Týždenný horoskop 13. – 19. novembra

Začítajte sa do nového týždenného horoskopu a spoznajte svoju najbližšiu budúcnosť pekne deň po dni. Uvidíte, že tie horšie chvíle vždy nakoniec vystriedajú okamihy oveľa krajšie. Preto neprepadajte zlej nálade, aj keď sa vám napríklad práve nedarí. Choďte šťastie naproti!

Baran       
Tento týždeň bude pre vás plný energie a odhodlania. Majte však na pamäti, že by ste nemali preháňať a nedávajte do všetkého stodesať percent. Urobte si chvíľku na odpočinok a relaxáciu, aby ste si udržali vyváženosť nielen v osobnom živote, ale aj v tom pracovnom.

Býk   
Merkúr je tento týždeň v opozícii s Jupiterom a prejaví sa to najmä v pracovnej sfére. Očakávajte nejaké nezhody s vašimi kolegami, ale aj nadriadeným. V niektorých záležitostiach si vôbec nebudete rozumieť a radšej zvolíte múdro ústup, kým sa veci neujasnia.

Blíženci      
Svet je okolo vás momentálne plný nových myšlienok a inšpirácie. Je vhodné, aby ste túto pozitívnu priazeň hviezd využili. Môžete sa dostať k nápadom, ktoré vás potešia a vedú k novým projektom. Buďte otvorení zmenám, novým príležitostiam a zoznámeniu!

Rak  
Ďalší novembrový týždeň bude o sebarozvoji a starostlivosti o seba, tak si urobte čas na relaxáciu a samoopatrovanie. Môže to byť ideálna doba na začiatok nového zdravého režimu alebo na rozjímanie. Uvedomíte si, že sami sebe venujete žalostne málo času. Je čas na veľkú zmenu.

Lev   
Máte pred sebou zaujímavé obdobie – budete mať silnú túžbu žiariť a byť v strede pozornosti. Môžete byť kreatívni a expresívni, čo vám prinesie pozitívne reakcie od ostatných ľudí. Nezabudnite tiež na podporu tých okolo vás. Tá je pre vás dôležitá.

Panna        
Milé Panny, vaše znamenie teraz tvorí zaujímavý a pozitívny trigón s Jupiterom. Dariť sa vám bude po všetkých stránkach života, a najmä milostná sféra hlási veľké zmeny. Máte jedinečnú šancu stretnúť niekoho zaujímavého, kto sa k vám bude skvele hodiť.

Váhy
Momentálne cielite na harmóniu a rovnováhu v živote. Snažte sa vyriešiť konflikty a nechajte miesto pre lásku a porozumenie. Zistíte, že je lepšie sa pozerať len na tie pekné veci okolo vás a zlé nevnímať. Môžete tiež nájsť radosť vo výtvarnom vyjadrení.

Škorpión    
Máte pred sebou obdobie, kedy budete objavovať vlastnú osobnosť, ale aj povahové rysy, ktoré vás prekvapia. Môžete sa stretnúť s výzvami, ktoré vám pomôžu rásť a vyrovnať sa so strachom. Musíte do toho ísť ale naplno a prijať všetko, čo sa vám naskytne.

Strelec        
Tento týždeň budete cítiť potrebu dobrodružstva a objavovania. Je skvelá doba na cestovanie alebo na skúmanie nových oblastí vášho života. Buďte otvorení novým skúsenostiam a nebojte sa ani exotiky. Nemáte s kým ísť? Čo objaviť vlastné JA a vyraziť sami?

Kozorožec 
Letné slniečko vám chýba, cítite sa unavení a bez nálady, a čaká vás veľký úbytok energie. Skúste s tým trochu bojovať! Nájdite si nový šport, ktorý vás bude baviť alebo sa vydajte dobiť baterky niekam do lesa alebo na hory. A nezabudnite so sebou vziať kamarátov.

Vodnár       
Keď chcete, tak vaša empatia nepozná medzí. Máte pomocnú ruku pre svojich priateľov i rodinu, ktorá je pre vás veľmi dôležitá. Môžete mať silný zmysel pre súcit a porozumenie pre ostatných. Nebojte sa vyjadriť svoje pocity a byť podporou pre tie, ktoré máte radi.

Ryby
Pre mnoho ľudí vo svojom okolí ste veľmi inšpiratívna osoba, ktorá sa nebojí naplno vyjadriť svoj názor. Niekedy je ale ťažké pozrieť sa pravde do očí, a preto máte len pár skutočných priateľov, ale tí si vás skutočne vážia a ste pre nich dokonalým vzorom.