Týždenný horoskop 11. – 17.4.2022

Aj keď sa vám nedarí, rozhodne by ste nemali hádzať flintu do žita, ale naopak napnúť sily tak, aby ste sa cez víkend očistili od negatívnych energií a do nového týždňa vstúpili posilnení a odhodlaní na vykonanie zásadných životných zmien! Verte si!

Baran 
Stretnete atraktívneho jedinca, ktorý má aj veľkú charizmu. Snažíte sa zo všetkých síl ho nejako zaujať, ale vyzerá to, že táto osoba má úplne iné záujmy. Trochu vás to mrzí, na druhú stranu si ale hovoríte, že život ide ďalej a zrejme ide o znamenie zhora.

Býk      
Dajte si tento týždeň pozor na svoje zdravie – v poslednom čase totiž zaznamenávate veľký úbytok energie. Veľa času teraz venujete práci a preťažujete sa a môže to odniesť nielen vaše telo, ale aj psychická pohoda, ktorá navyše v poslednej dobe dostala dosť zabrať.

Blíženci          
V práci vás momentálne sprevádzajú komplikácie, ktoré vás mrzia. Prácu si totiž odnášate aj domov a s ňou aj nejaké problémy. Príde vám, že potom nemáte vôbec čas na rodinný život a aj vaše okolie si začína všímať vašu zhoršenú náladu. Skúste s tým niečo urobiť.

Rak      
Už dlhšou dobou premýšľate nad nejakým uzavretím poistky, alebo inou finančnou podporou, ktorú si zaobstarať. Hovoríte si, že doba je zlá a treba sa na ňu dobre pripraviť, preto začínate šetriť na horšie časy a všímať si viac toho, za čo utrácate peniaze.

Lev       
Mars je v nepríjemnej opozícii s vašim znamením a môžete očakávať hádky so svojím partnerom. Nemôžete sa vôbec zhodnúť na zásadných záležitostiach a preto dochádza medzi vami k zbytočným treniciam a ani jeden nie je ochotný pristúpiť na akýkoľvek kompromis.

Panna 
Máte pocit, že príbuzní vás vôbec nepočúvajú. Stále si argumentujú iba to svoje a nevnímajú vaše pripomienky. Už vás to veľa hnevá, pretože máte na nejaké záležitosti svoj názor a chcete aby vás rodina brala vážne, ale v skutočnosti to tak nie je.

Váhy  
Tento týždeň si urobte hlavne pohodový. Pokiaľ budete mať možnosť, tak si zájdite niekam do prírody alebo na výlet a hlavne si urobte čas len sami pre seba. Tiež si potrebujete oddýchnuť. Pokojne si vezmite deň voľna a venujte sa iba svojej rodine.

Škorpión          
Pre istú novú aktivitu teraz potrebujete veľa trpezlivosti. Dokonca vás to ani veľmi nebaví, ale rodina je nadšená a vy ste radi, že máte nejaký spoločný koníček a trávite tak spolu viac času. Veľa vás to doma stmelí a máte hneď spoločnú reč.

Strelec
Merkúr je v negatívnej kvadratúre s vašim znamením a pocítite to najmä vo finančnej sfére. Tá momentálne stagnuje a vy vďaka tomu pociťujete sklamanie. Radi by ste si niečo našetrili, alebo dokonca zaobstarali niečo väčšie a momentálne na to nemáte peniaze.

Kozorožec       
V práci vládne skvelá atmosféra, ktorá vás nabíja pozitívnou energiou. Máte vedľa seba kamarátskych kolegov, s ktorými nemáte problém sa stretnúť aj mimo pracovného času. V takej atmosfére sa vám hneď lepšie pracuje a aj vedenie vidí, že výsledky sú oveľa lepšie.

Vodnár             
V práci pracujete na plné obrátky a ešte si nosíte prácu domov. Trochu vás mrzí, že vedenie firmy to vôbec nevie oceniť. Koľkokrát už ste si hovorili, že si odrobíte svoje a pôjdete domov. Nakoniec vám to svedomie nedovolí, bohužiaľ to ale nikto nevidí.

Ryby  
Od jedného známeho chcete radu, pretože daného človeka považujete za odborníka. Veľmi vám ale jeho pripomienky nepomôžu, skôr naopak, a tiež začnete o jeho odbornosti veľa pochybovať. Nakoniec si to aj tak urobíte podľa seba a budete viac ako radi.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!