Týždenný horoskop 13. – 19.6.2022

Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Budete hýriť energiou alebo sa naopak o vás bude pokúšať chrípkový vírus? Budete v úspešný v práci alebo vás naopak čakajú čiastkové problémy, ktoré budete musieť vyriešiť. Všetko vám prezradíme v týždennom horoskope.

Baran 
Máte tento týždeň sklony k emočným výbuchom. Mars je v nevýhodnej opozícii s vašim znamením a vy často premýšľate nad tým, či sa príliš neprispôsobujete svojmu okoliu a potom samozrejme vznikne pretlak, s ktorým si psychicky neviete veľmi poradiť.

Býk      
V poslednom čase sa vám v práci prestáva páčiť. Máte veľa povinností a vedenie vám pridáva ďalšiu prácu, ktorá nie je úplne vo vašej kompetenčnej matici. Samozrejme si uvedomujete, že teraz každý potrebuje nejakú prácu, ale už vás unavuje to, čo všetko teraz robíte.

Blíženci          
Ohľadne obchodov sa vám môžu podariť pomerne dobré predaje, ktoré vedú k vašej úspešnej ceste životom a najmä kariérou. Môžete byť na seba naozaj pyšní, že sa vám tak darí, pretože za všetkým stojí len vaša usilovnosť, ale aj snaha naučiť sa niečomu novému.

Rak     
Už dlhšiu dobu premýšľate nad nejakou výraznejšou rekonštrukciou, ale členovia rodiny nie sú z vášho nápadu práve nadšení. Musíte ich veľmi prehovárať, aby vám vôbec boli nápomocní a trochu vás demotivuje ich nulové nadšenie. Pritom výsledok je krásny.

Lev       
Stretnete svoju spriaznenú dušu z dávnej minulosti, s ktorou ste sa veľmi vzdialili. Aj keď vás delia stovky kilometrov, tak ste dosť často na danú osobu mysleli. Teraz si sľúbite, že sa budete stýkať oveľa častejšie a dúfate, že to tak naozaj bude.

Panna
Máte pred sebou psychicky veľmi náročné obdobie, o ktorom si budete myslieť, že nemáte šancu zvládnuť. Nakoniec sami seba prekvapíte! Nesmiete totiž myslieť na ďalekú budúcnosť, ale radšej sa zamerajte na prítomnosť, ktorá je pre vás teraz zásadná.

Váhy   
V práci sa vám bude tento týždeň skvele dariť. Máte veľa plánov aj do budúcnosti a vedenie si cení vašu iniciatívu. Nebojte sa využiť ich priazne a pokojne si povedzte o väčší plat, pretože si ho za svoju snahu zaslúžite a robíte toho viac ako kolegovia.

Škorpión          
Peniaze sú teraz u vás na poslednom mieste. Samozrejme chápete, že bez financií to v živote úplne nejde, ale zameriavate sa na iné oblasti života a musíte si priznať, že keď sa toľko nezaujímate o materiálne záležitosti, tak ste oveľa viac spokojní.

Strelec
Rodina nie je momentálne úplne v pohode. Riešite dlhodobé problémy, ako so svojim partnerom, tak aj so širším okruhom vašej rodiny. Veľmi vám to nepridáva na psychike a doma vládne veľmi nepríjemná atmosféra a musíte si povedať, že ste aj veľa v strese.

Kozorožec       
Čaká vás plodný týždeň, ktorý bude aj zábavný. Dohodnete sa s priateľmi a vyrazíte na takú mini dovolenku, ktorá vám veľmi zdvihne náladu. Porozprávate sa o všetkých problémoch, navzájom sa podporíte a ešte si užijete príjemné výlety, ktoré vás obohatia.

Vodnár          
Podarilo sa vám za posledné týždne ušetriť nejaké peniaze, tak teraz máte financie navyše a rozhodnete sa urobiť radosť sebe a svojim blízkym. Drobné darčeky určite potešia a vy ani nebudete mať výčitky svedomia, keď uvidíte rozžiarené oči členov vašej rodiny.

Ryby  
Tento týždeň vás čaká veľký úbytok energie. Nebudete mať na nič náladu a po každej činnosti sa budete cítiť unavení. Nemusíte kvôli tomu mať zlý pocit, pretože občas je fajn počúvať svoje telo a trochu si oddýchnuť. O nič dôležité neprídete.