Týždenný horoskop 10. – 16.1.2022

Než sme sa nazdali, začal nám nový rok a s ním možnosť zmeniť svoj život – môže byť iný a hlavne lepší! Čítajte nový týždenný horoskop a nechajte si inšpirovať hviezdami!

Baran 
Vo finančnej sfére môže dôjsť k zásadnému nedostatku. Niet sa čomu čudovať, po Vianociach sa s týmto problémom stretáva viac ľudí. Aj keď si napríklad nekúpite práve to, čo budete chcieť, tak nezúfajte. Stačí sa teraz len uskromniť a hneď ďalší mesiac vám bude lepšie.

Býk      
Od sviatkov už uplynul nejaký čas, vy ale stále máte problém začleniť sa do pracovného procesu. V zamestnaní sa toho kopí stále viac, ale vy si nejako neviete zefektívniť niektoré úkony. Ešte dlho budete bojovať s istou nechuťou k pracovným povinnostiam.

Blíženci          
Merkúr je v pomerne príjemnom trigóne s vašim znamením. Pokiaľ vás tento týždeň čakajú nejaké výzvy, či už pracovné alebo osobné, tak sa ich vôbec nebojte. S prehľadom zvládnete aj náročnejšie skúšky, musíte len zostať pokojní a zbytočne sa nestresovať!

Rak      
Nemôžete sa preniesť cez nepríjemné správanie jedného známeho. Ten vás prekvapil nielen kontroverznými názormi, ale aj agresivitou, s ktorou za nich bojuje. Neradi sa miešate do akýchkoľvek sporov, ale v tomto prípade sa ozvete, a to je iba dobre.

Lev       
Snažíte sa posunúť sa vpred, ale máte pocit, že mnohí blízki vám skôr hádžu polená pod nohy. Veríte, že by pre vás isté výzvy mohli byť jednoduchšie, keby ste mali potrebnú podporu. Takto sa ale musíte spoľahnúť len sami na seba, a to vás mrzí.

Panna
Napokon sa vám podarilo získať si v práci nejaký rešpekt. Celkom vás to navnadilo a musíte si priznať, že sa teraz cítite v niektorých úkonoch oveľa istejšie. A to nie je na zahodenie! Obzvlášť pokiaľ sa potrebujete zlepšiť a nájsť si nejakú vlastnú cestu.

Váhy   
Štve vás jeden váš kamarát. Ozýva sa len vo chvíli, keď sa mu to hodí a vôbec nemyslí na to, že aj vy máte nejaké povinnosti. Keď naopak máte čas vy, on si ho neurobí nikdy. Navyše zakaždým hovorí len o sebe, chváli sa svojimi úspechmi, a to sa vám nepáči.

Škorpión          
Finančná sféra je pre vás trochu náročná. Mali ste teraz nejaké výdavky navyše a veľa veci ste dokupovali či kupovali znova. Peňaženka vám síce výrazne schudla, ale zato máte zo zaobstaraných veci obrovskú radosť. Nekúpili ste totiž žiadne blbosti.

Strelec
V láske sa bojíte urobiť ten prvý krok. Nie je to pre vás nič neobvyklé, už skôr sa vám niečo podobné stalo. Teraz ale o vášho idola naozaj stojíte a mali by ste sa trochu viac snažiť. Vyzeráte veľmi hanblivo a niektorých jedincov by to mohlo odradiť.

Kozorožec       
Rozhodli ste sa skrášliť si svoje obydlie a teraz máte naozaj veľa práce. Pustili ste sa aj do záležitostí, ktoré ste až veľmi dlho odkladali a tak toho máte teraz viac ako dosť. Na druhú stranu si môžete byť istí, že výsledok bude naozaj stáť za to.

Vodnár          
Pracovná sféra zaznamenáva veľký úspech. Dostanete veľmi serióznu ponuku, ktorá sa len tak neodmieta. Ak práve hľadáte novú prácu, alebo nie ste v terajšom zamestnaní zas až tak veľmi spokojní, tak ani nad ničím iným neuvažujte. Oplatí sa to!

Ryby
Príchod Nového roka pre vás v mnohom nebol príliš priaznivý. Rozhádali ste sa s členom rodiny a v poslednej dobe nemyslíte na nič iné. Máte z toho zlý pocit a celkovo je pre vás január pomerne depresívnym obdobím. Urobte s tým niečo!