Týždenný horoskop 12. – 18.9.2022

Leto nám skončilo a pomaly prichádza jeseň. Čo vám hviezdy prisudzujú pre tento týždeň? Ako na tom budete s pracovnými príležitosťami? Čakajú vás nové priateľstvá alebo sa naopak schyľujú k sporom? To sa dozviete v týždennom horoskope!

Baran

Síce máte našetrené nejaké úspory a rozhodne z finančného hľadiska nežijete zo dňa na deň, napriek tomu pociťujete výrazné zdražovanie a začínate sa pozerať na to, ako ušetriť. Samozrejme to nie je ľahké, ale nakoniec nájdete systém, ktorý bude všetkým vyhovovať.

Býk    
S mnohými príbuznými nezdieľate podobné názory. Vy ste však tolerantní a nikomu do výchovy, štýlu života a správy financií nehovoríte a úprimne by vás to ani nenapadlo. Niektorí členovia rodiny to ale majú presne naopak a majú tendenciu vás stále kárať.

Blíženci        
V práci sa na vás konečne usmeje šťastie. Nie že by ste boli predtým nejako nespokojní, ale cítili ste, že za dobre odvedenú prácu nie ste ohodnotení, a to ani finančne, čo vás trápilo najviac. Teraz ste dostali skvelú ponuku s ešte lepším zázemím.

Rak    
Máte teraz veľké plány ohľadom svojej budúcnosti. Nikdy sa nenechávate ovplyvňovať okolím a presne tak vyzerajú aj vaše vízie. Viete byť odvážni, sebaistí, a tiež sa vám páči, keď máte stále čo na práci. To je pre vás veľké plus, ste usilovní ako včeličky.

Lev    
Dávajte si tento týždeň pozor najmä na príliš lákavé ponuky pochybných obchodníkov. Nikdy neviete, ako by s vami daný človek mohol vypiecť a obzvlášť v dnešnej dobe si na svoje peniaze musí človek dávať pozor. Choďte teda len do jasne overených investícií.

Panna           
Istá osoba využíva vašu dobrotu a pozve vás domov len vo chvíli, keď s niečím potrebuje pomôcť. Rovnako ste si všimli, že tento jedinec stále hovorí len sám o sebe a doslova z vás vysáva energiu. Každý máte problémy, ale on vidí len tie svoje!

Váhy 
V dlhodobom vzťahu vás to už vôbec nebaví. Máte pocit, že partner sa vám len vysmieva a vy sa mu tak radšej vyhýbate, než aby ste si museli robiť hlavu s jeho podivnými náladami. Nejde to však takto robiť stále a vy musíte myslieť aj na svoju budúcnosť.

Škorpión      
Prekvapíte seba aj okolie. Začali ste so zmenou života a celkovo sa na svet okolo pozeráte pozitívnejšie. Zrazu ste tolerantnejší, pokojnejší a vznáša sa okolo vás veľmi harmonická aura. To k vám ľudí doslova priťahuje a cíti sa s vami príjemne.

Strelec         
Urobte tento týždeň niečo pre vaše zdravie a pohodu. Vyrazte s kamarátmi na dobrodružný víkend niekam do hôr, urobte si prechádzku s rodinným príslušníkom, alebo napríklad len tak relaxujte na záhrade. Príroda má na vaše telo aj myseľ doslova ozdravný účinok.

Kozorožec   
Nezadané Kozorožce môže tento týždeň stretnúť veľké prekvapenie. Obzvlášť akčných, spoločenských a extrovertných jedincov čaká veľmi záživný týždeň plný aktivít a nezáväzného flirtovania. Pokiaľ máte možnosť vyraziť niekam s kamarátmi, tak to rozhodne urobte.

Vodnár         
V práci to teraz nie je podľa vašich predstáv. Dúfali ste, že so zvyšujúcou sa infláciou, ale aj prácou, ktorú robíte nad rámec svojich kompetencií, príde nejaké finančné zlepšenie či odmena. Vedenie sa ale stále k ničomu nemá a vás to čakanie prestáva baviť.

Ryby 
Stretli ste skvelého jedinca, ktorý má okolo seba zaujímavú auru. Táto osoba je veľmi inšpiratívna a v mnohých ohľadoch vás toho dosť naučila. Začali ste sa na svet pozerať trochu inými očami a zistili ste, že táto tolerancia je pre vás oslobodzujúca.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png