Týždenný horoskop 11. – 17. septembra

Budete premýšľať nad tým, kam sa v živote ďalej uberať a či máte na to dosť síl. Niektorí by radšej mali ešte počkať a všetko si dobre premyslieť, iní budú sršať energiou a všetko im pôjde samo od ruky. Posvieťte si s novým týždenným horoskopom na to, čo váš čaká!

Baran
Máte vedľa seba osobu, ktorá vždy stojí pri vás. Je teda jasné, že sa jej to snažíte nejako vrátiť. Celkovo sa dá o vašom vzťahu povedať, že si jeden druhého vážite a plníte si všetko, čo si na očiach vidíte. Váš vzťah je zdravý, pevný a plný vzájomnej harmónie.

Býk     
Dbajte tento týždeň na svoje zdravie, pretože sa môže stať, že sa nachladíte. Rana už bývajú chladné a vy ste stále prepnutí v letnom móde. Počasie ale nepodceňujte, ohrozená je momentálne najmä oblasť obličiek a močového mechúra. Buďte teda radšej na pozore!

Blíženci        
Zábava a kamaráti sú u vás teraz na prvom mieste. Radi sa bavíte, preto vymýšľate spoločné výlety, večerné akcie a ďalšie aktivity. Vďaka tomu vediete veľmi spoločenský život, ktorý vás baví a viete si ho náležite užiť. Ako sa hovorí – žijeme len raz.

Rak    
Stretli ste zaujímavú a inšpiratívnu osobu, ktorá vás mnohé veci naučila a zaručuje vám, že sa na život pozeráte úplne novými očami. Viac si vážite sami seba, ale aj ľudí vo vašom blízkom okolí, Takmer okamžite sa spravia niektoré vaše pochrúmané vzťahy.

Lev      
Tento týždeň bude zameraný najmä na vašu kreativitu a sebavyjadrenie. Buďte odvážni a prezentujte svoje smelé a atraktívne nápady. Vaše sebavedomie vás rýchlo dovedie k úspechu. Môže vás to ale tiež priviesť k celkom nečakaným romantickým príležitostiam.

Panna           
Merkúr bude tvoriť blahodarný trigón s Uránom a vy tak budete vynikať svojou originalitou. Už aj tak ste veľmi zaujímavý jedinec, ktorý sa pýši unikátnym pohľadom na svet. Teraz sa ale tiež ukáže, že ste inšpirujúca pre veľa ľudí vo vašom okolí.

Váhy 
Teraz je vhodný čas na posilnenie vzťahov a spoluprácu s ostatnými. Vyvarujte sa konfliktom a snažte sa nájsť kompromisy. Finančná situácia bude stabilná, ale dajte si pozor na nepredvídateľné výdavky. Udržujte preto rovnováhu medzi prácou a osobným životom.

Škorpión        
Tento týždeň sa zamerajte na osobný rast a sebaskúmanie. Možno budete chcieť vyriešiť nejaké vnútorné konflikty a hľadať hlbšie významy vo svojom doterajšom živote. Môže sa vám naskytnúť príležitosť na finančné zlepšenie, ale dajte si pozor na riziká.

Strelec         
Sršíte originálnymi nápadmi a nikto sa s vami nenudí. Ale ste jednoducho Strelec! Občas robíte chýb z nepozornosti, niekedy to ide z kopca a niekedy hýrite doslova skvelou náladou. Rozhodne sa ale vy a ani ľudia vo vašom okolí nemôžu sťažovať na stereotyp.

Kozorožec    
Hviezdy tento týždeň výrazne varujú pred rozhodnutím v úradných a finančných záležitostiach. Majte radšej všetko pripravené na 100 percent a potom vás nič neprekvapí. Ak navyše požiadate niekoho o pomoc a zistíte si všetko potrebné, tak určite nešliapnete vedľa.

Vodnár         
Vaša energia bude na pomyselnom vrchole, čo vám pomôže prekonať isté prekážky. Buďte odvážni a nebojte sa vziať iniciatívu do svojich rúk. Môžete sa tiež stretnúť s novými ľuďmi, ktorí vás inšpirujú a prinesú vám nové a veľmi zaujímavé príležitosti.

Ryby  
Merkúr je v pomerne nepríjemnej opozícii s Neptúnom a vplyv to bude mať najmä na pracovnú aj finančnú sféru. Dôležité je stáť si za svojim a povedať si, že nie vždy sa všetko darí a niekedy je život jednoducho hore a niekedy zase dole. Verte, že čoskoro bude o dosť lepšie.