám a vašim už dobre zaužívaným zvykom.