Týždenný horoskop 10.-16.4.2023

Nepremárnite tento rok a plánujte čo najviac vonkajších aktivít, ktoré posilnia telo i ducha. Teraz už naozaj nie je čas vyhovárať sa na jarnú únavu, lenivé nálady musíte prekonať. Čítajte náš týždenný horoskop a dajte sa do akcie, ako napríklad aktívne Býky!

Baran
Poslednou dobou vás veľmi rozčuľuje jeden váš kolega. Jeho manipulatívne techniky aj hystéria sa nepekne podpisuje na celkovej atmosfére vo firme. Už dokonca premýšľate, že by ste kvôli tomuto jedincovi prešli na inú pozíciu, alebo na úplne nové miesto.

Býk     
Ste plní elánu a energie, jar na vás vo všetkých ohľadoch pôsobí veľmi priaznivo. Začnete zase robiť šport či koníčky, ktoré vám predtým robili radosť a celkovo si teraz život užívate. Tiež trávite veľa času v prírode, čo vám na psychike veľa pridáva.

Blíženci        
Žijete momentálne veľmi spoločenským a aktívnym životom a nie je vôbec vylúčené, že stretnete niekoho zaujímavého. Však už tiež bolo načase, aby sa vo vašom živote objavil niekto dôležitý. Single ste už boli pekne dlhú dobu a je ideálny čas na zmenu.

Rak     
Mars je v priaznivom sextile s Merkúrom a vy excelujete najmä na pracovnom poli. Máte plnú hlavu nápadov a tiež vám to perfektne páli. Vedenie si vás momentálne nemôže vynachváliť a dokonca vám necháva úlohy, ktoré sú nad rámec vašich kompetencií.

Lev      
Kvadratúra Venuši s vašim znamením spôsobí drobné šarvátky na milostnom poli. S miláčikom si jednoducho tento týždeň nebudete veľmi rozumieť a budete okolo seba krúžiť ako supy a len čakať, kto začne hádku ako prvý. Dúfate, že sa to nakoniec zlepší.

Panna           
Istá osoba vo vašom okolí sa vám v poslednom čase javí až skoro nebezpečne. Stále na seba púta pozornosť, má podivné nálady a všetci okolo nej musia chodiť po špičkách. Nemáte na tohto jedinca zlosť len vy! Aj ostatným vadí, že mu neustále slúžia.

Váhy 
Tento týždeň budete veľmi zápasiť s úlohami, ktoré vám v práci vedenie zverí. Nie, že by ste danú úlohu nevedeli splniť, ale chýba vám elán, energia, ale aj kreatívne myslenie, a tak nejako celkovo v práci chodíte od ničoho k ničomu a snažíte sa byť užitoční.

Škorpión        
Vaše výdavky sú tento týždeň veľmi nerozvážne a máte tendencie sa rozmaznávať viac ako inokedy. Niekedy je fajn si urobiť radosť, ale nič sa nesmie preháňať. Možno sa zamyslite, či naozaj všetko z toho teraz potrebujete a či nie je lepšie si šetriť.

Strelec         
Dávate si momentálne v práci veľmi záležať na výsledku. Ste starostliví a precízny vo všetkom, čo robíte a vaša pracovná pozícia samozrejme nie je výnimkou. Vedenie je s vami nadmieru spokojné a zadáva vám aj zložitejšiu prácu. Kolegovia ale začali trochu žiarliť.

Kozorožec    
Mali by ste tento týždeň byť spoločenskí a nadväzovať aj kontakty z iných okruhov. Nielen, že sa vám rozšíria obzory a spoznáte nových ľudí, ale najmä po pracovnej stránke sa vám tieto kontakty budú raz výrazne hodiť. Tak nezaháľajte a zoznamujte sa!

Vodnár           
Najmä v osobných vzťahoch budete tento týždeň veľmi spokojní a nič vás nebude trápiť. To je dobre pre vašu psychiku, ktorá v poslednom čase dostáva zabrať a týmto harmonickým stavom sa u vás doma mnohé vráti späť do normálu a ste za to šťastní.

Ryby  
Dávajte si tento týždeň pozor na rozhodnutie, ktoré by vás neskôr mohlo mrzieť. Možno sa vám niečo zdá ako dobrý nápad, ale keď sa s tým niekomu blízkemu zveríte, tak uvidíte, že vám to bude vyhovárať a už to by vás malo postrčiť správnym smerom.