Týždenný horoskop 11. – 17.7.2022

S tým pravým letom dorazili aj nové príležitosti. Milé Raky, hoci sa vám to spočiatku nezdá, nájdete osudového človeka pre dokonalý vzťah a vy Ryby, nenechajte sa v práci vyprovokovať! A čo čaká ostatné znamenia zverokruhu? Čítajte a dozviete sa to!

Baran

Stretli ste skvelého človeka, ktorý vás vie v živote nasmerovať správnym smerom. Presne to teraz potrebujete! Občas sa vám totiž hodí vedenie, ale aj pomocná ruka, ktorá by vám pomohla so všetkým, čo potrebujete. Ste teraz vo svojom živote veľmi spokojní.

Býk    
Váš rodinný život konečne naberá tie správne obrátky. Možno ste využili aj pomoc nejakého terapeuta, ktorý by vám s určovaním mantinelov, ale aj s vedením voľného času poradil. Nakoniec si to zariadite tak, že sú naozaj spokojní všetci. A to bol aj cieľ!

Blíženci        
V práci sa vám darí a ste spokojní nielen s tým, ako vychádzate s kolegami, ale tiež ste pyšní, že sa všetko toľko darí a vedenie si všíma, akým prínosom pre firmu ste. Tak sa nebojte sa viac prejaviť. Vaše kreatívne nápady iba čakajú na zrealizovanie.

Rak    
Hviezdy osudu sú vám momentálne veľmi dobre naklonené. Vaše znamenie je vo výbornej konštelácii voči Venušiu, a tak vás čaká harmonický týždeň plný pohody, lásky, ale aj dobrého priateľstva, ktoré je pre vás veľmi dôležité. Prežijete veľmi pozitívny týždeň.

Lev    
Stretnete niekoho zo svojej minulosti a musíte si priznať, že to nebude veľmi príjemné stretnutie. Možno sa bude jednať o bývalého spolužiaka, s ktorým ste si zas až tak nerozumeli a obaja by ste sa tomuto stretnutiu najradšej vyhli. Trápne ticho bude vizitkou.

Panna           
Finančná sféra momentálne nie je príliš priaznivá. Dovolenky, už je čas myslieť aj na september, veľa výdavkov navyše, s ktorými ste nepočítali, vám peňaženku doslova vybieli. Nie ste z toho nadšení, pretože ste radi, keď máte nejakú rezervu pre prípad núdze.

Váhy 
V zamestnaní teraz spokojní nie ste. Práce vás síce baví as kolegami sa radi pobavíte aj o osobných veciach, ale veľmi vás mrzí, že ste finančne nedocenení. Niekoľkokrát ste aj zvýšenie platu nadhodili, ale šéf sa na to nijako extra netvári, a to vám vadí.

Škorpión      
O harmónii a pohode sa u vás doma nemôže veľmi hovoriť. S partnerom stále riešite nejaké partnerské nezhody, ktoré sa samozrejme najviac odrážajú na deťoch a celkovej domácej atmosfére. Veľmi si to teda doma neužívate a hľadáte možnosti, kam tento týždeň utiecť.

Strelec         
Túžite momentálne po sebavzdelávaní. Hlásite sa na rôzne kurzy, semináre a ste radi, že robíte niečo pre seba, svoje zdravie a aj mentalitu. Tiež si rozšírite obzory a v neposlednom rade aj spoznáte množstvo skvelých ľudí, ktorí sú naladení na rovnakú vlnu.

Kozorožec   
Čaká vás veľká rodinná oslava, na ktorú sa na jednu stranu tešíte, na druhú stranu máte obavy ohľadom správania niektorých členov rodiny. Viete o tom, že sa niektorí jedinci nemajú v láske a už teraz ste si istí, že úplne v pokojnom duchu to neprebehne.

Vodnár         
Váš miláčik je v poslednej dobe veľmi zahltený sám sebou a svojimi problémami. Občas máte pocit, že je veľmi sebecký a myslí len na seba. Pritom život nie je jednoduchý pre nikoho z nás, vrátane vás. Vy ale rozhodne nemáte tendencie sa stále ľutovať.

Ryby 
V práci vás rozčuľuje kolega, ktorý sa príliš hlasno hlási o slovo a roznáša vo firme zlú atmosféru. Občas sa tiež dozviete, ako niekde niečo mylne vysvetľuje a už sa vám začína zdať, že sa snaží veľa ľudí v práci rozoštvať z čisto zištných dôvodov.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png