Týždenný horoskop 13. – 19.12.2021

December sa rozbehol ako o závod a než sa nadejeme, máme tu koniec roka! Pre mnohých z nás budú ale nasledujúce dni trochu uponáhľané. V práci budeme doháňať resty a vo voľnom čase nakupovať darčeky. Nezabúdajte však, že práca ani míňanie za darčeky nie sú v živote tým najdôležitejším. Hlavné je cítiť sa dobre! K tomu vám pomôže nový týždenný horoskop.

Baran

Vianočný čas si užívate i v lock downu. Milujete vianočnú výzdobu a užívate si magické chvíľky. Vianoce na vás vždy pôsobili tak trochu kúzelne a máte pocit, že sa vám v tomto období aj skvele darí, a to ako po milostnej, tak po pracovnej stránke. Len tak ďalej!

Býk    
Máte skvelý zmysel pre humor, ktorý vedia oceniť vaši kamaráti, ale aj náhodní jedinci. Vznáša sa okolo vás veľmi veselá a pozitívna aura, ktorá k vám vie ľudí dokonale pripútať. Veselosť a šťastie sa na Vianoce skvele hodí, takže ste na výbornej ceste.

Blíženci        
Adventné obdobie sa u vás nesie v tak trochu smutnom duchu. Chytilo vás nejaké to prechladnutie a vy si tak neužívate všetky vianočné radovánky, o ktoré by ste inak mali záujem. Trochu vás to mrzí, zas na druhú stranu ste radi, že sa môžete poriadne vyliečiť.

Rak     
Máte všetko pripravené a teraz už netrpezlivo očakávate sviatočné chvíle s rodinou. Ohľadne Vianoc ste dosť tradičnou osobou, ktorá vyznáva klasiku a necháva sa podmaniť kúzlom vyprážané ryby, aj zdobením vianočného stromu. Hektické chvíle naopak nevnímate.

Lev      
Ste plní očakávania, čo od tohtoročných Vianoc môžete čakať. Prežívate ich vo veľmi intenzívnom duchu a u vás doma to dýcha vianočnou a hrejivou atmosférou. Presne tak ste si to predstavovali. I keď je lock down, konečne prežívate Vianoce v takom duchu, o akom ste vždy snívali.

Panna              
Vianoce už vám neprídu atraktívne ako predtým. Jeden člen rodiny si celkom nevyberavo vymáha pozvanie k vianočnému stolu. Vy by ste ale radšej, keby ste aspoň jedny Vianoce mohli stráviť v pokoji len v kruhu svojej najbližšej rodiny. Veľmi sa vám to ale nedarí.

Váhy  
Vo vašom živote sa stále niečo deje. Celú jeseň ste preležali buď vy, alebo niekto z rodiny v posteli kvôli chorobám. A teraz, keď sa u vás situácia tak trochu upokojila, tak zase nastúpil lock down. Ste smutní, že si zase nemôžete užívať a jazdiť na vaše milované výlety.

Škorpión        
Dajte si tento týždeň pozor na svoje zdravie. Po veľmi náročnej jeseni máte oslabenú imunitu a na vašom tele je to poznať. Cez sviatky by ste si mali oddýchnuť a dobrým jedlom zahnať stres aj zlú náladu. Nech sa vám to váš životný štýl čoskoro neoplatí.

Strelec         
Ste plní elánu a dobrej nálady. Máte všetko hotové a ešte nachádzate čas, aby ste pomáhali svojim kamarátom i rodine pri všeobecných vianočných prípravách. Vy sami si z ničoho veľmi veľkú hlavu nerobíte a užívate si vianočné prípravy.

Kozorožec    
Máte pred sebou hektické obdobie. Aj keď sa Vianoce rýchlo blížia, tak veľa vecí ešte doháňate. Väčšinou to ale veľmi riešite a ste veľkí perfekcionalisti. Musíte mať všetko krásne a dokonalé a keď sa vám to nedarí docieliť, tak sa cítite frustrovaní.

Vodnár
Podarilo sa vám to! Už máte všetko nakúpené, nachystané a len sa tešíte na príjemné chvíle strávené s rodinou. I keď je lock down, napokon si užívate pohodové chvíle plné vianočnej atmosféry. Nebolo to tak ale vždy. Museli ste sa naučiť nestresovať a trochu sa uvoľniť.

Ryby 
V práci to máte teraz pohodové. Tak nejako ste sa na Vianoce pripravili a teraz už len dorábate malé drobnosti. Hneď sa cítite lepšie, keď viete, že to máte v zamestnaní voľnejšie a môžete začať venovať pozornosť čisto rodinnému životu a vianočnej atmosfére.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!