Týždenný horoskop 13.-19.3.2023

Stretnete sa tento týždeň s milými ľuďmi, ktorí vás nabijú pozitívnou energiou, alebo by ste radšej mali zostať sami a relaxovať pri peknom filme s misou pukancov? Hľadajte odpoveď v našom novom týždennom horoskope!

Baran        
V dlhodobých zväzkoch sa začína blýskať na lepšie časy. Veľmi ste znížili niektoré svoje nároky a teraz sa vám obom vo vzťahu hneď lepšie dýcha. Aj váš partner si uvedomil, že nie je dôležité si stále niečo dokazovať a je dobré vo svojich nárokoch zvoniť.

Býk   
Snažíte sa dokázať, že vo svojom odbore ste naozaj odborník. Teóriu síce máte v malíčku a veríte vo svoje schopnosti, ale firmy veľmi zaujíma aj prax, ktoré vy nemáte zas až toľko. Dúfate, že sa vám nejaká zaujímavá pracovná ponuka rýchlo naskytne.

Blíženci     
Ste stále ešte dosť zlí z toho, že vás zradil niekto vám veľmi blízky. Je ale načase postaviť sa tomu čelom a nájsť vo svojom živote vytúženú harmóniu. Je úplne zbytočné stále sa točiť v kruhu a opakovať sa. Zdvihnite hlavu a choďte konečne ďalej!

Rak   
Tento týždeň vás môže potrápiť ľahko pochrúmané zdravie. Už dlhší čas vás trápi nejaký zdravotný problém a teraz to vyzerá, že sa problém stupňuje a vy by ste sa naň v najbližšom čase mali zamerať. Inak by ste si mohli zarobiť na dlhotrvajúce ochorenie.

Lev   
Medzi kolegami máte prirodzený rešpekt a celkovo ste v zamestnaní úspešní. Vedenie si začína vašu prirodzenú dominanciu všímať a rozhodne sa vám dať väčší podiel zodpovednosti. Teraz už je len na vás, ako sa k tomu postavíte a či ukážete, čo vo vás je.

Panna       
Momentálne ste si po finančnej stránke značne polepšili. S peniazmi vychádzate výborne a ešte sa vám podarí ušetriť pár korún navyše. Nehodláte to ale nijako zbytočne využiť, jednoducho si ich len budete šetriť a uvidíte, kedy sa vám budú najviac hodiť.

Váhy
Už dlhší čas si hovoríte, že by ste radi obrátili pozornosť k nejakým vyšším cieľom a radi by ste sa zúčastnili nejakého sebavzdelávacieho programu, možno až s duchovnou tematikou. Celkovo vám príde, že sa všetko obracia k lepšiemu a vy z toho máte radosť.

Škorpión  
Skvele sa vám darí držať sa vášho stravovacieho aj cvičebného plánu, ktorý ste si začiatkom roka nastavili. Už teraz sa dostavujú pozitívne výsledky a to v tom, že zo seba máte dobrý pocit a celkovo sa cítite zdravo a oddýchnuto. To je najdôležitejšie.

Strelec      
Stretnete človeka, s ktorým je vám fakt dobre. Máte pocit, že sa do ničoho nenútite a všetko je tak nejako prirodzené. Dokonca sa vám zdá, že aj hviezdy osudu sú vám naklonené vo všetkých sférach, pretože sa vám darí nielen na poli milostnom, ale aj pracovnom.

Kozorožec
Pokiaľ premýšľate nad väčšou finančnou investíciou, tak je najlepšie obdobie do toho skočiť po hlave. Ceny nehnuteľností naďalej klesajú a vy by ste tak mohli ľahko zúročiť vaše doterajšie úspory. Nezabudnite sa samozrejme poradiť s niekým, kto financiám rozumie.

Vodnár      
Saturn bol ešte donedávna vo vašom znamení a aj teraz sa stále nachádza v pomerne priaznivom trigóne s Marsom. Šťastie vás preto len tak neopustí a výrazný posun môžete zaznamenať napríklad v pracovnej sfére, ale ani finančná stránka nepríde skrátka.

Ryby
Merkúr tento týždeň tvorí pomerne nepríjemnú kvadratúru s Marsom a šéf si na vás bude tento týždeň dávať pozor. Neustále vám bude stáť za chrbtom a kontrolovať všetky vaše úkony. Netušíte, čo za tým stojí, pretože svoju prácu robíte stále precízne.