Týždenný horoskop 13. – 19.2.2023

Týždeň s jasným vrcholom! V utorok oslávime sviatok všetkých zamilovaných – Valentín! Bude to pre vás deň, na ktorý nezabudnete, alebo si budete priať, aby už konečne bola aj streda? Aj to prezradili hviezdy! Čítajte viac v týždennom horoskope.

Baran
Šírite okolo seba veľmi pozitívnu energiu, ktorá je všetkým príjemná a ľudia sa vedľa vás cítia príjemne a komfortne. Väčšina vašich priateľov si ani nevie predstaviť spoločenskú udalosť bez vašej osoby. To je presne to, čo vás teší a máte z toho radosť.

Býk     
Napokon sa vám podarilo splniť všetky predsavzatia, ktoré ste si na tento rok určili. Zo začiatku sa vám do niektorých záležitostí nechcelo, ale teraz to vyzerá, že vlak vám rozhodne neušiel, ale naopak ste šli do seba a začínate si plniť svoje sny.

Blíženci        
V práci sa vám trochu pokazili vaše vzájomné vzťahy a nemôžete sa dokonca ani vystáť. Najmä ste zistili, že jeden kolega stále všetkých okolo ohovára a rozsieva okolo vás zvar, ktorý je úplne zbytočný. V takej atmosfére sa veľmi zle pracuje.

Rak     
Máte pred sebou veľmi pozitívne obdobie plné harmónie, lásky, ale aj pracovných úspechov. Niet divu, že sa momentálne cítite najšťastnejší za poslednú dobu. Stále ste ale na pozore, pretože sa bojíte, že toto veselé obdobie raz skončí. Uvoľnite sa trochu!

Lev      
V tomto týždni budete výrazne náchylní k najrôznejším respiračným ochoreniam. Nezabúdajte sa teplo obliekať a dbajte na správnu výživu tela. Radšej, než ísť na vycházku, zababušte sa pod teplúčku deku a užívajte si hygge atmosféru pekne doma v teple.

Panna           
Nie ste príliš rozhadzovační jedinci, ale teraz ste sa rozhodli, že si urobíte radosť. Trošku sa udriete cez vrecko a doprajete si aj niečo, čo by ste si inokedy nekúpili. Máte na to nárok! Celý rok šetríte, tak si tiež doprajte trochu toho luxusu.

Váhy  
Hviezdy osudu nad vami držia ochrannú ruku, a pokiaľ sa chcete teda vrhnúť do nejakých investícií, nad ktorými už dlho premýšľate, tak je tento týždeň tá najvhodnejšia doba. Ostatne vo finančnej sfére sa vám momentálne veľmi dobre darí a máte rezervu.

Škorpión        
Niekto z vášho blízkeho okolia vás skutočne priťahuje a je evidentné, že to medzi vami výrazne iskrí. Obaja ale máte nejaké záväzky, tak okolo seba momentálne tak trochu krúžite a je len vo hviezdach, ako toto dopadne. Z veľkej časti to závisí na vás.

Strelec         
Máte momentálne plnú hlavu nápadov a ste veľmi kreatívni. Najmä v práci sa vám tieto schopnosti budú výrazne hodiť. Vedenie si samozrejme všimne to, že ste teraz doslova na koni a nič pre vás nie je problém a hýrite stále niečím novým a nevšedným.

Kozorožec
Rodinné stretnutia pre vás momentálne nie sú absolútne atraktívne. Nemáte chuť stretnúť sa s istými konkrétnymi členmi rodiny. Tí vám totiž dokážu pokaziť náladu za každej situácie a samozrejme nielen vám. Aj ostatní členovia na nich už majú poriadnu pifku.

Vodnár         
Stretnete sa s dávnym kamarátom, ktorého ste veľmi dlho nevideli, ale na stretnutie sa vám príliš nechce a nakoniec niet divu. Dávny priateľ sa len vychvaľuje svojimi úspechmi a vás nepustí k slovu. Odlišný svetonázor už je len pomyselnou čerešničkou na torte.

Ryby 
Nezadaní jedinci teraz konečne môžu premýšľať nad novou osôbkou, ktorá ich momentálne zaujíma. Už ste sa zbavili istých záväzkov a za svojou minulosťou ste urobili hrubú čiaru. Teraz sa tešíte, čo krásne vám konečne nové zajtrajšky do života prinesú.