Týždenný horoskop 12. – 18. februára

Blížencom nový týždeň ukáže, že nie všetky ich názory okolia prijíma bez výhrad. Škorpiónom hviezdy sľubujú nový prísun novej energie a mnoho ostatných znamení čakajú aj poriadne hektické dni. Čo presne sa bude diať? To sa dozviete v novom týždennom horoskope.

Baran     
Prijímate výzvy s odvahou vám vlastné. Nie je samozrejme každý deň ako na ružovom obláčiku, ale úprimne? Vám to vôbec nevadí, pretože vždy sa so všetkým popasujete a nič pre vás nie je problém. To si na vás cenia aj vaši kamaráti, ale aj kolegovia v práci.

Býk 
Býky, tento mesiac sa sústreďte prevažne na svoje ciele a nechajte sa unášať svojou povestnou pevnou vôľou. Môže ísť aj o obdobie finančnej stability. Buďte však otvorení novým nápadom, ktoré by mohli priniesť úplne nový impulz do vášho života.

Blíženci    
Milí Blíženci, môžu sa vynoriť pomerne zaujímavé možnosti pre komunikáciu a spoločenské stretávanie. Buďte otvorení rôznym perspektívam a nájdite radosť v zdieľaní myšlienok s ostatnými. Nie vždy je komunikácia jednoduchá, ale aj tak ju zvládate.

Rak 
Chladný február môže byť emocionálne veľmi náročný, ale zároveň plný príležitostí na hlbšie porozumenie v medziľudských vzťahoch. V dlhodobých zväzkoch teda očakávajte problémy. Ale ako sa hovorí – nič nie je zadarmo a po veľkej búrke sa vždy objaví dúha.

Lev 
Merkúr je v nepríjemnej negatívnej opozícii s vašim znamením, preto ste pod tlakom a nestíhate ani v práci a ani nikde inde. To u vás spôsobí výraznejší stres a nebudete úplne v pohode. Najmä rodina a kamaráti si všimnú vašu negáciu a celkovú rozhodnosť.

Panna     
Aj keď je Merkúr v opozícii s vašim znamením, tak následky nebudú zase až pesimistické. Najmä si prilepšíte po finančnej stránke, kedy sa vám bude dariť doslova všetko, na čo siahnete. Dostanete skvelú príležitosť na to, aby ste ukázali, čo vo vás je.

Váhy       
Poslednou dobou vám nič neunikne, ani tajomstvo od vášho blízkeho priateľa. Máte doslova detektívne oko a bystrý úsudok. Na druhú stranu, keď sa vám niekto zverí s niečím osobným, tak si môže byť istý, že jeho tajomstvo je u vás zaručene v bezpečí.

Škorpión
Tento mesiac môže pre Škorpiónov priniesť hlboké transformácie a možnosť obnovenia. Buďte otvorení novým zmenám a sústreďte sa na svoj vnútorný rast! V poslednom čase ste totiž nemali vôbec žiadny čas pre váš vnútorný svet. Ten je ale pre vás veľmi dôležitý.

Strelec    
Máte pred sebou plno krásnych chvíľ, ale aj nových dobrodružstiev. Máte radi, keď okolo vás vládne nekonvenčná veselá atmosféra. Možno vymyslíte na víkend nejaký spontánny výlet pre svojich priateľov alebo vyrazíte do novootvoreného klubu vo vašom meste.

Kozorožec          
Kľúčom k úspechu bude tento týždeň vaša trpezlivosť a tiež odhodlanie. Pracujte na svojich cieľoch s dlhodobým plánom a môžete dosiahnuť významné úspechy. Stačí sa nevzdať a stále sa v niečom zdokonaľovať. S tým vy predsa nemáte nikdy žiadny problém.

Vodnár     
Vodnári, tento mesiac môže byť obdobím inovácií a tiež nových myšlienok. Buďte kreatívni a pripravení na prijatie nových technológií alebo myšlienkových smerov. Prekvapí vás, ako veľmi okolo seba šírite optimizmus a kreativitu. Ste veľa inšpiratívne osoba.

Ryby       
Vo vašom okolí sa objaví jedinec, s ktorým ste sa už v minulosti stretli. Nejednalo sa o príjemné stretnutie, preto budete teraz prekvapení, ako vám spoločná komunikácia ide. Nakoniec z toho vyjde príjemné stretnutie, ktoré možno bude mať aj pokračovanie.