Týždenný horoskop 10. – 16.5.2021

Ďalší týždeň prináša ďalšie nové zážitky. Levi sa po niekoľkých nevýrazných dňoch začnú opäť škriabať na vrchol. Tu už sa nejaký ten deň vyhrievajú Barani, ktorým vychádza všetko, na čo siahnu. A čo čaká vás?

Baran   
Momentálne si prechádzate veľkým životným reštartom. Chcete, aby bol váš život tak nejako plnohodnotný a niektorým veciam sa chcete venovať viac ako doteraz. Začnete veľa času tráviť na rôznych webinároch a vo vzdelávacích inštitúciách. Radi sa posúvate vpred!

Býk       
Novolunie v utorok vstúpi do vášho znamenia, milé Býky. Je dobré si v tomto magickom období priať nejaký posun v živote, alebo celkovú stabilizáciu. Na svoje želanie by ste mali myslieť veľmi intenzívne. Kedy inokedy sa môžu diať zázraky, ako práve v Nove.

Blíženci
Venuša už koncom minulého týždňa vošla do vášho znamenia, ale netvorí veľmi príjemnú kvadratúru s Neptúnom. Vďaka tomu ste tak trochu rozladení a vaša pozornosť je značne znížená. Tiež zistíte, že ani osobné vzťahy vám momentálne veľmi dobre nevychádzajú.

Rak       
V tomto týždni bude dobré si udržať nejaký nadhľad. Tiež rozhodne nehazardujte so zmluvami a celkovo si na svoje financie dávajte pozor. Môžete totiž stretnúť falošného jedinca, ktorý nepravdivo nakladá s informáciami a skrýva svoju pravú tvár.

Lev        
Tento týždeň bude skvelý v tom, že konečne dokončíte všetky záležitosti, ktoré vám dlho niekde ležali. Sami zo seba budete mať radosť, že ste mali tak plodný týždeň. Budete zaspávať s pocitom, že ste toho za deň stihli naozaj veľa. A to je skvelé!

Panna   
Nov v Býkovi odporúča stabilizovať seba, ale napríklad aj svoje okolie. Rozhodne bude dobré dokončovať začatú prácu, pretože nedorobené veci vás zbytočne stresujú a nikdy sa potom nedokážete upokojiť. Pomôžu vám vhodné stabilizujúce a upokojujúce rituály.

Váhy     
Poslednou dobou počúvate od šéfa len samú kritiku. Dokonca uvažujete nad zmenou zamestnania, pretože svoju prácu odvádzate naozaj dobre. Nakoniec to však vyzerá, že sa zamestnávateľ nad sebou zamyslí a uzná, že vaša strata by bola pre firmu fatálna.

Škorpión             
Slnko je väčšinou pre naše telo i dušu veľmi blahodarné, ak sa teda niekde v horoskope objaví, môžeme očakávať pozitívne ohlasy. Teraz však tvoria negatívnu kvadratúru s Neptúnom a vy sa vďaka tomu budete cítiť veľmi unavení a bez energie.

Strelec 
Jupiter v Rybách zahŕňa šťastím a úspechom všetkých v nebeskom zvieratníku, Strelca tiež. Bude sa vám dariť všetko, na čo tento týždeň siahnete a víkend bude obzvlášť vydarený. Začínate na sebe veľmi významne pracovať a výsledky už sú poznať.

Kozorožec          
Vaše výdavky sú tento týždeň dosť neuvážené. Už dlho uvažujete nad kúpou istej hodnotnej veci, a stále sa nemôžete rozhýbať. Nakoniec si poviete, že si to jednoducho zaobstaráte, nech to stojí čokoľvek. Bude to naozaj veľmi nerozvážna a zbytočne unáhlená kúpa.

Vodnár 
Urobili ste vo svojom živote obrovský kus práce. Neuspokojíte sa ale len tak s niečím a stále máte túžbu na sebe pracovať. To na vás oceňujú vaši priatelia, ale napríklad aj šéf. Keď vám niečo skončí, hneď to nahradíte nejakým učením či sebavzdelávaním.

Ryby     
V piatok vstúpi Jupiter do vášho znamenia, milé Rybky, a nejakú dobu tam aj zotrvá. Tento rok pre vás bude v mnohom zlomový a svoj veľký začiatok si môžete plánovať práve od tohto skvelého týždňa. Máte pred sebou mimoriadne plodné a úspešné obdobie.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ ALEBO DETSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!