Týždenný horoskop 11. – 17. decembra

Začína pravý predvianočný týždeň! Máte už všetky darčeky, alebo je budete chcieť na poslednú chvíľu? Nezabudnite ale na to, že hlavná je láska, pohoda a dobrá nálada. Darčeky sú len príjemným bonusom a nemali by sme úsmev kvôli nim zabudnúť rozdávať hlavne a odpustenie. Hoďte chmúry za hlavu a užívajte si adventnú atmosféru!

Baran       

Tento týždeň bude pre Baranov ako rýchla jazda na horskej dráhe, plná vzrušenia a nových výziev. Váš entuziazmus vás dostane až k niečomu veľkému, tak neváhajte a dajte tomu úplne všetko. Ukážte svetu, čo vo vás je a priatelia z vás budú doslova na vetve.

Býk   
Vianoce sú už za dverami a vy zisťujete, že ste vlastne tento rok perfektne pripravení. Vianočné koláče už len dorábate, upratovanie máte poriešené a už zostáva len pár darčekov a drobností, čo je pre vás viac ako príjemná činnosť. Je čas nasávať vianočnú atmosféru.

Blíženci       
Blíženci budú tento týždeň kreatívni a veľmi zruční rozprávači, ich slová budú plné inšpirácie a povzbudenia. Svoje schopnosti komunikácie môžete využiť aj na inšpiráciu druhých. Dajte svojim myšlienkam voľný priechod a nechajte ich ísť svojou vlastnou cestou.

Rak  
Pokiaľ ešte nemáte nakúpené všetky vianočné darčeky, je teraz najvyšší čas zaobstarať niečo skvelé. Zamerajte sa na priania a preferencie rodiny, kamarátov i kolegov a uvidíte, ako sa vám po chvíľke premýšľania budú skvelé nápady doslova sypať z rukáva.

Lev   
Vianočný zhon už je v plnom prúde a vy neviete, čo robiť skôr. Túžite po pokoji a vianočnej harmónii, zatiaľ je to u vás len o zhone. Ale ako sa hovorí – kto je pripravený, nie je prekvapený. Aj vy si užijete svoje sviatočné chvíle v pokoji a útulnom prostredí.

Panna        
Pre Panny bude týždeň ako rituál očisty a obnovenia. Je čas sa zbaviť zbytočného balastu a urobiť miesto pre nové začiatky. Upratujte ako svoje fyzické prostredie, tak svoju myseľ. Uvidíte, že aj obyčajné vianočné upratovanie na vás bude mať celkom blahodarné účinky.

Váhy
Váhy budú tento týždeň v strede spoločenského diania. Vaše diplomatické zručnosti vás posunú na stred pozornosti, kde budete tvoriť harmóniu a tvoriť spojenie medzi ľuďmi. Nie vždy máte chuť byť takto spoločenskí, tak si to teraz veľmi užívate.

Škorpión   
Milé Škorpióny, máte pred sebou veľmi očistný týždeň. Ponoríte sa totiž do tajomstva, ktoré sa pred vami veľmi dlho schovávalo. Vaša túžba po objavovaní skrytých právd vás dovedie k fascinujúcim objavom. Buďte trpezliví a nechajte veci radšej odhaliť samy!

Strelec        
S vašou otvorenosťou a odvahou prijať výzvy, momentálne objavíte nové obzory a budete nasledovať svoje sny. Nie každý si vie ísť za svojím cieľom tak dobre ako vy. Najmä vaše okolie oceňuje vašu usilovnú usilovnosť a pre mnohých kamarátov ste doslova vzorom.

Kozorožec  
Kozorožce budú tento týždeň pracovať ako nepremožiteľní horskí vodcovia. Vaša vytrvalosť a cieľavedomosť vám pomôžu prekonávať všetky prekážky a dosiahnuť nevídaný úspech. Držte sa svojho jasného cieľa a uvidíte, aký silný človek sa z vás teraz stane!

Vodnár       
Vaša originalita a túžba po nových zážitkoch vám pomôžu objavovať nové cesty a inšpiráciu okolo seba. Sledujte svoje srdce a zistíte, akou cestou sa máte vydať. Veľakrát ste totiž nerozhodní a nie vždy viete nájsť to správne riešenie pre vás aj svoje okolie.

Ryby
Pre Ryby bude tento týždeň ako romantický príbeh plný krásneho dojatia, ale aj erotické vášne. Vaša schopnosť empatie vám pomôže budovať hlboké spojenie s partnerom. Užite si romantiku a verte na zázraky, tie totiž vo vašom podaní skutočne existujú.