Týždenný horoskop 12. – 18.12.2022

Vaše znamenie zverokruhu je ovplyvňované mnohými vesmírnymi aspektmi vrátane aktuálneho postavenia planét vo vašom horoskope. Nechajte sa nimi viesť a urobte svoj týždeň krajším!

Baran  
Nie ste veľmi nadšení z toho, aké úlohy vám teraz vedenie zadáva. Príde vám, že toto absolútne nemáte vo svojej kompetenčnej matici a šéf len využíva vašu ochotu, zatiaľ čo tí leniví sa vám v pokoji smejú za chrbtom. Už by ste si mali tak trochu dupnúť!

Býk     
Zoznámili ste sa pred nedávnom s istým jedincom. Zo začiatku sa vám absolútne nezdal ako váš typ a nadviazali ste viac-menej priateľský vzťah. Postupom času sa vám ale na danom jedincovi začínajú páčiť isté vlastnosti, ktoré vy považujete za dôležité.

Blíženci          
Dávajte si tento týždeň pozor na svoje ľahko chatrné zdravie. Už v minulosti ste prekonali zápal, ktorý vás na dlhú dobu vylúčil zo spoločenského života. A stále ste k rôznym prechladnutiam a ochoreniam náchylní. Venujte dostatok pozornosti prevencii.

Rak      
V tomto čase sa vo svojom živote chcete baviť. Vianočný čas je pre vás synonymom pre zábavu s priateľmi, organizovanie vianočných večierkov a v neposlednom rade koncerty napríklad na vianočných trhoch. Presne tento typ zábavy doslova milujete a advent si dosť užívate.

Lev       
Momentálne ste pobozkaní kreatívnou múzou a vymýšľate tie najrôznejšie DIY darčeky pre svojich najbližších. Nič pre vás nie je prekážkou a vaša fantázia nepozná medzí. Už teraz si môžete byť istí, že vaša rodina a kamaráti budú z vašich ručných darčekov nadšení.

Panna
Ste veľmi ambiciózni jedinci, ktorí sa neboja dať najavo svoj názor, a tak sa na vás v práci veľmi dá. Je vidieť, že máte slovo. Vianoce síce už klopú na dvere, ale vy ste úprimne momentálne zaneprázdnení úplne inými starosťami, a to pracovného rázu.

Váhy   
Zistite si, či sú zdroje vašich nových príjmov potvrdené. Poslednou dobou sa množia rôzne falošné brigády, vďaka ktorým stratíte čas a peniaze nikdy neuvidíte. Je fajn si pred sviatkami privyrobiť, ale musíte si dávať pozor na aké inzeráty reagovať.

Škorpión          
V profesnej oblasti sa konečne blýska na lepšie časy. Dostali ste pridané a vyzerá to, že si vedenie konečne začína všímať to, aký prínos firme prinášate. Nič nie je zadarmo. Stále sa vzdelávate a rozhodne nezaspávate na vavrínoch. Ste špička v odbore.

Strelec
Poslednou dobou vás veľmi rozčuľuje kolega, ktorý si nárokuje viac pozornosti a nejakých úľav. Pritom jeho práca za nič nestojí, v kancelárii akurát rozsieva nepríjemnú atmosféru a pomerne nepekne sa vyjadruje o ostatných. Čo tak asi hovorí o vás?

Kozorožec       
Napokon sa vám začína v živote dariť a máte za to, že všetko sa tak nejako otočilo k lepšiemu. Na vianočné sviatky sa veľmi tešíte a celkovo u vás doma vládne harmonická atmosféra plná lásky a porozumenia. Presne takto ste si predstavovali vianočné sviatky.

Vodnár          
V rodinnom kruhu momentálne zažívate pomerne dusnú atmosféru. Vy aj vaši príbuzní ste zrejme pod tlakom. Nie je to absolútne nič pekné, namiesto toho aby ste si užívali harmonické a pekné sviatky, tak stále musíte riešiť nezhody medzi členmi rodiny.

Ryby   
Máte poslednú dobu tendencia míňať viac ako inokedy. Samozrejme, že ešte dokupujete nejaké darčeky, prípadne sa inak pripravujete na Vianoce, ale aj tak by ste sa nad niektorými darčekmi mali zamyslieť, či to už nie je naozaj veľa a obdarovaný to využije.