Týždenný horoskop 13. – 19.9.2021

Raky čaká veľmi príjemný týždeň. Najlepšie ho strávia v spoločnosti blízkych a dariť sa im bude aj v láske. Naopak Vodnári by mali očakávať týždeň hektický, preto by si mali nájsť tiež trochu času na odpočinok a dopriať si aj málinko rozmaznávania. Pozrite sa, čo čaká na Vás!

Baran 

Dlhodobo premýšľate nad istou investíciou a stále zvažujete svoje možnosti. Hlavne vám vadí, ako sa vám každý snaží radiť, aj keď tomu sám veľmi nerozumie. Nakoniec sa rozhodnete, že si radšej všetky informácie dohľadáte a sami sa v tomto ohľade poučíte.

Býk      
Konečne sa vám podarilo preraziť tam, kde sa vám to najviac hodí. Ste skutočne na vrchole blaha, že môžete ukázať, čo vo vás väzí. Prežívate veľmi spokojné obdobie, je to na vás vidieť a momentálne sa vám darí všetko, na čo siahnete. A to je predsa úžasné.

Blíženci          
Finančná sféra vášho života sa konečne začína zlepšovať. Našli ste si super prácu, ktorá vám síce neprináša nejaké závratné milióny, ale začať sa nejako musí, a hlavne vás to baví. Začínate byť samostatní a čoskoro sa vám podarí si peniažky aj našetriť.

Rak      
Stretnete zaujímavú osobu, ktorá vás v mnohých smeroch bude veľmi inšpirovať. Veľa sa od nej naučíte a raz budete ďakovať osudu, že vám tohto jedinca privial do cesty. Postupom času zistíte, že vám tento človek odovzdal ďaleko viac, než len svoju múdrosť.

Lev       
Poslednou dobou sa potrebujete v niečom vzdelávať. Ste plní otázok a zvedavosti, a tak sa prihlásite hneď do niekoľkých vzdelávacích kurzov. Je skvelé, že takto myslíte aj na duševnú stravu, ale postupom času prestanete stíhať a dostanete sa do stresu.

Panna
Bohužiaľ sa vás doma nikto nepýta na názor, pokiaľ sa jedná o finančné záležitosti. Daná osoba má totiž svoju hlavu a je veľmi tvrdohlavá. Ani by vám to toľko nevadilo, ak by sa zakaždým niečo nestalo a vlastne by celkom dosť neprerobil. To sa vám nepáči.

Váhy   
Niektoré záležitosti sa vám vymknú kontrole. Ste totiž plní zlosti a nespokojnosti a máte logickú potrebu to nejako ventilovať. Určite by vám pomohol nejaký diár, kde si budete písať len pozitívne veci. Uvidíte, ako sa mnohé vo vašom živote zlepší.

Škorpión          
Mars, ktorý tento týždeň vstupuje do Váh, prinesie zmeny najmä v rodinnom živote. Budete trochu viac otvorení svetu a vaše komunikačné schopnosti sa tiež zlepšia. To je skvelá správa najmä pre rodinné vzťahy. Tie zažijú veľký boom a že bolo načase.

Strelec
Tento týždeň sa zlepšia vaše financie. Konečne získate prácu snov, alebo v doterajšej práci dostanete pridané. A to je skvelá správa. Po čase si budete môcť dovoliť tie krásne veci, po ktorých tak túžite. Rozhodne sa ale nedáte na nejaké výrazné míňanie.

Kozorožec       
Hviezdy osudu vám tento týždeň radí, že by ste mali obnoviť vzťahy so starými kamarátmi, ale tiež by ste si mali nájsť priateľov nových. Mali by ste celkovo viesť spoločenskejší život a nevenovať všetok svoj čas len práci a rodine. Musíte myslieť aj na seba!

Vodnár             
Rodinná situácia je na vás zložitá. Poslednou dobou ste sa dozvedeli isté veci o niektorých členoch rodiny a máte z toho divný pocit. Navyše vás niekto do týchto problémov zatiahol a vy máte pocit, že daným ľuďom musíte pomoct. Pritom sa vás to netýka.

Ryby   
V práci sa toho na vás posledné dni zosypalo naozaj dosť a situácia sa už zdá byť neúnosná. Hlavne vám vadí, že váš šéf robí, akože sa nič nedeje. Musíte urobiť niečo radikálneho! Buď požiadajte o zvýšenie platu, alebo o niekoho, kto vám bude v práci po ruke.