Týždenný horoskop 12. – 18.7.2021

Deň ako každý iný, alebo vás čaká nejaká zaujímavá zmena? Kým Býci absolvujú cestu za dobrodružstvom, na Ryby čakajú priatelia a zábava. A čo vy? Všetko nájdete v našom týždennom horoskope!

Baran 

Nezhody očakávajte najmä v pracovnej sfére, kedy máte poslednú dobu len samé problémy s nadriadeným. Vadí vám jeho prístup k istej neodkladnej záležitosti, a tak sa stále len hádate. Premýšľate nad tým, že by ste konečne zmenili prácu a šli niekam inam.

Býk      
Čaká vás nejaká zábavná a aktívna cesta za dobrodružstvom. Máte pred sebou plno plánov a chuti spoznávať nové kraje, tradície a zvyky. Nemusíte mať práve nejakú exotiku, ale chcete hlavne poriadnu zmenu a veľmi sa tešíte na nové a nevšedné zážitky.

Blíženci          
Čakajú vás veľké zmeny. Ak dlhodobo prácu hľadáte, tak verte, že tento týždeň sa pozvánky na pohovory len pohrnú, a to už ste si mnohokrát začali zúfať, že nič nenájdete. Teraz však chodí samé lepšie a lepšie ponuky, že si skôr nebudete vedieť vybrať.

Rak      
Chcete sa teraz zamerať viac na seba, svoj životný štýl a celkovo zovňajšok. Túžite vyzerať oslnivo. Možno ste si našli novú prácu, alebo je v tom nejaký idol. Skrátka a dobre sa chcete páčiť a zmena účesu a obmena šatníka pre vás bude prioritou.

Lev       
V tieto letné dni ste vo svojom živle a užívate si teplého počasia. Slnko vás nabíja pozitívnou energiou a vy len žiarite, a to ako po pracovnej, tak i po osobnej stránke. Obzvlášť úspešný bude tento týždeň v láske, opačné pohlavie na vás totiž môže oči nechať.

Panna
Pozor si tento týždeň dajte na náhle úrazy a nečakané nehody. Krásne letné počasie láka k výletom s kamarátmi, športu a celkovo zdolávania kadečoho. Môžete preceniť svoje fyzické sily a potom toho budete celé leto ľutovať. Radšej buďte opatrnejší než doteraz.

Váhy   
Vaše znamenie je teraz v pomerne nepriaznivé kvadratúre s vaším znamením. Najmä si dajte pozor na svoje financie, máte tendenciu k míňaniu a toho by ste na konci mesiaca ešte mohli ľutovať, pretože nakúpené zbytočnosti sa vám budú doma len povaľovať.

Škorpión          
Neviete byť veľký držgroš, máte svoj standart a hlavne radi niečo podnikáte, a aj to stojí nejaké peniaze. Rozhodne ale nie ste rozhazovačný typ. Tento týždeň vás ale isté okolnosti donútia trochu viac šetriť a zamyslieť sa nad luxusom, ktorý vlastne máte.

Strelec
Nepáči sa vám, ako sa chová jeden kamarát. Veľakrát býva voči okoliu veľmi arogantný a príde vám, že má priateľov len kvôli tomu, aby sa chválil. Vždy hovorí len o sebe a nikdy sa nezaujíma o ostatné. Radšej budete vyhľadávať spoločnosť niekoho iného.

Kozorožec       
Niekto z vašich blízkych má poslednú dobu dosť zádrapčivú náladu. Teraz sa vás ale jeho výrok fakt dotkne, urazíte sa a nemienite sa s daným človekom zmierovať, kým sa neospravedlní. Ostatní vás nabádajú, aby ste zbytočne nerobili zlú krv, ale vy máte jasno.

Vodnár          
V profesijnej sfére sa vám naskytne úžasná príležitosť. Vy momentálne žiadnu prácu nehľadáte, ale takú úžasnú príležitosť si nechcete nechať len tak ujsť. Stále to vo vás hlodá a ste nerozhodní. Možno niekto blízky by vám dokázal povedať svoj názor.

Ryby   
Pomerne si teraz užívate – chodíte von s priateľmi a spoznávate nových ľudí. Možno ste mali na letné mesiace nachystaný úplne iný plán a mali ste vyraziť niekam za exotikou, ale nakoniec sa so všetkými zhodnete, že aj takto strávená dovolenka mala svoje veľké čaro.