Týždenný horoskop 10. – 16.10.2022

Prichádza nový týždeň a s ním aj mnoho zaujímavých dobrodružstiev. Kto zo zverokruhu sa môže tešiť na skvelý týždeň! A čo čaká vás? Čítajte v týždennom horoskope!

Baran 

Stretli ste úplne úžasného človiečika, ktorý vám v mnohých ohľadoch zmení pohľad na svet. Jeho názory a spôsob života vás úplne ohromil, rovnako ako jeho netradičný spôsob myslenia. Presne niekoho takého ste momentálne vo svojom živote potrebovali.

Býk     
Nadriadený vám stále sľubuje zvýšenie platu, ale vy stále len čakáte a zatiaľ sa nič zásadné nedeje. Máte tak trochu podozrenie, že vás len chcel nejako upokojiť, aby ste v práci ešte nejaký čas zostali, ale k zvyšovaniu platu nedôjde. To sa vám fakt nepáči.

Blíženci          
Momentálne by ste si mali dávať pozor najmä na svoje zdravie, ktoré je výrazne ohrozené. Čaká vás obdobie plné najrôznejších prechladnutí a chrípiek, ktoré pre vás nie sú príjemné a najmä vás na dlhšiu dobu oslabia. Budujte svoju imunitu a dávajte na seba pozor!

Rak      
Tento týždeň sa budete cítiť veľmi unavení. Ráno máte problém so vstávaním a výrazne na vás dopadá jesenná únava a stresujúca situácia. Jeseň nie je práve vaše najobľúbenejšie obdobie. K svojmu životu totiž nutne potrebujete teplo a slnečný svit.

Lev       
Momentálne sa stretávate s netoleranciou zo strany svojho miláčika. Máte pocit, že váš partner je zo dňa na deň protivnejší a konzervatívnejší a už vôbec nepripúšťa cudzie názory. Stojí vás naozaj veľa úsilia taký vzťah len ustáť, nieto v ňom žiť.

Panna
Nie ste veľmi naladení na milostné vzťahy a vyhýbate si aj nezmyselnému flirtovaniu. Samozrejme sa ničomu nebránite. Amorov šíp vás môže predsa zasiahnuť kedykoľvek, ale nijako nevyhľadávate spoločenské udalosti a ani nové kontakty. Ste takto veľmi spokojní.

Váhy  
Zistili ste, že s úsporami ste na tom pomerne bledo. Stále sa vám kopia nejaké pohľadávky a vy musíte niečo splácať. Dva mesiace pred Vianocami to nie je úplne šťastné a vy si tak budete musieť napísať presný finančný plán, alebo si nájsť nejakú brigádu.

Škorpión          
V súčasnej dobe sa veľmi venujete svojim koníčkom a rozvíjaniu svojej osobnosti. Čítate zaujímavé knihy, chodíte do divadla a na prednášky a v neposlednom rade plníte dlho odložené predsavzatie. Hneď sa vo svojom živote cítite oveľa lepšie a máte zo seba radosť.

Strelec
Radi by ste s niekým zo svojho blízkeho okolia nadviazali milostný vzťah, ale veľmi sa vám to teraz nedarí. Neviete totiž daného človeka dostatočne zaujať. Nakoniec sa vám to ale podarí a zistíte, že toho máte veľa spoločného a budete si skvele rozumieť.

Kozorožec       
Rozhodne sa momentálne nepúšťajte do žiadnych výraznejších investícií. Vo väčšine prípadov ste veľmi šetrným človekom, ktorý nemá tendenciu utrácať za hlúposti. Určite sa toho držte a nenechajte sa strhnúť predvianočným nakupovaním zbytočností.

Vodnár          
V pracovnej oblasti ste tento týždeň veľmi aktívni a dokážete dokončiť záležitosti, ktoré sa vám na stole povaľovali už nejaký čas. Zrazu zistíte, že keď máte voľnejšie ruky, tak ste aj oveľa viac kreatívnejší, čo zase oceňuje vaše vedenie.

Ryby   
V práci toho máte skutočne veľa. Ihneď potom, čo sa vám podarí vyriešiť jeden problém, tak vás čakajú dva ďalšie. Musíte si priznať, že už je toho na vás veľa a budete musieť zájsť za vedením, že potrebujete posilu. Nemôžete takú nálož zvládať sami.