Týždenný horoskop 11. – 17.10.2021

Práca, náhlenie sa, rodina alebo finančné problémy? Radi by ste si oddýchli od každodenného stresu? Poraďte sa s hviezdami! Veľký týždenný horoskop vám uľahčí rozhodovanie a ukáže, na čo si dávať pozor. Keď viete, do čoho idete, zvládnete všetko! Stačí len chcieť!

Baran          
Vediete veľmi plnohodnotný život plný akcie, zábavy, ale aj usilovnej práce. Ste proste človek, ktorý nerád sedí na mieste a stále niečo vymýšľa. Problém je v tom, že potom sa už neviete zastaviť, ale ľudia okolo vás odpočinok a voľnejšie tempo potrebujú.

Býk   
V novom zamestnaní stretnete skvelých ľudí, ktorí vás okamžite prijmú medzi seba. Zo začiatku ste sa nových povinností báli a možno ste aj podvedome boli v strese. Teraz ale chodíte do práce s hlavou vztýčenou, skvele si to užívate a tak to má byť.

Blíženci       
Konečne ste stretli svoju spriaznenú dušu. Táto osoba vám ukázala úplne novú dimenziu a vy ju s radosťou nasledujete. Máte pocit, že kým ste tohto jedinca nestretli, tak ste žili nudný a hlavne neplnohodnotná život. Teraz je ale všetko úplne inak.

Rak  
Veľmi pozitívne hľadíte svojej budúcnosti. Veríte, že by ste tam mohli niečo dokázať, a tiež sa vám darí plniť si niektoré sny. Vďaka tomu všetkému máte hneď lepšiu náladu a váš domov je momentálne plný smiechu a veselia, čo je skvelé a pre okolie inšpirujúce.

Lev   
Tento týždeň sa rozhodne budete cítiť veľmi príťažlivo. Pod pekné šaty si oblečiete sexy bielizeň a vaše sebavedomie bude na vrchole. Opačné pohlavie vám nemá šancu odolať a vy sa budete vyhrievať na lúčoch ich skutočného záujmu. Užívajte si to naplno!

Panna        
Niekto z vášho blízkeho okolia vám značne podporí vašu predstavivosť a vy si budete trúfať aj na projekty, ktoré sa vám predtým zdali úplne neuskutočniteľné. Osoba, ktorá vám dodala odvahu, navyše bude stáť vždy za vami a vy budete mať plnú podporu.

Váhy
Ktosi po vás žiada závažné rozhodnutie, ktoré je však v mnohom nereálne. Nemáte najmenšiu chuť sa teraz zaoberať zložitými otázkami a chcete všetko odsunúť na ďaleko vhodnejšiu príležitosť. Máte úplnú pravdu, i tak momentálne nič nevyriešite.

Škorpión    
V rodinnom kruhu dôjde k náhlemu zmiereniu a vy sa vďaka tomu budete môcť tešiť na pohodové a pokojné jesenné dni. V domácnosti momentálne vládne harmónia a vy si užívate doslova rozprávkovú jesennú atmosféru v teple rodinného krbu.

Strelec         
Tento týždeň pre vás bude veľmi výnimočný. Strávite ho totiž v nezvyklom luxuse a prepychu v nejakom príjemnom a vzácnom prostredí. Užívať si toho budete plnými dúškami po boku toho najmilovanejšieho. V týchto dňoch si naozaj odpočiniete a načerpáte sily.

Kozorožec  
Úplne fantasticky vám tento týždeň ide nakupovanie. Ak si chcete zaobstarať niečo pekné na seba, tak sa nebojíte povedať o zľavu, alebo na trhoch idete po kvalite, ale zase viete, koľko chcete minúť. Máte teraz jednoducho dobrého finančného ducha.

Vodnár       
Váš logický úsudok je v zamestnaní veľmi cenený. Obzvlášť šéf sa na vás poslednou dobou veľmi spolieha a dáva vám aj zložitejšie úlohy. Nemáte s tým problém, pretože veríte, že za svoju dobre odvedenú prácu budete aj náležite odmenení. Len tak ďalej.

Ryby
Jesenné hmly vás zvádzajú k zádumčivosti, ale tento týždeň by ste im mohli úspešne vzdorovať po boku vašich priateľov. Nebojte sa im viac otvoriť a hovoriť o všetkom možnom. Uľaví sa vám, a budete sa vždy cítiť o stupienok bližšie pohode. V práci tentokrát žiadne výkyvy nebudú.

ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!